DataLife Engine v.4.3 Press Release

Шановні відвідувачі,

Ми готові надати вам список планованих і вже частково реалізованих функцій в наступній версії DataLife Engine v.4.3.

Отже вас очікує:

– По аналогії з роботою додаткових полів у новинах, додані додаткові поля в профіль користувачів. Додаткові поля профілю доступні як при перегляді коментарів, так і при перегляді профілю користувачів.

Змінено механізм автоматичного або ручного додавання метатегів, тепер більше не потрібно змінювати налаштування скрипта, ручне додавання метатегів для новини можна здійснити одним кліком за додавання новини, або вони будуть сформовані автоматично.

Виправлений баг з перевіркою валідності додавання коментаря для статті. Повністю виключає додавання коментарів закриті новини.

Покращена система безпеки скрипта, для цього введена блокування авторизації по IP або підмережі. IP c якого можлива авторизація кожен користувач може вказати у своєму профілі, доступ до аккаунту з інших підмереж буде автоматично заблоковано.

Покращена система очищення логів скрипта, будуть скидатися логи користувачів запросили відновлення пароля (вони мали властивість накопичуватися якщо підтвердження на скидання отримано не було).

Посилена система безпеки скрипта, для шифрування пароля використовується подвійне MD5 шифрування скрипта.

Додана можливість редагування користувачем новини вже відправленої на модерацію але ще не пройшла її. Для цього досить зайти в свій профіль.

Додана перевірка вмісту закачуваних на сервер картинок, виключаючи тим самим завантаження на сервер картинок з некоректним змістом.

Модифікований модуль перегляду новин, виправлено декілька прикрих помилок при парсингу шаблону.

Картинки використовувані движком на сайті перенесені в окрему папку шаблонів “dleimages” це рейтинг, фаворити, водяний знак.

Розширена тонка настройка кожній категорії, в неї також додана можливість налаштування сортування новин і кількість новин на сторінку

Трохи поліпшений тег [group], додано використання в одному тезі кілька груп користувачів. Наприклад [group=1,2,3] текст [/group]

Розширений пошук по сайту (модуль від Akela, робота ще триває)

Модифікація тега цитати, будуть використовуватися іменні цитати.

Даний список змін далеко не повний і буде оновлюватися в міру роботи над скриптом
109