DataLife Engine v.7.0 Final ReleaseБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:


1. Для більш швидкого та зрозумілого сприйняття налаштування груп користувачів в адмінпанелі були розбиті на тематичні вкладки.


2. Додана можливість залишення порожнім адресу домашньої сторінки сайту. В даному випадку скрипт буде автоматично визначати де він встановлений і використовувати відповідні шляхи. Дане нововведення корисно при використанні припаркованих доменів або одновренной роботі сайту в локальній мережі й інтернеті, т. к. відвідувач завжди буде залишатись в межах домену на який він зайшов і не буде при навігації по сайту переходити на домен, прописаний в налаштуваннях скрипта.

3. Додана можливість завантаження зображень на сервер для створюваних і редагованих статичних сторінок. При видаленні статичних сторінок завантажені зображення, автоматично видаляються.


4. У налаштування груп додана можливість дозволяти або забороняти завантаження зображень на сервер. Тим самим тепер можливо проводити більш тонку настройку кому дозволено завантажувати картинки а кому ні.


5. У налаштування груп додана можливість дозволяти або забороняти завантаження різних файлів на сервер. Тим самим тепер можливо проводити більш тонку настройку кому дозволено завантажувати не тільки картинки, але і різні файли на сервер.

6. Додана можливість, при додаванні новин з сайту, завантажувати не лише зображення на сервер, але і інші файли, які дозволені адміністратором сайту до завантаженні, при умови що для даної групи дозволена завантаження файлів. Тим самим ваші відвідувачі зможуть при додаванні новини не тільки завантажити до неї картинки, але наприклад та відео матеріали.

7. Додана підтримка скриптом лапок у модулі “Фільтр слів” для шуканих словосполучень.


8. На головній сторінці адмінпанелі додано посилання на редагування новин, які очікують модерації, при цьому при переході по цьому посиланню в списку новин будуть тільки новини, які очікують модерації. Також додано збереження параметрів виставлених у розширеному пошуку при поверненні до списку новин після редагування новини.


9. Додана можливість в налаштуваннях груп, дозволяти або забороняти користувачам підпису в коментарях.


10. Додана можливість в налаштуваннях груп, дозволяти або забороняти користувачам використання клікабельних посилань в коментарях, профілі або персональних повідомленнях. В цілях запобігання спаму, ви можете дозволити публікувати посилання тільки перевіреним групам користувачів.


11. Додана можливість вказувати в налаштуваннях профілю кілька IP адрес або підмереж з яких дозволена авторизація на сайті під цим логіном. Тим самим ви можете вказати відразу кілька безпечних підмереж, наприклад домашню підмережа і робочу. Максимально ви можете вказати 15 IP адрес.

12. Додана можливість перегляду всіх останніх доданих новин, незалежно від того вони опубліковані на головній чи ні. Ця можливість корисна для сайтів, які публікують на головній далеко не всі новини та багато новин не потрапляють на головну сторінку. Перегляд всіх новин здійснюється за адресою http://site.ru/lastnews/ при включеному ЧПУ і http://site.ru/index.php?do=lastnews при вимкненому ЧПУ.

13. Покращена система кешування сайту, додано кешування такі дії як перегляд останніх новин, перегляд каталогу, перегляд новин за певний день.

14. Істотно збільшена швидкість роботи скрипта при перегляді сторінок з короткими новинами і останніх коментарів, а також суттєво знижено навантаження на MySQL сервер при цьому. Дана оптимізація була достугнута шляхом зняття запитів до MySQL сервера для підрахунку загальної кількості новин при формуванні навігації по сторінкам.

15. Додані нові механізми захисту сайту від програм, призначених для автоматичного додавання новин на сайти.


16. Додана можливість вибирати і вставляти велика кількість завантажених на сервер зображень одним кліком при додаванні новин.17. За численними побажаннями змінено принцип формування і показу навігації по сторінках новин. Застосовується такий самий принцип, як і при редагуванні новин в адмінпанелі.

18. Змінена панель навігації з коментарів до новини. Тепер виводиться не повний список всіх сторінок, а також як і в новинах по 10 сторінок. Тим самим навігація стала ще більш зручною у новинах де дуже багато коментарів.

19. При редагуванні користувача в адмінпанелі доданий висновок IP користувача, а також посилання на пошук інших користувачів мають аналогічний IP адресу.


20. У налаштування скрипта додана можливість призначення порядку сортування новин при перегляді каталогу. Тим самим критерій сортування новин при перегляді каталогу більше независит від загальних налаштувань для новин.


21. У налаштування скрипта додана можливість встановлення кількості знайдених схожих новин при перегляді повної новини на сайті.

22. Внесені зміни у модуль відправлення листів сайту, виправляють проблеми з кирилицею в деяких поштових клієнтів.


23. Додано можливість вибору типу посилання ЧПУ для повної новини. Усього доступно три варіанти: C зазначенням категорій в URL, без зазначення категорій і старий тип, який використовувався раніше, з використанням дати в URL.

24. Додано автоматичні оновлення лічильника новин у користувача чиї новини видаляються скриптом автоматично, якщо закінчився термін публікації новини.


25. Додана можливість швидкого пошуку схожих новин при додаванні або редагуванні новини в адмінпанелі, тим самим значно полегшується процес узгодження великої кількості новин. Пошук схожих новин здійснюється з використанням технології AJAX.

26. В адмінпанель при редагуванні новин додана можливість масового призначення поточної дати для вибраних новин.27. Додана можливість обмеження максимальної кількості новин, які відвідувачі сайту можуть додавати на модерацію.

28. Виправлена помилка в фільтрі слів, що призводить до появи некоректних тегів в новини при редагуванні, якщо слово в фільтрі призначено для видалення.

29. Виправлена помилка, при якій при перегляді категорії у якій власні параметри сортування новин, також відбувалося перепризначення параметрів сортування і тег {custom …}

30. Виправлені всі виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

Посилання для скачування скрипта з відкритим кодом для клієнтів:
Увага! Перегляд інформації доступний тільки користувачам, що мають ліцензію на скрипт. Якщо ви вже купували скрипт, то вам необхідно зайти на сайт під своїм клієнтським аккаунтом.

Якщо ви ще не є нашим клієнтом ви можете придбати скрипт на нашому сайті.

Обговорити реліз ви можете на нашому форумі
228