DataLife Engine v.7.3 Final ReleaseБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Додано повністю автоматична підтримка припаркованих до скрипта доменів. Наприклад вашим основним доменом є http://site.ru/ який прописаний в налаштуваннях скрипта, ви припаркували до цього домену новий домен http://mirror.ru/ тепер при заході на домен http://mirror.ru/ всі посилання які існують на сторінці і ведуть на http://site.ru/ будуть автоматично замінені на http://mirror.ru/

2. Додана можливість автоматичного цитування повідомлень при листуванні в персональних повідомленнях, якщо в якості редактора використовується WYSIWYG редактор.

3. Оптимізовано запити і покращено швидкодію модуля перегляду останніх коментарів на базах даних мають велику кількість зареєстрованих користувачів на сайті.

4. Оновлена на актуальну версію версію бібліотека Highslide.

5. Оновлено WYSIWYG редактор до актуальної версії. У даній версії виправлені деякі помилки в роботі редактора.

6. У модулі реєстрації додана перевірка логіна по фільтру заборонених логінов при перевірки доступності логіна через AJAX.

7. Також в модулі реєстрації додана попередня перевірка за допомогою javascript правильність заповнення форми користувачем ще до відправки даних на сервер.

8. Додано RSS потоки для відстеження всіх новин певного автора. Посилання на RSS потік виглядає наступним чином: http://site.ru/user/имя пользователя/rss.xml – при включеному ЧПУ, http://site.ru/engine/rss.php?subaction=allnews&user=имя користувача – при відключеному ЧПУ.

9. В шаблон перегляду профілю користувача (userinfo.tpl) додані теги [rss] тект [/rss] які публікують посилання в профілі на RSS потік всіх новин користувача. Також при перегляді профілю для браузерів автоматично формуються мета теги на даний RSS потік.

10. Доданий новий Flash плеєр для програвання .flv файлів. На відміну від старого плеєра, в новому також додана підтримка H. 264 кодека, відповідно даний плеєр дозволяє програвати .mp4, .m4v, .м4а файли. Також для плеєра ви можете створити картинку предосмотра першого кадру або будь-яку іншу картинку. Для цього використовуйте для публікації відео тег [vidео=http://site.ru/sample.flv/http://site.ru/preview.jpg]. Приклад нового плеєра можна переглянути на нашій сторінці.

11. Додано додавання водяного знаку на відео у форматі .flv які програються у флеш плеєрі на сайті. Включення або відключення додавання водяного знака здійснюється в налаштуваннях скрипта. Приклад відео з водяним знаком ви також можете переглянути на нашій сторінці.

12. Додано додавання ключових слів для хмари тегів при додаванні новини з сайту, звичайними відвідувачами сайту.

13. У налаштування скрипта додана можливість дозволу або заборони на додавання ключових слів для хмари тегів, при додаванні новин з сайту.

14. Внесено зміни до виведення новин за ключовими словами хмари тегів. Тепер виводяться тільки новини, що мають повний збіг з ключовими словами, а не всі новини мають схожі входження.

15. Змінений принцип сортування новин при перегляді всіх останніх новин на сайті. Новини сортуються по даті незалежно від того, що встановлено в налаштуваннях скрипта.

16. Ускладнений алгоритм формування коду безпеки (CAPTHA), тим самим істотно ускладнюється розпізнавання картинки спамботами.

17. Додана повна підтримка браузера Google Chrome javascript’ом використовуваним в DLE.

18. В стилях додана повна підтримка браузера IE8.

19. Змінений принцип виведення на сторінку модуля “Архів”. Так ка даний блок з часом стає занадто довгим, то тепер виводяться не всі місяці відразу, а тільки останні 6 місяців, інші виводяться по кліку “Показати увесь архів”.

20. Перероблені MySQL запити призначені для авторизації користувача на сайті, у зв’язку з чим було знижено навантаження на MySQL сервер.

21. В шаблон опитування (poll.tpl) в новинах додані наступні теги: [voted] текст [/voted] , які виводять текст в тегах якщо користувач вже проголосував в опитуванні, також додані теги [not-voted] текст [/not-voted] , які виводять текст в тегах якщо користувач ще не проголосував в опитуванні. Тим самим розширено висновок різної інформації до опитуваннями в новинах в залежності від ситуації. Наприклад можна приховувати кнопки голосувань після того, як користувач проголосував або наприклад виводити рекомендації і прохання якщо ще не проголосував.

