DataLife Engine v.10.2 Press Release

Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:
1. Повністю принципово нова панель управління скриптом DLE. Дорогі друзі, в даній версії скрипта ми хочемо надати вам повністю оновлену панель управління скриптом. Ця панель була розроблена з використанням всіх останніх новітніх технологій, які дозволяють зробити процес управління новинами та іншими розділами скрипта, більш зручними і інформативно зрозумілими. Крім нового сучасного дизайну, дана панель управління є адаптивною і здатної самостійно підлаштовуватися під використовувані пристрої, тим самим забезпечується більш зручне управління як з використанням десктопного комп’ютера, так і з використанням планшетів і смартфонів. Враховуючи важливість таких моментів як м’язова і зорова пам’ять, а також звичка, ми постаралися створити нову панель управління такою, щоб всі для вас залишалося на звичних місцях, і вам не довелося витрачати багато часу на освоєння та вивчення нової панелі управління. Ми дуже сподіваємося, що нова панель вам сподобається, і ви оціните по достоїнству. У зв’язку з тим, що в новій панелі управління активно використовуються HTML5 і CSS3 стандарти, ми були змушені відмовитися від підтримки застарілих браузерів IE, для роботи в новій панелі вам знадобиться IE10 і вище, а також актуальні версії браузерів Chrome, Firefox і Opera.

2. Всі javascript файли адміністративної панелі DLE тепер відокремлені від користувача частини сайту і працюють незалежно. Наприклад, якщо ви захочете самостійно оновити бібліотеки сайту, наприклад такі як Jquery і Jquery UI, ви можете це робити не побоюючись за сумісність з роботою адміністративної панелі.


3. Додана нова система управління ключовими словами хмари тегів і ключових слів для мета тегів при редагуванні новин в адмінпанелі. Тепер ви зможете легко в один клік видаляти не потрібні ключові слова, а також додавати нові. Перераховувати їх через кому більше не потрібно, все заповнюється інтуїтивно зрозуміло.


4. В адмінпанелі, в розділі управління групами додана можливість зазначення, на основі якої групи, створювати нову групу. Тим самим ви можете створювати нові групи, на основі яких-небудь налаштованих груп, як шаблон для нової групи.


5. Внесено зміни в логіку показу рекламних матеріалів в адмінпанелі, тепер замість показу доданого рекламного коду, показується підсвічений його вихідний код, тим самим при додаванні будь-яких фрагментів HTML тегів не буде порушуватися верстка адмінпанелі, і ви завжди зможете управляти і редагувати код безпосередньо з панелі управління.


6. Суттєво покращено і перероблений модуль редагування коментарів в адмінпанелі скрипта. Додана можливість одиночного видалення коментарів за допомогою технології AJAX, а також додана можливість позначення коментаря як “Спам” і як наслідок автоматичного бана спамера і видалення всіх його коментарів, і повідомлення хмарного сервісу про спамере, якщо це включено в налаштуваннях скрипта.


7. Додана функція динамічного завантаження коментарів міру перегляду відвідувачем сторінки з повною новиною і читання ним коментарів. Дана функціональність заснована на принципі: “Відкладене завантаження” і застосовується з використанням технології AJAX. Наприклад, ви встановили показувати 30 коментарів на кожну сторінку, а в новини 100 коментарів, то при заході на сторінку з новиною, для користувача буде показано перші 30 коментарів, принаймні скролінгу сторінок вниз і читання коментарів, по закінченні списку коментарів, замість навігації по коментарям, на сторінку будуть автоматично завантажені наступні 30 коментарів і т. д. по мірі скролінгу сторінок, поки не будуть показані всі коментарі до новини. Дана функціональність включається і відключається в налаштуваннях скрипта.


8. Додана можливість вказувати заголовок сторінки правил сайту безпосередньо в адмінпанелі, при редагуванні правил для сайту.

