Американський рітейлер виклав ціни на нові процесори intel alder lake

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Незважаючи на те, що нові процесори офіційно не були представлені, роздрібні продавці починають викладати ціни на intel alder lake. Ми вже бачили витік з нідерландів на нові процесори, але тепер у нас є перші витоки цін з сша, які можуть краще відображати intel msrp.

Роздрібний продавець provantage виклав два варіанти процесорів alder lake, без фірмової упаковки і в коробці (можливо, з новими еталонними кулерами). Схоже, що немає великої різниці в цінах між ними, оскільки деякі цп без фірмової упаковки коштують дорожче, ніж коробкові версії (чого зазвичай не повинно бути). Але обидві версії виглядають більш-менш за однаковою ціною.

Схоже, що флагманський процесор core i9-12900k з 8 великими і 8 малими ядрами буде коштувати 605 доларів сша, в той час як його підваріант kf, в якому відсутня вбудована графіка, буде коштувати 578 доларів сша. Артикули core i7:12700k і 12700kf будуть доступні за ціною 421 і 394 доларів сша відповідно. Нарешті, серія core i5 буде доступна за ціною 287/262 долара за моделі k і kf core i5-12600.

Очевидно, що існує деяка плутанина щодо специфікацій цих гібридних процесорів, оскільки роздрібний продавець вказує неправильну кількість ядер у назві та описі продукту, але з правильною кількістю потоків.

Ця ціна насправді трохи нижче, ніж у попередніх витоках, через які флагманська серія core i9 була на 100 доларів дорожче. Якщо припустити, що ціни provantage краще відображають msrp, то ми побачимо збільшення на 5-12% в порівнянні з серією rocket lake-s 11-го покоління.