DataLife Engine v.7.5 Press Release

Були підготовлені і реалізовані наступні зміни:


1. Додана повна автоматична підтримка перегляду вашого сайту з смартфонів. При заході на ваш сайт скрипт автоматично визначить що зайшли на сайт з мобільного телефону і перемкне шаблон скрипта на спеціально підготовлену полегшену версію шаблону, а також при необхідності для економії трафіку прибере з новин всі зображення. Для підтримки мобільних версій сайту необхідно наявність спеціальної папки шаблону smartphone. На даний момент підтримуються практично всі відомі моделі, якщо ваш смартфон не визначається скриптом, то вам необхідно повідомити про це на форумі. Перевірити чи підтримується ваш телефон чи ні, ви можете на цьому сайті, зайшовши за адресою http://dle-news.ru з вашого мобільного телефону, якщо ваш телефон не був визначений і ви не бачите мобільної версії сайту, то пишіть інформацію про вашому телефоні згідно інструкції на форумі у відповідній темі.


2. У налаштування скрипта доданий новий розділ, в якому ви можете налаштувати автоматичну підтримку смартфонів вашим сайтом. В даному розділі ви можете включити або відключити автоматичну підтримку смартфонів, а також включити або вимкнути зображення в новинах при перегляді вашого сайту з мобільного телефону.

DataLife Engine v.7.5 Press Release
3. Додана можливість вкладення спойлерів один в одного.


4. Додана можливість при масової завантаженні файлів також вказувати різні параметри на сторінці завантаження файлів. Ви можете вказувати якого розміру створювати зменшену копію, по якій стороні її зменшувати, створювати чи зменшену копію і т. д.

5. Доданий висновок ключового слова із хмари тегів в мета тег title, при перегляді всіх новин по цьому ключовому слову.

6. Додана покращена і повна підтримка Adobe Flash Payer 10.

7. Додана повна сумісність модуля масової завантаження файлів на сервер з браузерами Firefox, Opera і Chrome.

8. В налаштування групи додана можливість забороняти для певних груп завантаження аватарів на сервер. Для цього в налаштуваннях максимального розміру аватара, вкажіть 0 або -1.

9. Додана підтримка тегу [cоde] текст [/code] в статичних сторінках.


10. З календаря на сайті прибрана посилання на місяці, які ще не настали, що запобігає поява неіснуючих сторінок при індексації сайту в пошуковій системі Google.


11. Додана функція попереднього перегляду при створенні і редагуванні статичних сторінок, а також правил сайту.

12. Додана підтримка версій для друку для статичних сторінок. Для перегляду версії для друку використовується шаблон static_print.tpl. Для формування посилання на версію для друку в шаблоні статичної сторінки використовуються теги [print-link] текст [/print-link].


13. Додана можливість завантажувати для статичних сторінок не тільки картинки, але і різні інші файли, розширення яких зазначені в налаштуваннях скрипта.

14. При перегляді статичної сторінки скрипт віддає для пошукових систем дату створення статичної сторінки, або дату редагування сторінки в якості дати створення документа HTML.

15. Змінений принцип формування “версії для друку” для новин. Якщо велика новина розбита на сторінки, то у версії для друку виводиться вся новина цілком, а не тільки одна сторінка, як було раніше.


16. У налаштування груп додана можливість вказувати максимальну кількість символів в підписи, яку відвідувач може додати на сайті.


17. У налаштування груп додана можливість вказувати максимальну кількість символів у короткої інформації про себе.

18. Покращена система контролю зміни IP адреси. При включенні даного контролю, скрипт здійснює контроль не змінився IP адреси, а контроль підмережі, тим самим якщо у вас динамічний IP і стався розрив інтернет з’єднання, то після повторного з’єднання та отримання нового IP адреси від вашого провайдера з тієї ж підмережі, скрипт не буде проводити автоматичного розлогінування на сайті. Автоматичне разлогинивание буде зроблено тільки в тому випадку якщо змінитися підмережа.


