Country Filter v2.0

Модуль додає в DLE функціонал фільтрації контенту в залежності від країни відвідувача. Фільтрація здійснюється на основі бази даних IP адрес.

Модуль додає тексту новин і шаблонів теги:
[country=UA] відображати блок тільки для відвідувачів з Росії [/country]
[country=RU,UA] відображати блок тільки для відвідувачів з Росії та України [/country]
[not-country=UA] приховати блок від відвідувачів з Росії [/not-country]
[not-country=RU,UA] приховати блок від відвідувачів з Росії та України [/not-country]
і т. д. можна задавати код будь-якої з країн або їх перелік через кому

Дані теги можна використовувати як безпосередньо в тексті новин(короткою, повної і виводяться тегом custom) так і у файлах шаблону.

Сумісна версія DLE: 8.3-10.4
Завантажити модуль, а також детальний опис: https://0-web.ru/dle/free-mod-dle/424-country-filter-v20.html

Як вибрати кабелі для iphone

6-6-2021

Кабель для быстрой зарядки...Кабель для быстрой зарядки Baseus Tungsten Gold Type-C to Lightning Power Delivery 20W 1m черный

Огляд кращих lightning кабелів для iphone 6/6 plus / 6s / 6s plus

Техніка apple відома своїм примхливим вимогою до компонентів і расходникам, і в цій статті я розповім, який для iphone 6/6 plus usb кабель є оптимальним. Також хочемо вам порекомендувати кабелі для iphone смотреть на сайті https://iloveapple.com.ua/ru/73-kabeli-dlya-iphone

Вибір зарядки для iphone в першу чергу повинен базуватися на його сумісності з пристроєм. Тому ідеальний usb кабель для iphone 6-це оригінал від apple. Але якщо не хочеться переплачувати, то є чимало інших якісних і безпечних для iphone 6 usb проводів. Для початку розберемося, яким може бути кабель.

  • прямий штекер є свого роду класикою, в той час як у l-образного роз’єм знаходиться під кутом 90* до шнура. Такий варіант підійде геймерам і іншим людям, хто не залишає свій телефон на зарядці.
  • плоский кабель типу “локшина” м’якше, гнучкіше і ідеально підходить для транспортування, в той час як круглі пластикові, гумові та металеві обплетення більш жорсткі і міцні.
  • на окрему увагу заслуговують магнітні кабелі, які ідеально підійдуть тим, хто часто приєднує айфон до кабелю. Магнітний пін залишається в гнізді телефону, захищаючи його від бруду і пилу, а також передчасного зносу.

Я протестував чимало зарядних кабелів з lightning-роз’ємом для iphone 6 / 6plus, після чого постарався підібрати найякісніші і зручні моделі.

Топ-5 моделей для iphone 6/6 plus lightning to usb

Benks

Кабелі benks відрізняються сертифікацією mfi, а значить, вони дозволені для використання самою компанією apple. Цей usb провід підходить для айфона 6/6 плюс і 6s/6s плюс завдяки вбудованому мікрочипу, що виключає конфлікт з пристроєм. Benks пропонує кабелі довжиною від 0,25 до 2м в пластиковій і плетеній оплітці за ціною до 10$.

Anker

Кабелі anker відрізняються міцною пвх-опліткою, яка прослужить довше оригінальних кабелів apple. Їх usb дроти підходять для всіх айфонів 6 серії, а також сертифіковані mfi by apple. Однак, за якість доводиться платити — вартість для iphone 6 usb кабелю anker становить близько 15$.

Floveme

Хоча пристрої floveme йдуть без mfi-позначки, проте мені вдалося протестувати протягом декількох років їх кабелі usb для айфона 6 плюс. Вони не конфліктують з пристроями навіть на нових ios, на вибір є шнури з пластиковим, гумовим і плетеним покриттям з різною довжиною і такими формами, як брелоки, магнітні, l-образні і стандартні кабелі.

Ugreen

Usb-кабелі ugreen для iphone 6 plus не поступаються оригіналу за своїм функціоналом, зате виграють в ціні. Лише невелика частина їх пристроїв сертифікована mfi, але тим не менше всі кабелі rockобладнані захисними чіпами і не конфліктують з iphone 6 plus при usb підключенні.виробник

Baseus

Фірма baseus випускає для iphone 6/6 plus usb кабелі довжиною до 5 метрів. Їх спеціальна технологія контролює струм на вході і виході, забезпечуючи мінімальну осідання. Кабелі baseus зарекомендували себе як міцні і довгоживучі, при цьому їх ціна коливається в межах від 2 до 10$.