DataLife Engine v.6.3 Press Release

Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Оптимізована і знижено навантаження на MySQL сервер, що генерується календарем. Для роботи календаря були використані більш спрощені запити, требущие менших витрат MySQL сервера


2. Додана можливість відключення підтримки мультикатегорий. За цим невеликим пунктом ховається величезна робота по оптимізації скрипта. Ми рекомендуємо всім сайтам, які не публікують новини в кілька категорій відключити цю підтримку в налаштуваннях скрипта, тим самим DataLife Engine буде використовувати спрощені запити до MySQL сервера, що дозволяє понизити навантаження на MySQL до 70%, а в деяких випадках на великих базах даних ще більше.3. Додана можливість під час установки скрипта вказати кодування для з’єднання з MySQL, надалі скрипт буде завжди використовувати дану кодування, і немає необхідності правити скрипт для коректної роботи скрипта, на мові, відмінній від російської.

DataLife Engine v.6.3 Press Release

4. Додана можливість видалення всіх коментарів користувача при редагуванні профілю, тим самим, якщо ви хочете наприклад безпосередньо з сайту забанити користувача, який практикує флуд в коментарях, то ви можете також видалити і всі його коментарі одним кліком.

5. Повністю переработаты функції модуля “Фільтр слів”, тепер цей модуль призначений не тільки для видалення небажаних слів з коментарів, але і представляє з себе модуль автопарсинга новин і коментарів. Даний модуль дозволяє замінювати слово або пропозицію на іншу комбінацію слів, як у новинах, так і в коментарях. Ви можете використовувати для заміни як HTML, так і BB коди. Наприклад ви можете поставити так, щоб наприклад слово Blizzard автоматично замінювалося посиланням на сайт компанії Blizzard, і т. д.6. Параметри новин у вкладці “Додатково”, доданий новий параметр: “Символьний код”, який дозволяє групувати і виводити новини за певним буквеному коду, тим самим додана можливість швидкого і удобноного способу публікації каталогів. Наприклад ви додаєте як ідентифікатор букву “а” і тепер за адресою http://site.ru/catalog/a/ ви можете побачити всі новини або статті у яких встановлено символьний код “а”. Допускається використовувати в символьному коді до трьох літер, наприклад, “abc”. Якщо символьний код був призначений новини, то автоматично буде призначений перший символ заголовка. Сподіваємося дана опція буде вам дуже корисна для публікації каталогів, наприклад відеофільмів, та й взагалі чого завгодно.

7.Перероблена панель навігації, призначена для переходу по сторінках, при редагуванні новин в адмінпанелі. Нова панель є більш зручною при великій кількості новин в базі даних, і займає набагато менше місця.8. В адмінпанель додана нова функція “Блокнот”. Кожен користувач хто має доступ в адмінпанель скрипта, може залишати власні пам’ятки або нотатки. Ніхто інший, крім автора, не має доступу до цього блокноту, тим самим ви можете завжди мати під рукою якусь коротку інформацію.

9. Виправлені помилка в AJAX, що призводить до некоректної перевірки логінов при реєстрації містять символ “[“

10. В шаблон userinfo.tpl додано група тегів [time_limit] {time_limit} [/time_limit]. Дані теги виводять інформацію до якого часу користувач буде перебувати в певній групі, при умові він знаходиться в тимчасово призначеної групі. Дана інформація буде показыватся користувачеві або адміністраторської групі. Іншим відвідувачам дана інформація буде недоступна.

11. Поліпшений модуль RSS імпорту новин в адмінпанелі. Додано збереження дати останнього додавання новин з певного потоку і при повторному отриманні новин з цього потоку, будуть відображатися тільки нові новини, з’явилися тільки після останнього додавання.12. RSS імпорт новин додана можливість швидкого видалення отриманої новини зі списку, не заходячи при цьому в саму новину.

13. В шаблон main.tpl додана підтримка тегу [not-aviable=розділ] текст [/not-aviable]. Цей тег є повною протилежністю тега [aviable=розділ] текст [/aviable] і якщо тег aviable призначений для показу тексту тільки в таких розділах, то новий тег not-aviable призначений для показу тексту скрізь крім перерахованих розділів. Введення даного тега, дозволить вам істотно спростити створення складного шаблону з показом потрібних блоків у розділах.

14. В шаблони main.tpl, shortstory.tpl, fullstory.tpl додана підтримка тегу [not-group=група] текст [/not-group]. Цей тег є повною протилежністю тега [group=група] текст [/group] і якщо тег group призначений для показу тексту тільки для перерахованих груп користувачів, то новий тег not-group призначений для показу тексту для всіх крім перерахованих груп. Введення даного тега, дозволить вам істотно спростити створення складного шаблону з показом потрібних блоків для певних груп користувачів.

15. В шаблони main.tpl, shortstory.tpl, fullstory.tpl додана підтримка тегу [not-category=категорія] текст [/not-category]. Цей тег є повною протилежністю тега [category=категорія] текст [/category] і якщо тег category призначений для показу тексту тільки в таких категоріях, то новий тег not-category призначений для показу тексту скрізь, крім перерахованих категорій. Введення даного тега, дозволить вам істотно спростити створення складного шаблону з показом потрібних блоків для певних категорій.

16. У налаштування груп додана можливість дозволу або заборони перегляду відключеного сайту для певної групи.

17. Виправлені проблеми в модулі відображення архіву новин, при яких в даному модулі вважалися неопубліковані новини і новини опубліковані на майбутнє.

18. Додана можливість для BB редактора додавати власне опис alt для зображень і зменшених зображень. Формат написання виглядає наступним чином:

[img=вирівнювання|свій текст для alt]шлях до зображення[/img]
[thumb=вирівнювання|свій текст для alt]шлях до зображення[/thumb]
Ця установка є додатковою і її написання для картинок необов’язково. Якщо опис не задано то автоматично назначится як опис заголовок новини. тобто як і раніше. Також додана коректний висновок alt для браузерів FireFox і Opera.

19. Додана можливість швидкого редагування новин за допомогою AJAX на сторінках пошуку по сайту.20. В модуль Google Sitemap додана можливість встановлювати кількість новин, які будуть додані в карту сайту, а також пріоритет цих сторінок.

21. Додана панель BB кодів швидке редагування новин і коментарів з використанням технології AJAX, що робить швидке редагування ще більш зручним і швидким.

22. Виправлена проблема в модулі популярних новин при одночасному включенні навігації AJAX і WYSIWYG редактор, яка призводила до неотображению цього редактора.

23. Додано автоматичне видалення шаблону тегів для невикористовуваних або відключених рекламних матеріалів.

24. Вирішені проблеми з автоматичним розбиттям довгих слів в коментарях.

25. Виправлені всі виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.
148