Автори kena: bridge of spirits розкрили подробиці версії для ps5 і представили фоторежим

Пригодницький екшен kena: bridge of spirits вийде вже завтра. Але тільки зараз студія emberlab поділилася технічними подробицями того, як гра працює на playstation 5. Також команда представила фоторежим і показала його функції.

Джерело: ember lab

На playstation 5 гра запропонує більше двохсот відеопідповідок в рамках playstation activities. Крім того, ця версія kena: bridge of spirits містить два режими графічних налаштувань. “чіткість” запропонує нативну роздільну здатність 4k при 30 кадрах в секунду; «продуктивність» — масштабування до 4k з орієнтацією на 60 кадрів в секунду. На пк проект підтримує directx 12.

Джерело: ember lab

В kena: bridge of spirits також є фоторежим. Гравці зможуть призупинити процес і зробити красиві знімки з різних ракурсів. Всі персонажі можуть сказати ” сир!”на фотографії. Як описує це режисер анімації хантер шмідт (hunter schmidt): “коли гравці налаштують ідеальний ракурс для фотографії, у них буде можливість змусити персонажів на ній сказати “сир!”і прийняти позу. У багатьох персонажів кілька поз, тому ви можете зробити велику кількість кумедних знімків в одному і тому ж місці. Я дуже хочу подивитися на те, які фотографії зроблять гравці!».

Kena: bridge o spirits буде продаватися в цифровому стандартному виданні (2849 рублів) і цифровому deluxe-виданні (3579 рублів на playstation або 3499 рублів на пк). Покупці консольної версії отримають гру відразу для playstation 4 і playstation 5. У цифровому deluxe-виданні геймерів чекають саундтрек, делюкс-вигляд розкладання і особливий посох «кена».

Kena: bridge of spirits вийде 21 вересня на пк, playstation 4 і playstation 5.