DataLife Engine v.6.2 Final ReleaseБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:1. Доданий новий WYSIWYG редактор, вірніше буде сказати що істотно перероблений старий WYSIWYG редактор. З основних нововведень варто відзначити наступне:

– Нова змінна панель інструментів в стилі Office 2007
– Істотно збільшена швидкість роботи редактора
– Внесено велику кількість змін в роботі, які стосуються форматування тексту, з урахуванням більшості побажань користувачів, на виході ви отримуєте набагато більш приємний текст та меншого розміру
– Виправлено велику кількість помилок і недоробок у редакторі


2. В модуль IP утиліти” була додана можливість пошуку по логіну всіх IP адрес, які використовував цей користувач при написанні коментарів

3. Додано сама напевно очікувана багатьма функція: Всі файли через скрипт картинки розподіляються по папках місяців, що дозволяє тримати велику кількість картинок в більш відсортованому вигляді.4. У модуль управління рекламою додана можливість завдання для якоїсь групи або кількох груп показувати цю рекламу, а для яких груп відключати її. Дане нововведення дозволить вам знижувати рівень реклами для певних груп, наприклад для зареєстрованих користувачів.

5. У модулі надсилання персональних повідомлень додана можливість використання коду безпеки (CAPTHA) при надсилання персонального повідомлення, тим самим блокується шкідливе поведінку окремих користувачів на сайті. Включення даного коду проводиться для кожної групи окремо, в налаштуваннях груп користувачів.

6. Деякі адміністратори сайтів з незрозумілих причин іноді у налаштуваннях категорій при редагуванні, чомусь намагаються вкласти категорію саму в себе або вкласти її у власну підкатегорію, якою логікою вони користуються при цьому незрозуміло, але тим не менш в налаштування категорій були додані механізми блокуючі дане нерозумна поведінка з метою виключити неккорректную роботу скрипта надалі.7. У модулі додавання новин з сайту додана можливість використання коду безпеки (CAPTHA) при додаванні новин. Що дозволяє блокувати використання ботів автопостинга новин на вашому сайті. Включення або відключення коду безпеки проводиться в адмінпанелі в налаштуваннях скрипта, в розділі налаштування новин.

8. Доданий новий модуль Google Sitemap. Створення карти сайту для пошукової системи Google здійснюється одним натисканням кнопки, в будь-який час, карта зберігається на сервері вже в созданом вигляді, тому не створює навантаження на сервер.

9. Максимальна довжина URL нових новин скорочена до 40 символів при формуванні ЧПУ, тим самим знижено навантаження на MySQL сервер при перегляді даних новин, де використовується довгий заголовок і автоматичне формування URL новини

10. Виправлена помилка в модулі пошуку по сайту, при якій в пошуку брали участь також новини, дата публікації яких ще не настала.11. Додана можливість в налаштуваннях груп дозволяти або забороняти брати участь тієї чи іншої групи у виставленні рейтингу для новин.

12. Поліпшений модуль виведення схожих новин. У евристичний аналіз додано заголовок новини і додаткові поля новини.

13. Виправлена помилка в модулі “знайти і замінити” в адмінпанелі, яка призводила до втрати додаткових полів.

14. Розширене спільне використання різних типів редакторів одночасно. Наприклад, якщо ваші відвідувачі додають новини, використовуючи BBCODES редактор, а ви редагуєте новину, використовуючи WYSIWYG редактор. При цьому виключено попадання і неккоректное надалі використання службових кодів від BB редактора, які використовуються для переконвертування.

15. Виправлені проблеми в модулі RSS інформерів, що приводять у певних випадках до невірного підрахунку максимальної кількості виведених символів.

16. Виправлені невеликі недоліки в автоматичному формуванні метатегів.

17. Додана автоматична підтримка посилань типу: mms:// при використанні BBCODES редактора

18. Додано використання двох механізмів для пошуку. Простий і повнотекстовий пошук. Повнотекстовий пошук повністю задіює індекси MySQL і веде більш якісний пошук за пошуковими словами, використовуючи різні комбінації. Простий пошук веде пошук менш якісно, але іноді може споживати менше ресурсів. Також був повністю перероблений повнотекстовий пошук у порівнянні з версією 6.0, істотно збільшена швидкість роботи і використовуються менш складні запити. Також додана підтримка MySQL 3.xx тим самим знижені мінімальні системые вимоги для роботи зі скриптом.

19. Поліпшений механізм формування посилань ЧПУ для новин, слова в URL тепер розділяються через дефіс, також виключено повторення поділяють слова дефісів, іншими словами посилання на новину, стала мати більш приємний вигляд.20. У налаштування скрипта додана можливість включати або виключати можливість виставлення рейтингу за новину при перегляді коротких новин. Якщо цю можливість відключити, то за новину можна проголосувати тільки при перегляді повної новини.

21. Змінена логіка застосування налаштувань скрипта при завантаженні зображень на сервер. Якщо встановлено обмеження на розмір сторін оригінального зображення, то перевірка обмеження на вагу зображення не проводиться, все одно дана картинка буде автоматично зменшена до потрібних розмірів і відповідно її вага буде набагато менше.


22. Доданий код безпеки в модуль відновлення забутого пароля, з метою виключити масовий поштовий спам на небажаного користувача

23. Додано автоматичне видалення тега RSS інформера з шаблону якщо даний інформер не повинен показуватися згідно з його налаштуванням в адмінпанелі.

24. Покращена система розпізнання і реагування на несподівані помилки в RSS потоки в модулях “RSS імпорт” і “RSS інформери”, дані помилки коректно обробляються скриптом і не викликають його несподіваної зупинки.

25. Внесено безліч небольший поліпшень і оптимізацій в код скрипта, а також виправлені всі виявлені і заявлені раніше помилки скрипта.

Посилання для скачування скрипта з відкритим кодом для клієнтів:
Увага! Перегляд інформації доступний тільки користувачам, що мають ліцензію на скрипт. Якщо ви вже купували скрипт, то вам необхідно зайти на сайт під своїм клієнтським аккаунтом.

Якщо ви ще не є нашим клієнтом ви можете придбати скрипт на нашому сайті.

Обговорити реліз ви можете на нашому форумі
312