DataLife Engine v.5.2 FinalОтже для Вас були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Додана підтримка статичними сторінками PHP коду, за умови встановлення додаткової модифікації для обробки виконання PHP (PHP).

2. Покращена робота при створенні і редагуванні статичних сторінок, при додаванні сторінки ви можете вказати, робити зворотну конвертацію в BB-код або залишити чистий HTML для редагування.

3. Виправлена помилка, при якій при додаванні статичної сторінки, якщо це HTML-текст, то він конвертувався в один рядок.

4. Оновлено модуль резервного копіювання і відновлення бази даних. Додано коректна підтримка кирилиці при відновленні бази даних зі старої версії MySQL на нові версії вище 4.1 при умови що ваш хостер не налаштував базу даних на коректну підтримку кирилиці за замовчуванням.

5. Виправлена помилка, при якій неработал модуль ‘Speedbar’ при перегляді останніх коментарів.

6. Виправлена помилка, при якій неработал модуль ‘Speedbar’ при відновленні забутого пароля.

7. Змінена робота BB редактора новин: Опція “автоперенос слів” замінена на “Автоматичне конвертування HTML”, при відключенні даної опції доданий HTML-код в новини не буде піддаватися зворотному конвертування в BB-код, тим самим структура HTML якщо він присутній в новини не буде порушуватися.

8. Доданий модуль імпортування новин з використанням RSS каналу. Крім імпорту коротких новин з RSS даний модуль також підтримує можливість імпорту повних новин використовуючи шаблони для пошуку в тексті HTML. Завдяки підтримці роботи з cookies модуль може, в автоматичному режимі проводити авторизацію на віддаленому сайті, для отримання найбільш повної інформації. Завдяки використанню технології AJAX ви можете завантажувати повні новини тільки необхідних вам новин, уникаючи при цьому зайвого навантаження на ваш і віддалений сервер.

9. Змінено висновок новин в RSS канал, закріплені новини більше не будуть туди виноситься завжди, а тільки до тих пір, поки їх дата ще актуальна.

10. Новини які очікують модерації при редагуванні завжди йдуть першими в списку, після закрепленых новин. Це дозволяє не губитися цим новинам якщо через сайт проходить велика кількість новин.

11. Налаштування CAPTCHA для коментарів перенесена з налаштувань скрипта у налаштування груп користувачів. Тим самим ви зможете включати захист від ботів у коментарі лише для певних груп, наприклад тільки для незареєстрованих. Увагу за замовчуванням при переході на нову версію скрипта антибот буде для всіх відключений, тому не забудьте включити його в налаштуваннях груп користувачів.

12. Внесено зміни до “шаблони листів із сайту”, доданий тег {%password%} для письма отсылаемого для підтвердження реєстрації, тепер ви можете при реєстрації відсилати логін і пароль користувача, щоб вони його не так часто забували.

13. У налаштування скрипта додана можливість включення примусового виведення новин, опублікованих у підкатегоріях при перегляді основної категорії. При включенні даної настройки, вибирати при додаванні новини батьківську та підкатегорію одночасно більше необов’язково, ну якщо ви хочете самостійно вирішувати, виводити батьківської категорії новини з підкатегорій чи ні, то можете відключити примусовий висновок.

14. Додана можливість автогенерации ключових слів ще до додавання новини в базу даних. Тим самим у вас є можливість підкоригувати ключові слова ще до додавання новини в базу даних. Для автогенерации ключових слів використовується AJAX.

15. В роботі адмінпанелі і виведення інформації використовується Gzip стиснення, що дозволяє при роботі з великими текстами і повільним з’єднанням прискорити час завантаження в кілька разів.

16. Виправлена робота модуля CAPTCHA, якщо скрипт встановлений не в корінь сайту.

17. У майстер оптимізації додана можливість очищення персональних повідомлень ваших відвідувачів на сайті.

18. Потужна система безпеки скрипта була посилена функцією автоматичного блокування від XSS і MySQL Inject атак, робота скрипта повністю блокується у разі якщо в URL браузера присутні неприпустимі символи ” ‘ > < ../ ./ причому не важливо вказані ці символи явно або з використанням спецсимволов, тим самим на 100% виключається можливість проведення атаки або сканування на наявність уразливості через URL браузера. Дана можливість підвищує безпеку не тільки самого скрипта але і сторонніх модулів, автори яких не належним чином подбали про безпеку модифікації.

19. Система безпеки адмінпанелі скрипта, посилена перевіркою сервера, з якого прийшов користувача, автоматична авторизація відключається у разі якщо він прийшов з іншого сервера.

20. При зміні логіна користувача він більше не втрачає своїх новин і коментарів, вся його діяльність на сайті зберігається за ним.

21. Номер версії використовуваного скрипта недоступний нікому, крім адміністратора, що утрудняє використання відомих вразливостей тієї або іншої версії скрипта.

22. У BBCODES редактор доданий тег [videо=http://site.ua/myvideo.avi] дозволяє легко додати новину відеокліп. Програвання кліпу здійснюється за рахунок Windows Media Player встановленого на стороні клієнта. Підтримується повноекранний перегляд а також можливість програвання кліпу як з власного сервера, так і з зовнішнього.

23. Додана можливість використання навігації AJAX в модулі популярних новин.

24. Додана можливість відновлення забутого пароля не тільки по логіну але і по E-Mail, що ввів користувач свій логін або E-Mail визначається автоматично.

25. При кліці на нік зареєстрованого користувача в коментарях, з’являється меню, яке дозволяє: подивитися профіль відправити персональне повідомлення, знайти всі коментарі користувача. Для адміністраторів сайту доступний пункт “Адмінцентр” який відкриває вікно админцентра для редагування даного користувача. Наприклад користувача можна забанити в один клік.

26. Змінено механізм роботи профілю користувача, тепер там знову доступні всі новини які опублікував користувач на сайті. Якщо відвідувач переглядає свій власний профіль то йому також доступні його новини для редагування, які ще очікують модерації на сайті, дані новини виводять в його профілі першими.

27. З дистрибутива видалені системні файли знаходяться в папці engine/data/ це дозволяє уникнути випадкової заміни файлів конфігурації при оновленні скрипта. Так що тепер можна оновлювати скрипт просто копіюючи папку /engine/. Всі необхідні скрипту файли конфігурації создадуться автоматично в процесі інсталяції.

28. Додано коректна установка скрипта у разі якщо кодування бази даних за замовчуванням не відповідає кирилице.

29. Невеликі косметичні зміни в модулі скачування файлів, що дозволяють істотно скоротити витрату пам’яті і навантаження на сервер.

30. Виправлені всі заявлені і виявлені раніше помилки в скрипті.

Посилання для скачування скрипта з відкритим кодом для клієнтів:
Увага! Перегляд інформації доступний тільки користувачам, що мають ліцензію на скрипт. Якщо ви вже купували скрипт, то вам необхідно зайти на сайт під своїм клієнтським аккаунтом.

Якщо ви ще не є нашим клієнтом ви можете придбати скрипт на нашому сайті.