DataLife Engine v.5.3 Press Release

Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:1. Всі смайли прибрані в панель BBCODES і не більше займають зайвого місця.

2. Додано використання смайлів при додаванні новин з сайту.

3. У дистрибутив додано 21 анімованих смайликів

4. Доопрацьовано метод вставки завантажених файлів і зображень в новину. Вставка здійснюється в поточну позицію курсора, а не в кінець новини.

5. Виправлена помилка в перегляді останніх коментарів, коли губився автор коментаря якщо користувач був видалений.

6. Суттєво покращено модуль RSS імпорту. Виправлено кілька помилок по роботі з RSS потоком. Додано автоматичне розпізнавання тегу content:encoded в RSS-потоці, якщо даний тег буде виявлений той короткий опис береться з нього. Додана підтримка редиректів при парсингу, якщо посилання не відразу йде на зазначену новину. Додано обхід захисту від перевірки REFERER, а також від перевірки USERAGENT, який завжди відповідає саме вашому браузеру.

7. Додано автоматичне додавання джерела новини в повну новину, при імпорті новин з RSS потоку.

8. Додано автоматичне визначення кодування отриманого потоку в RSS імпорті та її автоматична конвертація, тим самим вирішена проблема з UTF-8 в PHP 5 і вище.

9. Прибрано обмеження на використання спецсимволов в паролі користувача, тепер допустимо використовувати пароль будь-якої складності і довжини.

10. Виправлена помилка WYSIWYG редактора, при якій дублювався текст при використанні “Чистого вставити з Word-a” якщо у ньому було наявність тега w:wrap

11. З метою полегшення шаблонизатора з шаблонів перегляду короткої і повної новини видалено використання тегів [is-logged][/is-logged] і [not-logged][/not-logged] у зв’язку з тим, що існує більш гнучкий альтернативний тег [group=x][/group] не забудьте внести зміни у ваші шаблони якщо використовуєте ці теги.

12. В шаблони main.tpl, shortstory.tpl, fullstory.tpl доданий тег [category=X] Текст [/category], який призначений для виводу тексту якщо користувач знаходиться в X категорії. Де X це ID вашої категорії. Припустимо перераховувати категорії через кому, наприклад [category=1,2,3] Текст [/category].

13. Оптимізований лічильник останнього відвідування сайту користувачем. Оновлення даного лічильника відбувається один раз на 4 години, або при введенні логіна і пароля. Дана оптимізація дозволяє різко скоротити кількість повільних запитів для оновлення великих таблиць сайту. Що вельми актуально для сайтів мають велику кількість зареєстрованих користувачів і велику відвідуваність. Вообщем якщо хто не зрозумів про що йде мова скажу просто: суттєво знижено навантаження на сайт.

14. Змінено модуль перегляду відправлених персональних повідомлень. Додана можливість перегляду одержувача повідомлення, замість відправника.

15. Поліпшений модуль надсилання персональних повідомлень. Додана перевірка заповнення всіх полів ще до початку відправлення, що знижує ризик втрати написаного повідомлення, у разі незаповнення всіх полів.

16. При відповіді на персональне повідомлення користувача додана перевірка, заповнений або його немає ящик, тим самим запобігається втрата написаного повідомлення, якщо одержувач не може отримувати більше нових повідомлень в ПМ.

17. Надсилання персонального повідомлення від адміністратора сайту здійснюється завжди, навіть якщо в одержувача досягнуто ліміт Максимальної кількості повідомлень”

18. Додана перевірка заповнення полів при відправленні листів з сайту, ще до відправки.


19. В налаштування безпеки скрипта додана можливість вибору типу авторизації в адмінпанелі. При установці розширеної авторизації, для кожної нової сесії необхідний введення логіна і пароля для доступу до адмінпанелі Искользуя HTTP аутентификицию, що виключає вхід в адмінпанель зловмисником у разі крадіжки Cookies.

20. На головній сторінці в адмінпанелі додана кнопка для повного очищення системного кеша скрипта.

22. В адмінпанелі додана автоматична перевірка прав на запис в системний кеш, і повідомлення якщо запис до папки неможлива.

23. В шаблон shortstory.tpl доданий тег {approve} який показує користувачеві при перегляді власного профілю, знаходиться його новина на модерації, в іншому випадку нічого не виводиться.

24. В модуль розсилки повідомлень з сайту додана можливість вибору відсилати або ні повідомлення користувачам, які не бажають отримувати повідомлення з сайту.

25. Вирішена проблема знаків “???” після установки скрипта. Принаймні на всіх тестових проблемних серверах, проблем більше не було.


26. У налаштування скрипта внесена можливість установки вирівнювання за замовчуванням, що додаються картинок в новину.

27. Додана підтримка розширення MySQLi для PHP 5, що істотно прискорює роботу з базою даних MySQL (до 40 разів). Вибір драйвера для роботи з MySQL визначається автоматично.

28. У модуль “Управління рекламою” додана можливість вибору декількох категорій одночасно для показу реклами.

29. Додано коректне відображення спецсимволов при додаванні коментарів.


30. У налаштування скрипта додана можливість контролю авторизації при зміні IP користувача. Існує середній і високий рівень контролю, при середньому рівні контролю автоматична авторизація на сайті буде скидатися при зміні IP-адреси користувачів, які мають доступ до адмінпанелі скрипта. При високому рівні контролю, автоматична авторизація буде скидатися у всіх відвідувачів сайту. Контроль зміни IP можна повністю відключити. Дане нововведення є ідеальним засобом захисту скрипта в разі крадіжки cookies.

31. З перевірки скрипта в адмінпанелі виключено підрахунок завантажених файлів, т. к. при великому обсязі завантажених файлів, істотно сповільнюється завантаження адмінпанелі.


32. Доданий новий модуль “IP Утиліти”, який дозволяє здійснити швидкий пошук користувачів по IP, а також здійснити редагування знайдених користувачів. Підтримується пошук за повного адресою, а також за скороченим.

33. Повністю перероблений модуль “Блокування по IP”, додана можливість тимчасового блокування IP або підмережі з автоматичною розблокуванням, а також додана можливість зазначення причини блокування.


34. При виведенні IP в коментарях, для адміністратора додано зручне меню, що дозволяє отримати інформацію IP, здійснити пошук інших користувачів з даними IP, блокувати IP-адресу.

35. Додано кешування лічильника перегляду новин, при включенні даної опції, лічильник буде записуватися не в таблицю з новинами, а в окрему таблицю, в новинах лічильник переглядів буде оновлюватися кожні 4 години. Дане кешування істотно скоротить навантаження на сайт у великих базах даних і при великій відвідуваності сайту.

36. Додано об ‘ єднання коментарів, якщо останній коментар до новини від цього користувача.

37. Виправлені всі заявлені і виявлені раніше помилки в скрипті.
308