DataLife Engine v.6.7 Press Release

Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:


1. Істотно розширені мультимедійні можливості скрипта. Додана можливість завантажувати файли на сервер, не тільки для захищеного скачування, але і для програвання на сайті. Скрипт автоматично розпізнає який файл був завантажений на сервер, і якщо даний файл є видефайлом або аудиофайлом, пропонує додати посилання на скачування файлу або на його відтворення. (Увага необхідно замінити файл .htaccess в папці uploads/files/ на аналогічний файл з дистрибутива.)

2. Додана підтримка скриптом відтворення Flash відео файлів (.flv) Для вставки флеш відеофайлу також використовується тег [videо=http://site.ua/video.flv] Скрипт автоматично розпізнає тип файлу і якщо використовується звичайний AVI файл, подключаетя Windows Media Payer. Якщо використовується флеш відео, то підключається Flash Player. Приклад плеєра ви можете побачити на нашому сайті.

3. Додана підтримка скриптом відтворення MP3 файлів. Для вставки файлу і відтворювання використовується тег в новинах [аudio=http://site.ua/music.mp3]. Приклад плеєра ви можете побачити на нашому сайті.

4. Виправлені проблеми з відображенням зменшених зображень в новинах, які опубліковані у вигляді додаткових колонок з використанням тег {custom}

5. Додано використання плавного збільшення не тільки для зменшених копій завантажених картинок на сервер, але і для зовнішніх картинок, опублікованих тегом [img], розміри який обмежені в налаштуваннях скрипта.

6. Додано значення за замовчуванням для тегу {category-icon}, якщо іконка для категорії не задана, то даний тег використовує шлях /templates/папка шаблона/dleimages/no_icon.gif


7. В модуль розсилки повідомлень додана можливість вказівки з якого користувача почати розсилку повідомлень, що є дуже зручною можливістю якщо розсилка була з якихось причин перервана.

8. В модуль розсилки листів додана можливість установки інтервалу між відправками листів, якщо у вашого хостера стоїть обмеження на кількість відправлених листів за певний проміжок часу, то ви можете встановити розсилку відповідно ці лімітам.

9. Додана можливість встановлення кількості надісланих листів за один прохід в модулі масової розсилки повідомлень.

10. В тег [aviable=….] доданий новий параметр catalog, для відображення інформації при перегляді каталогу.

11. Додано використання технології AJAX при написанні коментарів з використанням WYSIWYG редактора, раніше додавання коментарів через AJAX було доступно тільки для BB редактора.

12. Додана підтримка тегу прихованого тексту hide в статичних сторінках.

13. Виправлена помилка, що приводить до неможливості здійснення навігації за допомогою AJAX між сторінками при перегляді вкладених категорій.

14. Виправлені проблеми з відображенням повній новині при RSS экпорте певної категорії систему Яндекс новини.
DataLife Engine v.6.7 Press Release

15. У налаштування скрипта додана можливість зазначення максимальної кількості символів відображаються на сайті коментарях.


16. Додана можливість масового призначення символьного коду при редагуванні новин в адмінпанелі.

17. Збільшена швидкість обробки шаблонів і знижене споживання оперативної пам’яті.

18. Виправлена помилка у формуванні URL для новин у модулі Google Sitemap.

19. Внесені зміни в роботу модуля “Фільтр слів” зворотна конвертація слів при редагуванні новини проводиться тільки в тому випадку, якщо це слово або словосполучення з’явилося в новини, внаслідок роботи фільтра слів.20. У налаштування скрипта додана можливість зазначення причини тимчасового відключення сайту, щоб не вносити цю інформацію кожен раз в шаблон. Для цього необхідно додати тег {reason} в шаблон offline.tpl

21. Змінено метод роботи посилання на редагування новини. Якщо профіль користувача переглядає модератор або адміністратор і в його профілі знаходяться новини на модерації, то посилання на редагування буде вести в адмінпанель, а не на редагування на сайті.


22. Додана можливість видалення новин безпосередньо з сайту, незаходя при цьому в адмінпанель. Даною можливістю володіють користувачі, що мають право на редагування всіх новин.


23. У модулль Google Sitemap додана підтримка нової схеми 0.9, а також додано роздільне вказівку пріоритету для новин, категорій і статичних сторінок.


24. В адмінпанелі при редагуванні новин, додані нові механізми для пошуку новин за різними критеріями, також додана можливість ручного сортування новин за різними параметрами.

25. Внесені зміни у модуль реєстрації нових користувачів, дозволяють блокувати DDOS атаки на поштовий сервер.

26. Додані нові превентивні заходи забезпечення безпеки скрипта, покликані забезпечити безпеку у випадку неуважності адміністраторів або користувачів, при проведенні потенційно небезпечних операцій на сайті, коли зловмисник намагається обманним шляхом або шляхом підміни URL завести вас на виконання на сайті потенційно небезпечних операцій. Наприклад всі посилання на видалення коментарів є унікальними для кожного користувача, які неможливо підробити, і при розбіжності унікального для кожного користувача коду, скрипт автоматично блокує роботу, і т. д. по всіх потенційно небезпечним операціями на сайті.

27. Додано використання цифрової контрольної підпису на всі дії в адмінпанелі, тим самим повністю виключається можливість змусити у випадку неуважності адміністратора виконати небажані або незаплановані дії, оскільки всі посилання на виконання операцій в адмінпанелі для кожного користувача є унікальними.

28. Введено заборону на використання динамічних зображень у новинах, даний заборона введена метою запобігання запуску PHP/CGI скриптів.

29. Введено заборону на використання клікабельних посилань в новинах або коментарів на власну адмінпанель, даний заборона введена метою запобігання відведення неуважного адміністратора або модератора на виконання потенційно небезпечних дій в адмінпанелі. Незважаючи на те, що пункт 27 дозволяє запобігти дії зловмисника, дана заборона призначений для сторонніх модулів, які не використовують контрольно-цифровий підпис користувача.

30. Виправлені всі виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.
171