Borderlands 3 може поповнити скарбничку ексклюзивів Epic Games Store

Чим ближче дата виставки PAX East, старт якої запланований на 29 березня, тим частіше в інтернеті з’являються чутки про майбутній анонс Borderlands 3. Наприклад, нещодавно глава студії Gearbox Ренді Піт побічно , а в цей раз сколихнув ігрову громадськість ще кількома постами на власному твіттер-акаунті. Як виявилося, Рэнди Питчфорд виступає в захист Epic Games Store і щиро не розуміє, в чому полягає серія скандалів навколо ексклюзивних ігор для головного конкурента Steam. А тому ми не будемо здивовані, якщо на ПК Borderlands 3 вийде в ексклюзивній версії для магазину Epic Games.

Історія почалася з твитта, в якому Рэнди Питчфорд підтримав починаючи Epic Games на терені інтернет-магазинів для комп’ютерних ігор.

I am excited to support the Epic Games Store.

— Randy Pitchford (@DuvalMagic) 5 грудня 2018 р.

Я неймовірно радий підтримати Epic Games Store!

Після цього поста на голову Gearbox очікувано обрушилася лавина з питань від шанувальників ігор компанії. Тому в наступному твитте Рэнди Питчфорд детальніше висловився про те, чому він виступив з позитивним заявою в бік Epic Games.

(I’ve been asked a lot about it today. To add more color: Our friends at Epic are great people who care about the health of our industry and the value of creators big and small. Their leadership on front this is welcome and due.)

— Randy Pitchford (@DuvalMagic) 5 грудня 2018 р.

Сьогодні я отримав безліч питань з приводу своєї посади. Щоб трохи роз’яснити: наші друзі з Epic чудові люди, які дбають про здоров’я нашої індустрії і важливості, як малих, так і великих розробників ігор. Їх лідерство в цьому плані повністю заслужене і всіляко вітається.

Зрозуміло, у зв’язку з низкою скандалів, коли , а за ним тактична стратегія Phoenix Point проміняла платформу Гейба Ньювелла на Epic Games Store, заява Ренді Питчфорда частина гравців взяли з побоюванням. Чи Не стануть нові ігри Gearbox хоча б тимчасовими, але ексклюзивами магазину Epic Games? На це питання Ренді не відповів прямо, але особисто він не бачить проблеми в наявності одразу кількох лаунчер для запуску і покупки ігор.

What’s wrong with that? A PC is a PC – who cares which store you get your games from? I’m just curious to learn the mind-set. I am a customer on lots of different PC platforms.

— Randy Pitchford (@DuvalMagic) 12 березня 2019 р.

А що поганого в экслюзивности для Epic Games Store? ПК – ПК, і кого насправді турбує, в якому магазині купувати ігри? Мені просто цікаво дізнатися вашу думку. Я користуюся відразу декількома магазинами на ПК.

Зрозуміло, не можна точно бути впевненим, що той же Borderlands 3 поповнить бібліотеку ексклюзивів Epic Games Store. висловлювання Ренді Питчфорда не обов’язково відображають думку всіх розробників в Gearbox, так і за політику поширення гри відповідає в першу чергу видавець, в даному випадку Take-Two. Але міркування засновника Gearbox як мінімум цікаві і судячи з останніх новин, на прикладі Borderlands 3 ми зможемо вже найближчим часом дізнатися, в якому магазині буде представлена гра на ПК.