DataLife Engine v.5.7 Press Release

Отже дорогі друзі, для вас були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Покращена підтримка скриптом BB тег [url], була реалізована підтримка HTML всередині цього тега.

2. Покращена система реєстрації користувачів додано автоматичне блокування реєстрації візуально схожих ників. Наприклад неможливо зареєструвати аналогічний нік, де якщо замість “a” (англійська), буде стояти “а” (російська) і так далі.

3. Поліпшений модуль керування категоріями в адмінпанелі, прибраний застарілий механізм формування списку категорій, який використовував окремий запит до бази даних для кожної категорії, тим самим кількість запитів в даному модулі могло бути вельми істотним. Також виправлений метод формування посилань на категорії і він відповідає стандарту http://site.ru/категория/подкатегория/4. Додано попередній перегляд персонального повідомлення при його відправлення. Попередній перегляд здійснюється за допомогою технології AJAX.

5. Невелике виправлення в стандартному шаблоні усуває проблему вставки смайлів при написанні персональних повідомлень в браузері FireFox.

6. Додана перевірка імені користувача при відсилання листа за допомогою зворотного зв’язку на сайті незареєстрованим відвідувачем. Якщо введене ім’я зареєстрованого користувача, то не можна відправити повідомлення, використовуючи це ім’я. Тим самим виключена відсилання листів від чужого імені.

7. Додано коректне відображення новини після швидкого редагування, яке містить кілька сторінок і посилання на сторінки всередині новини.

DataLife Engine v.5.7 Press Release

8. Додана можливість виставлення рейтингу новини безпосередньо при перегляді коротких новин.

9. Виправлена помилка, при якій неможливо було змінити свій пароль в адмінпанелі в модулі особистих налаштувань.

10. Після встановлення нової прошивки на наш “шаманський бубон”, скрипт став генерувати на один запит менше при перегляді повної новини.11. В адмінпанелі при редагуванні користувачів додано відображення аватара користувача, а також додана можливість завантажувати аватар для користувача або видаляти його.

12. Додана можливість призначення опитуваннями на сайті кілька категорій одночасно.

13. Істотно збільшена швидкість перерахунку статистики в модулі оптимізації скрипта.14. В персональних повідомленнях додано використання іконок, повідомляють статус даного повідомлення. Є три типи статусу листи, непрочитане повідомлення, прочитане і відповідь відправлено. Останнє дуже зручно для сигналізування був відправлений відповідь на дане повідомлення.

15. Змінено формування ключових слів для новин. Виключено попадання службових BB кодів в ці теги.

16. Оптимізовано запити календаря на сайті, прибрано використання завідомо непотрібних запитів, коли результат і так однозначно відомий.17. Доданий новий модуль в адмінпанелі “Пошук і заміна”, який дозволяє здійснити швидку заміну тексту вибраних таблиць бази даних.

18. Додана можливість відсилання E-Mail повідомлення якщо на сайті була додана новину, очікує модерації. Включание або відключення даного повідомлення здійснюється в налаштуваннях скрипта.

19. Додана можливість відсилання E-Mail повідомлення якщо на сайті був доданий коментар. Включание або відключення даного повідомлення здійснюється також в налаштуваннях скрипта.

20. Відкоригована логіка роботи з додатковими полями в профілі користувача. Наприклад, тепер йому можна додати значення при реєстрації користувача, але неможливо згодом відредагувати.

21. Додана можливість додавання опису та ключових слів для мета-тегів в статичних сторінках.22. Зроблена невелика корекція навігації по сторінках, додана можливість призначати навігації різні стилі, і тим самим легко змінювати її зовнішній вигляд.

23. Виправлена помилка в навігації AJAX не дозволяють переглядати більше однієї сторінки при показі в категоріях.

24. Додана підтримка магнет посилань при використанні BB редактора.25. Доданий новий BB код [lееch] [/lееch], цей код призначений для публікації посилань і має повністю ідентичний формат використання що і тег [url], проте він має одну відмітну особливість після опублікування такого тегу введена посилання замінюється на формат http://site.ru/engine/go.php?url=aHR0cDovL3Rlc3Qu … Іншими словами даний тег приховує введену посилання. Перехід за цим посиланням можливий тільки з вашого сайту, якщо дана посилання опублікована на іншому сайті, користувач потрапить на головну сторінку вашого сайту.

Що це дає:

– Якщо хтось користується посилання з вашого сайту, то йому знадобиться не менше трьох зайвих кліків, щоб отримати пряму опубліковану посилання. А якщо RSS граббінг то і того більше.

– І основне призначення цього тега, це захист вашого сайту від витоку ТІЦ і PR, адже як відомо чим більше зовнішніх посилань на вашому сайті, тим менше вага вашої сторінки в пошукових системах. Використання даного тега зробить ваші зовнішні посилання внутрішніми.26. Додана підтримка іконок для груп користувачів. Висновок іконки здійснюється за допомогою тегу {group-icon}, доступно в коментарях і профілі користувача.

27. В шаблон коментарів додані наступні теги:
{group-name} – виводить ім’я учасника групи.
{news-num} – Виводить кількість новин учасника.
{comm-num} – Виводить кількість коментарів учасника.

28. Додана підтримка скриптом декількох різних проектів, використовуючи єдину реєстрації та базу даних зареєстрованих користувачів. Іншими словами ви можете організовувати різні незалежні між собою сайти, на яких вам не буде потрібно повторна реєстрація користувачів, достатньо буде зареєструватися на одному сайті і можна буде використовувати свій логін і пароль на інших сайтах. Більш докладно як це включається і реалізовується буде описано окремою статтею після релізу.

30. Виправлені всі виявлені раніше помилки і недаработки скрипта.
799