22. Внесено зміни в перегляд персональних повідомлень на сайті, у разі якщо немає персональних повідомлень, виводиться відповідне повідомлення, а не порожній список повідомлень як раніше.

23. У фільтр слів додана можливість встановлювати тип пошуку і заміни цього слова, ви можете вибрати шукати чи будь-яке входження даного словосполучення, або проводити заміну тільки в тому випадку, коли збігається лише слово цілком. Тим самим цей фільтр можна успішно одночасно застосовувати як для бана небажаних або матюків, так і для автоматичної підстановки потрібних слів або значень лише певних слів.

24. У налаштування скрипта в розділ оптимізації додана можливість включати або відключати фіксацію новин на сайті. Тим самим у випадку відключення даної можливості скрипт буде використовувати скорочені запити до БД, знижуючи тим самим навантаження на БД.

25. В технологію AJAX була додана розширена підтримка різних локальних кодувань, всі дані передаються в кодуванні UTF-8, а потім уже автоматично конвертуються у всі відомі кодування.

26. Додана підтримка нового тега в новинах [spоiler] текст [/spoiler], який приховує зазначений в тезі текст і показує його при натисканні на нього. Даний тег може використовуватися в двох варіантах: [spоiler=Заголовок] текст [/spoiler] виводить власний заголовок по клацанню на який буде показаний прихований текст, а також можливе використання скороченого варіанту [spоiler] текст [/spoiler] в такому випадку буде використовуватися стандартний заголовок “Показати / Приховати текст”. Для налаштування стилю цього тега використовуються класи: .title_spoiler – заголовок спойлера, .text_spoiler – текст спойлера.

27. Наявність тегу {bbcode} в шаблоні addcomments.tpl не є обов’язковою умовою, ви можете видаляти панель BB кодів з шаблону і це не буде викликати JS помилки.

28. Трохи видозмінена вставка BB кодів, всі коди вставляються в один клік, одночасно вставляються як ліві, так і закриваючі теги, що має покращує швидкість написання тексту.
29. Додано масова завантаження зображень і файлів на сервер. Ви можете вибрати всі файли, які потрібно завантажити на сервер, вся процедура займає один клік. Процес завантаження файлів відображається динамічно на сторінці без її перезавантаження. Хочемо відразу вас попередити, що завантаження зображень їх обробка (зменшення, водяні знаки і т. д.) це все ресурсомісткі процеси, тому якщо ви очікуєте, що сплачуючи за хостинг 1 долар в місяць, ви зможете одночасно завантажувати сотні файлів, то це помилка, кількість файлів, які зможе одночасно обробити ваш сервер обмежено і все впирається в потужності вашого сервера або тарифного плану на хостингу.

30. У налаштування скрипта додана можливість встановлення обмеження на максимальний розмір завантажуваного файлу на сервер.

31. У налаштування скрипта додана можливість обмежувати максимальну кількість файлів, які користувач може вибрати і завантажити на сервер масової при завантаженні.

32. Виправлена помилка, при якій в карти сайту для Google генерувалася посилання для правил на сайті з використанням в URL-адресі внутрішніх змінних скрипта.

33. Виправлена помилка, при якій при використанні в додаткових полях новин типу “Список” значень з апострофом, ці значення скидалися при редагуванні новин.

34. Виправлена проблема з відображенням спливаючих повідомлень про новий персональний повідомленні, на браузерах IE з використанням опреденных типів верстки шаблону без оголошення DOCTYPE документа.

35. Виправлені всі виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

Посилання для скачування скрипта з відкритим кодом для клієнтів:
Увага! Перегляд інформації доступний тільки користувачам, що мають ліцензію на скрипт. Якщо ви вже купували скрипт, то вам необхідно зайти на сайт під своїм клієнтським аккаунтом.

Якщо ви ще не є нашим клієнтом ви можете придбати скрипт на нашому сайті.

Обговорити реліз ви можете на нашому форумі
175