Альтернативна історія в The Outer Worlds

Як ми , світ в The Outer Worlds є нашою альтернативною історією, де розбіжності почалися в часи життя Альберта Ейнштейна. Тепер з’явилася конкретна причина розбіжності і дата – 1901 рік. Докладно про альтернативної історії The Outer Worlds розповіли головні розробники Леонід Боярський і Тім Кейн у своєму недавньому подкасті.

Один з фанатів задав питання, наскільки сильно відрізняється таймлайн гри від нашого. А конкретно в технологічній сфері і поп-культурі.

На це Леонід Баярский відповів, що при створенні концепту всесвіту вони надихалися Баронами розбійниками. Так називали в свій час великих фінансистів, які спекулювали цінними паперами на біржі після громадянської війни в США, а також займалися іншими брудними фінансовими маніпуляціями. При розробці вони намагаються передати цей самий дух. Про якісь конкретні деталі і відмінності в поп-культурі гра не розповідає, однак у них є сюрпризи для гравців, які розкриються в наступних іграх.

Тім Кейн у свою чергу зауважив, що нещодавно на Reddit, фанати відгадали один з таких сюрпризів, створивши теорію, яка виявилася цілком правдивою.

Суть теорії з реддита полягала в тому, що в нашій реальності 25-тий президент США Вільям Мак-Кінлі загинув, а у всесвіті The Outer Worlds, він залишився живий, що стало ключовим поворотом.

Хвилинка історії

Давайте детально розглянемо, заглибившись в історію США, як смерть однієї людини понесла за собою наслідки для всього світу.

На рубежі XIX і XX століть США тільки починало ставати світовою державою і прикладом демократії. У часи після громадянської війни та скасування рабства, перші великі корпорації змагалися за монополізацію найрізноманітніших сфер, будували заводи, підприємства і не гребуючи, використовували дитячу працю. Картина агресивного капіталізму на обличчя.

Багато в чому, до такого стану призвело правління 25-того президента США Вільяма Мак-Кінлі. Він народився в Огайо і в 48 років уже був губернатором цього штату. Ще до того як він став президентом, він просунув у конгрес США законопроект про рекордно високі мита на ввезення промислових продуктів. Використовуючи протекціонізм [обмеження ввезення імпортних товарів у країну їх заміщення вітчизняними аналогами] він створив середовище, де компанії, що займалися важкою промисловістю стали процвітати. Хоча, фермери його не злюбили, так як із-за цього зросла ціна на обладнання для обробки землі.

Коли почалася виборча компанія в президенти, він вступив у зв’язку з великими компаніями підприємцями, які спонсорували його. Так він зібрав колосальну суму на піар компанію і вирвався в лідери, одночасно продавши душу тим самим Баронам Розбійникам і великим корпораціям, ставши їхньою маріонеткою.

Мак-Кінлі був чистокровним прихильником імперіалізму. Хто не знає – захоплення території, щоб створювати колонії і видобувати з них ресурси. При його правлінні була війна з Іспанією, після якої Америка заволоділа новими колоніями, окупувавши Кубу, Філіппіни, Пуерто-Ріко, а також Гаваї.

У президента з’явилося багато ворогів, яка придумала так званий індивідуальний терор – вбивство відомих політичних діячів та бізнесменів заради досягнення соціального блага.

Надихнувшись вбивством 20-того президента Америки Джеймса Гарфілда, а також замахом на Умберто I [італійський монарх] – він вирішив убити президента.

Після першого терміну Вільям Мак-Кінлі пішов на другий і виграв вибори знову. Він був відомий тим, що ходив без охорони, а також часто спілкувався з простим народом.

І світ пішов під укіс

У 1901 році президент вирішив проїхати з туром по знаковим місцям своєї країни. Одним з таких була технологічна виставка в Буффало. На виставці до Мак-Кінлі підійшов привітатися і потиснути руку молодий чоловік. В другій руці він тримав пістолет, захований під хусткою. Взявши президента за руку, він вистрілив в нього двічі. Перша куля відскочила від гудзики, а друга потрапила в ціль. Її не змогли витягнути і президент помер. Леона хотіли вбити на місці, але все ж судили і засудили до страти на електричному стільці. Не дивлячись на скрутні зв’язку з корпораціями, народ любив президента, а в газетах про нього писали ледве не як про мученика.

На місце вбитого президента прийшов Теодор Рузвельт, політика якого була спрямована проти монополізації, корпорацій та високі податки на імпорт.

Але тут і починається альтернативна історія The Outer Worlds. В ній Вільям Мак-Кінлі виживає і продовжує бути президентам. Мабуть те, що він пережив замах – підняло його в очах громадськості і не виключено, що цей термін був у нього не останній. Як би те ні було, після цього його політика призвела до того, що компанії все більше впроваджувалися в політичне життя країни, і хто знає через скільки тисяч років у світову. Тепер цей світ перетворився в те, що нам є альтернативна історія The Outer Worlds.