9. Для виведення новин з використанням інтерфейсу тег {custom …} додана можливість виведення навігації по сторінкам. Для цього доданий новий параметр тега navigation=”yes”. При додаванні даного параметра до користувача тегу буде виводиться посторінкова навігація по новинам, виведеним даним тегом. Тим самим ви можете здійснювати вивід новин саме за вашими параметрами і при цьому зберігати навігацію по сторінках, якщо новин за даними параметрами багато. Навігація виводиться тільки для сторінок сайту, які підтримують навігацію для тегу {content}, наприклад, головна сторінка, сторінки категорій і т. д. Якщо ж сторінка не підтримує навігації, наприклад, висновок повній новині, або статичної сторінки, то для даного тега навігація автоматично також буде відключена.

10. Для тега інтерфейсу виводу новин {custom …} доданий новий параметр fixed=”without”, який виводить тільки новини, які не були зафіксовані при публікації.

11. Оновлено HTML5 плеєр до актуальної версії, додана підтримка повноекранного режиму у браузері IE11.

12. У модулі перехресних посилань додана можливість використання посилань, що містять в собі URL кодовані символи.

13. Додана перевірка e-mail користувача при його зміні в профілі на те, чи знаходиться даний адресу або пул адрес у списку адрес, заборонених адміністратором до реєстрації на сайті. Раніше дана перевірка проводилася тільки при первинній реєстрації користувача на сайті.

14. Додано вказівку логіну користувача, e-mail, що відправляється користувачеві, у разі зміни ним свого e-mail адреси в профілі. Дане нововведення буде корисним також для адміністраторів сайтів, в разі якщо e-mail адресу намагається змінити бот на неіснуючий, в результаті адміністраторам приходять листи про недоставку, і вони можуть бачити хто змінює дані, і, відповідно, вжити заходів до користувачу.

DataLife Engine v.10.2 Press Release
15. Додано зручна система додавання і редагування додаткових полів новини в адмінпанелі, що мають властивість “Використовувати як гіперпосилання”. Тепер можна видалити непотрібні значення в один клік.


16. Додана можливість вирішувати в управлінні рекламними матеріалами на сайті, вставку рекламних тегів безпосередньо в текст новин. Дана можливість встановлюється окремого для кожного банера. Ви можете дозволити або заборонити вставку рекламного тега текст новости. Якщо тег буде дозволена вставка в текст новости, то при написанні даного тега в тексті новин, рекламний блок буде опублікований на сайті на місці даного тега. Тим самим ви можете розміщувати рекламу безпосередньо в тексті новин в зручному для вас місці.


17. Додана можливість предосмотра рекламних матеріалів, доданих в адмінпанелі за допомогою окремого спливаючого вікна.


18. Для модуля управління перехресними посиланнями додана можливість зазначення області застосування, де буде проводитися заміна ключового слова посиланням. Ви можете для кожного ключового слова вказати або заміну всієї сторінки, або заміну в новинах і коментарях, або заміну тільки в новинах, або заміну тільки в коментарях.

19. У модулі управління перехресними посиланнями в адмінпанелі, додана перевірка на вже існуючі в базі даних ключові слова. Тим самим запобігається поява дублікатів ключових слів.


20. Для модуля управління перехресними посиланнями додана можливість використання множинного відмінювання слів у межах ключової фрази, із зазначенням схилення для кількох слів одночасно. Наприклад, ви можете вказати для заміни фразу Іван(ів|ова|ову) Ива(н|на|ну) Іванови(ч|ча|чу). А також додана можливість комбінування фрази з кількох слів, як містить відмінювання, так і не містить, наприклад, фраза: Ремон(т|та|ту) меблів.

21. Змінений алгоритм виведення інформації за допомогою тега DataLife Engine v.10.2 Press Release шаблону виведення схожих новин (relatednews.tpl). При використанні цього тега буде виводиться повний заголовок новини без його обрізання до 75 символів як раніше.

22. Для шаблону виведення схожих новин (relatednews.tpl) додана підтримка нового тегу {title limit=”x”}, який виводить заголовок новини, скорочений до вказаної кількості в тезі X символів. При цьому скорочення заголовка проводиться до логічного завершення слова, а не обривається посередині.

