DataLife Engine v.5.1 Press Release

Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Виправлена помилка, при якій не очишался кеш, після зміни рекламних матеріалів.

2. Виправлена помилка, при якій не приймалися довгі паролі (більше 16 символів) при авторизації в адмінпанелі.

3. Виправлена помилка, при якій не віддалялися персональні повідомлення користувача, якщо він віддалявся з бази даних.

4. Виправлена помилка при локалізації дати, не відображалися скорочені назви місяця, якщо це вказати в налаштуваннях.

5. Покращено метод авторизації в адмінпанелі, якщо виявлені проблеми з роботою cookies браузера.

6. Виправлена помилка при редагуванні шаблонів в адмінпанелі, якщо відсутня шаблон “Default”.

7. Посилена безпека скрипта, додана функція налаштування скидання ключа авторизації, що робить неможливим авторизацію більш ніж з одного комп’ютера.

8. Поліпшений контроль безпеки скрипта, додана можливість використання безпечного режиму для додаткових полів, при включенні даного режиму введений текст фільтрується на наявність HTML тексту. Рекомендується включати даний режим якщо додаткові поля використовуються тільки для виведення простої інформації, наприклад “джерело статті”.

9. У коментарях, у панель BB кодів, додана кнопка, що перетворює виділений текст з транслітерації в кирилицю.

10. Теги BB кодів переведені в нижній регістр.

11. На 100% завершено підтримка движком багатомовності на сайті. Тепер кожному шаблону ви можете присвоювати мовний пакет, і при зміні шаблону у користувача буде також використовуватися призначений для цього шаблону мову, для системних повідомлень. Підтримка написання новин на декількох мовах, забезпечується використанням додаткових полів.

12. У дистрибутив додані Англійська та Німецька мови.

13. Перероблено і покращено додавання коментарів через AJAX. У разі виникнення помилки при додаванні, помилка не додається на сторінку.

14. Доданий модуль CAPTCHA в додавання коментарів, для захисту від спам-ботів при додаванні коментаря. Опціально відключається в налаштуваннях скрипта.

15. Поліпшений модуль реєстрації для захисту від автоматичних реєстрацій.

16. Додано автоматичне зміна розміру для видалених зображень (тег [img]). Опубліковані зображення будуть автоматично зменшені, якщо їх ширина більше встановленої максимальної ширини. В даному випадку при натисканні на зображення, воно буде відкриватися в новому вікні на весь розмір.

17. Додано автоматичне додавання атрибута alt для вставляються в новину картинок. Атрибут alt формується з назви новини.

18. Переписаний спосіб надсилання листів з сайту, додана можливість використання зовнішнього SMTP сервера, якщо у вас проблеми з PHP MAIL, метод відправки можна вибрати в налаштуваннях скрипта.

19. Додана можливість розсилки листів з використанням поля BCC (прихована копія) зменшуючи при цьому кількість відправлених листів. Цю можливість можна відключити в налаштуваннях скрипта.

20. Доданий новий модуль ‘speedbar’ показує поточне місцезнаходження відвідувача на сайті. Наприклад Головна -> Категорія -> Підкатегорія -> Новину

21. Суттєво покращено швидкодію скрипта і знижений витрата оперативної пам’яті.

22. Виправлено модуль відображення популярних новин, тепер виводяться популярні новини не за поточний місяць, а за останні 30 днів, тим самим лічильник не обнуляється при настанні нового місяця
232