DataLife Engine Official Release English

Дорогі друзі,

Ми з радістю повідомляємо вам, що починаючи з 19 червня 2015 року ми запускаємо офіційну підтримку нашого скрипта DataLife Engine англійською мовою. Для цього нами було підготовлено і відкрито сайт http://dle-news.com/ англійською мовою. На ньому ви можете придбати та завантажити дистрибутив англійською мовою, а також отримати документацію на англійській мові.

Всім користувачам, які зареєстровані на сайті російськомовної версії нашого скрипта dle-news.ru не потрібно проходити на англомовному сайті повторну реєстрацію, усі акаунти між англомовною версією і російськомовної синхронізовані. Вам достатньо зареєструватися на одному з цих доменів. Всі наші клієнти, які мають ліцензію, також мають доступ до скачування англомовної версії нашого скрипта без будь-яких обмежень.

Dear friends,

We are pleased to inform you that on 19 June 2015 we are launching the official support for DataLife Engine in English. We have implemented the English version of our http://dle-news.com website. There you can buy and download the distribution kit in English, and get the documentation in English.

З повагою,
ТОВ “SoftNews Media Group”

32