23. Для шаблону виведення коротких новин (shortstory.tpl) додана підтримка нових тегів [not-newscount=X] текст [/not-newscount], які є протилежністю вже існуючих тегів [newscount=X] текст [/newscount], і виводять текст, ув’язнений в дані теги при показі будь-яких за рахунком новин, крім зазначених X новин. Даний тег буде корисний, якщо ви хочете виводити якісь елементи оформлення у всіх новинах при показі коротких новин, крім вищезазначених. Наприклад, що-небудь не показувати в першій за списком новини.

24. Для шаблону виведення коментарів (comments.tpl) додана підтримка нових тегів [not-commentscount=X] текст [/not-commentscount], які є протилежністю вже існуючих тегів [commentscount=X] текст [/commentscount], і виводять текст, ув’язнений в дані теги при показі будь-яких за рахунком коментарів, крім зазначених X коментарях. Даний тег буде корисний, якщо ви хочете виводити якісь елементи оформлення у всіх по рахунку коментарях, крім вищезазначених. Наприклад, що-небудь не показувати в першому за списком коментарі.

25. Для стандартного ББ редактора додана можливість спільного використання посилань, написаних за допомогою ББ тегів і написаних з використанням HTML коду. HTML-код посилання не буде автоматично замінятися на ББ теги при редагуванні. Дане нововведення особливо корисно, коли ви хочете написати для посилання якісь власні параметри, які не має ББ тег посилання. Наприклад ви хочете призначити ссылке свій певний клас CSS і новини пишіть посилання то при редагуванні вона збережеться в тому вигляді, в якому ви її написали і не буде переведена в ББ тег як раніше, усунувши тим самим призначення вашого класу.

26. При відключенні показу відео і аудіоматеріалів для мобільної версії сайту, в налаштуваннях скрипта, додана також відключення показу відеоматеріалів, опублікованих в новини за допомогою тегу [media=…].

27. Додана підтримка вставки відео з сервісу “Відео mail.ru” з використанням прямої вставки одержуваного на відео сервісі коду з тегом .


28. Додана перевірка орфографії російської мови у візуальному редакторі TinyMCE. Перевірка проводиться з використанням відповідного сервісу Яндекса.

29. Внесені зміни в алгоритми показу і ротації банерів, що задаються в панелі управління скриптом. Тепер ви можете задавати банерам одне і те ж ім’я і при цьому вказувати їм різні умови для показу. Наприклад, ви можете задати одного банеру показуватися в одній категорії і іншому банеру з тим же ім’ям в іншій категорії, що спрощує верстку шаблону, при якій ви можете додати в шаблон тільки один тег і керувати його показом в панелі управління.

30. Додано автоматичне видалення користувача з передплатників на коментарі, якщо користувач баниться на сайті. Тим самим забаненному користувачеві не буде приходити повідомлення про нові коментарі.


31. Оновлено до актуальної версії візуальний редактор TinyMCE. Повний список виправлень у редакторі ви можете прочитати на сторінці http://www.tinymce.com/develop/changelog/index.php?type=tinymce

32. Виправлена проблема, при якій відвідувачі сайтів могли бачити новину, яка вже опублікована, але час її публікації ще не настав, вбивши відповідний номер новини в URL браузера. Тепер переглядати подібні новини можуть лише адміністратори та редактори сайту.

33. Виправлена проблема, при якій якщо новину в адмінпанелі додається не від імені авторизованого користувача, а вказується інший логін автора, то завантажені картинки від імені даного користувача не призначалися цієї новини.

34. Виправлена проблема, при якій під час перестроювання публікацій в адмінпанелі відбувалося пошкодження тексту, опублікованого в тегах [cоde]…[/cоde], якщо використовувалися при цьому візуальні редактори.

35. Виправлена проблема, при якій міг збитися лічильник коментарів у новини, якщо коментарі віддалялися в розділі “IP утиліти” і при цьому частина коментарів користувача, перебувала на модерації.

36. Виправлена проблема, при якій відправлялися повідомлення про нові коментарі користувачів, якщо ці коментарі тільки відправлялися на модерацію.

37. Виправлена проблема з некоректною вставкою тегів [витоків] у візуальному редакторі TinyMCE.

38. Виправлена проблема, при якій не працювало цитування в коментарях, при включенні для коментарів редактора TinyMCE.

39. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.
98