Дата виходу Borderlands 3 і нова частина в серії Brothers in Arms

Borderlands 3 – одна з тих ігор, в існуванні якої практично ніхто не сумнівається, але розробники наполегливо продовжують зберігати мовчання і не поспішають з очікуваним анонсом. З чим пов’язана така тривала затримка і чим ще збирається здивувати Gearbox в найближчі роки, вирішив відповісти глава студії Ренді Питфорд.

Для початку позитивні новини. Частина гравців напевно пам’ятають розробників по серії тактичних шутерів про Другу світову війну – Brothers in Arms. Остання частина серії Brothers in Arms hell’s Highway вийшла в 2008 році, продалася солідним тиражем, заслужила схвальні відгуки критиків і обзавелася армією відданих фанатів, із завидною регулярністю задають Ренді Питчфорду питання про випуск продовження.

Наприклад, нещодавно Ренді будучи в хорошому настрої провів серію запитань-відповідей з фанатським співтовариством і розповів, що серія BiA не похована і навіть більше – по всій видимості, варто чекати продовження.

We are working on some things Brothers in Arms related… not ready to announce anything yet.

— Randy Pitchford (@DuvalMagic) 28 лютого 2019 р.

Ми працюємо над деякими речами, пов’язаними з Brothers in Arms, але поки не готові що-небудь анонсувати.

В наступному питанні фанати висловили стурбованість тим фактом, що Gearbox побічно підтвердили розробку декількох ігор, в тому числі і очікуваного Borderlands 3, але не хочуть про це говорити прямо. На що Рэнди Питчфорд поспішив відповісти, що всьому свій час і хвилюватися немає причин.

It has been no secret that we have games in development and that includes games in the borderlands franchise. I cannot control what other people worry about. I’m worried about creating entertainment and will announce things when they are ready.

— Randy Pitchford (@DuvalMagic) 25 лютого 2019 р.

Ні для кого не секрет, що зараз у нас є кілька ігор в розробці, в тому числі і новий проект в серії Borderlands. Але я не можу контролювати настрій людей. Я займаюся тільки розробкою ігор і буду оголошувати про проекти лише тоді, коли вони будуть готові.

За останніми чутками Gearbox завітає на виставку PAX East, що проходить у 29-31 числах березня цього року, де і має відбутися анонс Borderlands 3. У нас немає сумнівів, що за такий тривалий період розробки гра вийде гідним продовжувачем постапоклиптической серії і не повторить грандіозного фіаско .