4G антени

Четверте покоління мобільного інтернету принесло в нашу країну відчутно великі швидкості і можливості застосування такого виду інтернету. Завдяки кратного збільшення швидкості мережі (в середньому по Україні 20-22 Мбіт/с) ми можемо використовувати бездротовий інтернет як основне джерело і будувати повноцінні точки доступу в містах та за містом. Якщо Ви зібралися організувати таку точку доступу, то обов’язковим елементом повинна стати 4G антена.

Такий пристрій забезпечить стабільним сигналом а також дозволить домогтися більш високої швидкості з’єднання. Антени 4G здатні посилювати сигнал в кілька разів, підтримувати постійний і стабільний сигнал, а головне посилювати сигнал там, де немає можливості отримати 4G LTE.

За своїм типом зовнішні 4G антени бувають таких видів:
одинарні
антени MIMO 2×2
MIMO 4×4

В Україні на 2019 рік можна застосовувати перші 2 види, що працюють на частотах 1800 і 2600 МГц. 4G антени MIMO є більш ефективними, ніж стандартні одинарні, вони дозволяють збільшувати швидкість з’єднання до 2,5 раз, а також набагато краще справляються з підтримкою стабільності сигналу в години максимального навантаження базової станції. При цьому такий вид антен варто відсотків на 20 дорожче одинарних варіантів.

Перед покупкою такої антени, обов’язково проконсультуйтеся у продавця, щоб підібрати пристрій з потрібними характеристиками, такими як коефіцієнт посилення, спрямованості дії і підтримуваної частоти.