CleanTalk. Модуль захисту DataLife Engine від спамуМи розробили анти спам сервіс CleanTalk що б забезпечити максимальний захист від спаму, і ви могли надати для своїх відвідувачів сайту – просту і зручну форму коментування/реєстрації без дратівливих капчі і головоломок. Для визначення спаму використовуються багатоступінчасті перевірки, що дозволяє нам ефективно блокувати спам ботів. Сервіс надає наступні можливості:

Захист від реєстрацій ботів і спаму в коментарях
CleanTalk перевіряє нових користувачів при реєстрації та коментаторів використовуючи ряд послідовних перевірок для фільтрації програм автоматичних розсилок повідомлень.

Антиспам для блогу без Капчі
CleanTalk дозволяє відмовитися від використання Капчі (CAPTCHA), запитань/відповідей та інших способів захисту ускладнюють спілкування на блозі. Непомітна для коментаторів захист від спаму позитивно позначається на лояльності аудиторії блогу.

Автоматична публікація релевантних коментарів
Коментарі відвідувачів релевантні до обговорюваної теми публікуються в режимі реального часу. Для рішення цієї задачі застосовується функція аналізу релевантності тексту повідомлення стосовно статті і попередніх коментарів до неї. Відвідувачі сайту моментально побачать свої коментарі, при умови що текст коментаря відповідає обговорюваної теми.

Захист від образ на сайті
Модуль має функцію цензури коментарів. На ручну модерацію автоматично надсилається повідомлення містять не нормативну лексику, пропаганду наркотиків, екстремізму і т. д.

Мобільні додатки для контролю антиспаму
У комплекті з модулем надаються мобільні додатки для Android, iPhone, які дозволяють:

  • Контролювати роботу захисту сайту від спаму.
  • Переглядати денну, щоденну статистику реєстрацій, коментарів на сайті.
  • Отримувати повідомлення про нових реєстрація, коментарях на сайті в режимі онлайн.

CleanTalk. Модуль защиты DataLife Engine от спама

Список змін до 2.50:

  • Додана сумісність з DLE 10.2.
  • Виправлений баг c фільтрацією спаму в коментарях.

Сумісна версія DLE: 9.x, 10.x
Завантажити модуль: dle-antispam-2.50.zip
Інструкція по установці: Установка модуля CleanTalk
Детальний опис можливостей: на сайті розробника
Технічна підтримка: на форумі розробника
141