DataLife Engine v.6.0 Press Release

Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:1. Додана можливість в налаштуваннях безпеки скрипта измениь ім’я файлу адмінпанелі, ви можете легко перейменувати admin.php в будь-якій іншій і вказати його в налаштуваннях і ніхто інший, крім осіб, що мають доступ в адмінпанель не зможуть навіть дізнатися де вона знаходиться.

DataLife Engine v.6.0 Press Release

2. Додана підтримка технології OpenSearch. Це досить цікава нова технологія, яка дозволяє інтегрувати пошук на вашому сайті в рядок пошуку браузера. Підтримуються останні версії браузерів IE7 і FireFox 2.xx Підтримка відбувається в автоматичному режимі і не вимагає додаткової установки або установки, підтримуються шаблони для тонкої настройки.

3. Покращена підтримка автоматичного RSS експорту новин. Посилання на RSS експорт генеруються автоматично в метатегах при перегляді головної сторінки або категорій.

4. Доданий новий модуль “RSS інформери”. Даний модуль відрізняється від RSS імпорту тим, що дозволяє просто виводити новини з інших сайтів підтримують RSS на вашому сайті в спеціальних блоках. Додавання нового джерела проходить дуже просто без якихось спеціальних налаштувань і знань, достатньо просто вказати і джерело і все. Ви можете вказати скільки новин показувати, і максимальна кількість символів для заголовка і тіла новини. Кожному інформеру можна призначити свій шаблон. Підтримується кешування даного модуля. Також можливе використання декількох сайтів в одному блоці, всі інформери мають однакове ім’я показуються в блоці в режимі ротації. Іншими словами цей модуль виводить ваш сайт на новий рівень обміну інформацією, ви можете обмінюватися з сайтами не тільки простими посиланнями на сайт, а цілими інформативними блоками, що позначається на більш якісному рівні обміну відвідувачами.

5. Оптимизированые деякі складні в роботі модулі, включено примусове кешування даних модулів, навіть якщо кешування на сайті відключено, на динаміку сайту це кешування не впливає.

6. Виправлена невелика помилка в модулі завантаженні файлів і зображень, яка призводила до показу порожнього поля при видаленні всіх картинок і подальшої їх завантаженні.

7. Додана підтримка захищених cookies. Дана технологія забороняє браузерам використовувати cookies якщо доступ до них здійснюється через javascript, що робить повністю безглуздим проведення XSS атак на сайт з метою крадіжки доступу. На жаль цю технологію підтримує тільки IE, але ми сподіваємося що й інші браузери підтягнуться.8. Додана можливість перевантаження коду безпеки (CAPTCHA) не перевантажуючи всю сторінку, що вельми корисно якщо код погано читаємо і ви хочете отримати новий код.

9. Проведений аудит допоміжних повідомлень у адмінпанелі для різних модулів і ситуацій. Опис розділів і полів було істотно розширено і доповнено.

10. Додано механізми захисту модуля відобораження коду безпеки (CAPTCHA) від доступу ззовні. Дані механізми дозволяють запобігати проведення DDOS атак на цей модуль.

11. Виправлена помилка в модулі пошуку користувачів по IP адресою, за якою проводився некоректний пошук, якщо користувач був зареєстрований, але надалі видалений.

12. Додана підтримка скриптом попередньої модерації коментарів на сайті. Дана підтримка включається в налаштуваннях скрипта.


Для яких груп вувати ви хочете здійснювати попередню модерацію коментарів, ви можете вказати в налаштуваннях груп користувачів.


Для більш зручної модерації коментарів, задіюється технологія AJAX, після того як коментар був схвалений, він видаляється зі сторінки модерації без перезавантаження сторінки.

13. Додано лічильник переглядів статичних сторінок. Кількість переглядів доступно в адмінпанелі, або ви можете вивести на сайті використовуючи тег {views} в шаблоні статичної сторінки.14. Додана можливість сортування додаткових полів для профілю користувачів.

15. Істотно перероблений модуль пошуку. Були оптимізовані пошукові запити, тим самим було істотно знижено навантаження на сервер і прискорений пошук. Також ведеться більш якісний пошук по сайту, пошук став більш інтелектуальний і ведеться незалежно від розташування слів в пошуковому запиті, віддаленості слів один від одного і т. д.

16. У модулі пошуку і заміни тексту в базі даних, додана підтримка пошуку і заміни в додаткових полях новин.

17. Змінено механізм формування назви файлу після його завантаження, раніше не дозволялося використання крапки в імені файлу, тим самим виникали проблеми при завантаженні багатовимірних архівів наприклад: Film.part01.rar Film.part02.rarна даний момент це проблема усунена.18. Додана можливість динамічної зміни розмірів зменшеної копії завантаженої картинки, безпосередньо при завантаженні зображень на сервер. Ви можете змінити сам розмір зменшеної копії, а також вказати за якою із сторін зображення створити зменшену копію. Дана можливість доступна тільки адміністраторам або головним редакторам, для всіх інших діють правила, встановлені в налаштуваннях скрипта.19. Розширені можливості BB редактора, додана підтримка тегів з вибором шрифту для тексту, а також додані теги для вибору розміру тексту.20. У налаштування скрипта додана можливість зазначення максимальних розмірів оригінального зображення. Оригінальне зображення буде автоматично зменшено до цих розмірів. Дана настройка вельми корисна якщо ваші користувачі люблять завантажувати картинки величезних розмірів.21. Істотно розширені можливості масових дій над новинами під час редагування, перераховувати немає сенсу все докладно видно на скріншоті.

22. В шаблони листів, відправлених з сайту при використанні зворотного зв’язку і відновлення пароля доданий новий тег {%ip%}, який призначений для додавання IP адреси відправника.

23. Оптимізований алгоритм виявлення візуально схожих ників при реєстрації на сайті, новий алгоритм допускає менше помилок коли по суті різні лгоины сприймалися скриптом як візуально схожі.

24. Додана можливість написання в статичних сторінках декількох сторінок одночасно. Підтримуються такі ж позначки, як і в новинах. {PАGEBREAK} для разрава сторінок, [раді=1]Сторінка[/раді] для зазначення посилання на номер сторінки. А також підтримується тег {pages} для шаблонів

25. В шаблони, додана підтримка тегу {include file=”my_block.tpl”} даний тег підключає вказаний файл my_block.tpl в шаблон. Тег покликаний полегшити структуру шаблону, якщо використовується складна верстка з безліччю тегів. Даний тег діє у всіх шаблонних файлах .tpl Підключається файл повинен знаходиться в тій же папці, що і інші файли шаблону. Теги підключається шаблоні повинні бути такі ж, які допустимі в шаблоні де підключається файл, наприклад, якщо файл my_block.tpl підключається в шаблоні main.tpl, то теги у цьому файли будуть працювати тільки ті які можливі в main.tpl

26. В шаблони статичних сторінок додана підтримка тегу {custom} для виведення блоку новин та певних категорій.27. Повністю перероблений механізм скачування файлів, завантажених на сервер через скрипт. У налаштування скрипта додана можливість включення або відключення докачки файлів. Також додана можливість встановлення максимальної швидкості завантаження файлів.

28. Внесено зміни в файл інсталяції скрипта, покращена підтримка MySQL 5.xx в різних збірках і конфігурацій.

29. Внесено безліч небольший поліпшень і оптимізацій в код скрипта, а також виправлені всі виявлені і заявлені раніше помилки скрипта.
105