Apple збирається відвантажити рекордну кількість iphone

З’явилася нова інформація щодо виробничих планів apple. Незважаючи на нинішні складнощі з поставками напівпровідникових компонентів, наступного року американська компанія має намір встановити черговий рекорд.

глава apple тім кук на заводі foxconn

Раніше стало відомо, що apple повідомила своїм партнерам про зниження попиту на нові iphone 13-й під кінець поточного року, оскільки люди не готові довго чекати свої замовлення. Якщо вірити новій інформації, компанія має намір виправити ситуацію. У звітах йдеться про 30-відсоткове збільшення виробництва смартфонів у першій половині 2022 року.

Знайомі з ситуацією всередині apple джерела стверджують, що компанія поставила перед собою амбітну мету відвантажити в першій половині 2022-го 170 мільйонів смартфонів. Для порівняння, в цьому році за той же період компанія реалізувала 130 мільйонів пристроїв. Apple вже нібито сповістила своїх партнерів про необхідність відповідно збільшити виробництво.

Якщо ж нічого не завадить планам apple, в наступному році вона може відвантажити рекордні 300 мільйонів пристроїв. На думку аналітиків, допомогти компанії в досягненні цієї мети може випуск недорогого iphone se третього покоління. З чуток, він не буде відрізнятися від актуальної моделі, але отримає новий процесор з підтримкою 5g.