DataLife Engine v.4.3 FinalДоброго часу доби всім нашим відвідувачам. Ми з радістю повідомляємо вам про вихід нової версії нашого двигуна. Випуск DataLife Engine v.4.3 обумовлений тим, що немає бажання позбавляти вас нової версії, в якій істотно посилена система безпеки, ще на один місяць, тому було прийнято рішення відмовитися від однієї анонсованої можливості, в користь раннього виходу.

Список змін стосуються даного релізу:

– По аналогії з роботою додаткових полів у новинах, додані додаткові поля в профіль користувачів. Додаткові поля профілю доступні як при перегляді коментарів, так і при перегляді профілю користувачів.

Змінено механізм автоматичного або ручного додавання метатегів, тепер більше не потрібно змінювати налаштування скрипта, ручне додавання метатегів для новини можна здійснити одним кліком за додавання новини, або вони будуть сформовані автоматично.

Виправлений баг з перевіркою валідності додавання коментаря для статті. Повністю виключає додавання коментарів закриті новини.

Покращена система безпеки скрипта, для цього введена блокування авторизації по IP або підмережі. IP c якого можлива авторизація кожен користувач може вказати у своєму профілі, доступ до аккаунту з інших підмереж буде автоматично заблоковано.

Покращена система очищення логів скрипта, будуть скидатися логи користувачів запросили відновлення пароля (вони мали властивість накопичуватися якщо підтвердження на скидання отримано не було).

Посилена система безпеки скрипта, для шифрування пароля використовується подвійне MD5 шифрування скрипта.

Додана можливість редагування користувачем новини вже відправленої на модерацію але ще не пройшла її. Для цього досить зайти в свій профіль.

Додана перевірка вмісту закачуваних на сервер картинок, виключаючи тим самим завантаження на сервер картинок з некоректним змістом.

Модифікований модуль перегляду новин, виправлено декілька прикрих помилок при парсингу шаблону.

Картинки використовувані движком на сайті перенесені в окрему папку шаблонів “dleimages” це рейтинг, фаворити, водяний знак.

Розширена тонка настройка кожній категорії, в неї також додана можливість налаштування сортування новин і кількість новин на сторінку

Трохи поліпшений тег [group], додано використання в одному тезі кілька груп користувачів. Наприклад [group=1,2,3] текст [/group]

Модифікація тега цитати, використовуються іменні цитати.

Виправлені всі виявлені і заявлені раніше помилки.

Що не було реалізовано в запланованої версії:
– Вже в який раз відкладено реалізація розширеного пошуку по сайту. Справа в тому що даний мод вже закінчена і нами отримано, але він ще не пройшов повного тестування, і тонку інтеграцію в движок. Безумовно це можна було б зробити до відпустки, але тоді скрипт б вийшов в самий останній день, і в разі виявлення недоробок, часу на їх виправлення просто б не було, тому було прийнято рішення відмовитися від меншого до більшого. Але в новій версії обіцяю все буде реалізовано та інтегровано.

Завантажити безкоштовну версію можна за адресою: https://dle-news.ru/files/dle43.zip

Посилання для скачування скрипта для клієнтів:
Увага! Перегляд інформації доступний тільки користувачам, що мають ліцензію на скрипт. Якщо ви вже купували скрипт, то вам необхідно зайти на сайт під своїм клієнтським аккаунтом.