ЧПУ (URL Rewrite) для серверів IIS Mirosoft

Дорогі друзі,

Вашій увазі представляються правила Rewrite для підтримки ЧПУ на серверах під управлінням Microsoft IIS. В даний час Microsoft IIS є єдиним веб-сервером, що підтримують .NET Framework, тому при реалізації складних проектів, що використовують скрипти на різних мовах (PHP, JS, …) перевага віддається саме цьому серверу. Крім того, ВОНА підтримує автоматичне оновлення і містить зручний інтерфейс графічних для налаштування своїх параметрів. Якщо для налаштування Apache необхідно читати інструкцію і редагувати файли .htaccess в текстовому редакторі, то для налаштування IIS досить просто запустити майстер конфігурації і вибрати в меню бажану дію. За цим і багатьом іншим причинам в даний час спостерігається зростання частки серверів під управлінням OC Windows IIS по відношенню до частки серверів Apache.

Після установки DataLife Engine, замініть файл .htaccess файл web.config (В IIS повинен бути встановлений модуль URL Rewrite версії 1.0 або вище).

Увага! Перегляд інформації доступний тільки користувачам, що мають ліцензію на скрипт. Якщо ви вже купували скрипт, то вам необхідно зайти на сайт під своїм клієнтським аккаунтом.
56