19. Додані нові превентивні заходи щодо усунення “сміття” з коментарів і профілю користувача. Якщо в налаштуваннях групи заборонена публікація в коментарях або в профілі клікабельних посилань або картинок, то у разі якщо користувач все одно додає їх з використанням тегів [url] або [img], в такому разі коментар буде відхилено повністю, також буде відхилена та інформація додається в профіль користувача. Також на неприпустимі символи фільтруються поля “ім’я” і “Місце проживання”.


20. Додана нова можливість активації скрипта в ручному режимі, наприклад, якщо на вашому сайті заборонено вихідні з’єднання і скрипт не може автоматично з’єднається з нашим сервером для активації. Тепер не потрібно надсилати нам запит на активацію скрипта, всі необхідні інструкції по активації скрипт запропонує вам самостійно і ви зможете отримати спеціальний код сайту, ввівши який ваш скрипт активується при відсутності інтернет з’єднання з нашим сервером. Іншими словами, наявність інтернету для активації скрипта більше не є обов’язковою вимогою скрипта.

21. Виключена поява в хмарі тегів тих тегів, призначених для новин, які ще не пройшли модерацію і не опубліковані на сайті.

22. Хмара тегів доданий висновок підказки при наведенні курсору на тег про те скільки новин ставиться до цього тегу.

23. Доданий висновок ключових слів з хмари тегів в результатах пошуку по сайту. Для цього в шаблоні searchresult.tpl використовуються теги: [tags] {tags} [/tags]
24. Додано виведення інформації про редагуванні новини при виведенні результатів пошуку по сайту. Для цього в шаблоні searchresult.tpl додано використання тегів: [edit-dаte] текст [/edit-date] виводить текст якщо новина була відредагована, {edit-date} виводить дату редагування новини, {editor} виводить логін користувача, отредактировавшего новину, [edit-геаѕоп] текст [/edit-reason] виводить текст якщо при редагуванні була вказана причина редагування {edit-reason} виводить причину редагування новини.

25. Знижено навантаження на сервер при перегляді останніх коментарів на сайті, за умови що для групи немає прихованих для перегляду розділів.

26. У модуль “Пошук і Заміна” доданий вибір пошуку і заміни ключових слів з хмари тегів.

27. Додано сортування за алфавітом у модулі “Фільтр слів” для більш зручного і швидкого пошуку потрібного слова в списку, при великому кількість слів у фільтрі.

28. Додана підтримка плейлистів при програванні відео в флеш-плеєрі в форматі .flv для публікації декількох відеороликів, які будуть по черзі програватися, просто перераховуйте їх URL через кому, наприклад: [vidеo=http://site.ua/video1.flv,http://site.ru/video2.flv] Увага: ця можливість не підтримується для файлів у форматі AVI. Також в плеєрі відключено автоматичне завантаження ролика, при заході на сторінку, якщо користувач не натиснув на перегляд відео.

29. Змінено плеєр для програвання аудіо файлів у форматі MP3, тепер використовується аналогічний плеєр, що і для програвання відео. Приклад плеєра можна переглянути на нашій сторінці.

30. Додана підтримка плейлистів при програванні аудіо файлів у форматі MP3, тим самим ви можете створювати та публікувати власні подкасти. Для публікації декількох аудіо файлів, які будуть по черзі програватися, просто перераховуйте їх URL через кому, наприклад: [audiо=http://site.ua/audio1.mp3,http://site.ru/audio2.mp3]
31. Додано посторінкова розбивка новин згідно налаштувань скрипта при перегляді профілю користувача і його новин очікують модерації.

32. Змінений принцип роботи установки “Автоматична зміна розміру для видалених зображень”. Дана настройка застосовується тепер не для всіх зображень знаходяться в тегах [img], а тільки для картинок перебувають на чужих серверах, а не на власному.

33. Покращена сумісність скрипта з різними налаштуваннями серверного ПЗ, зокрема щодо налаштувань magic quotes.

34. Оновлено WYSIWYG редактор до актуальної версії. У даній версії виправлені деякі помилки в роботі редактора.

35. Проведені численні оптимізації HTML-коду, який використовується у файлах скрипта, для забезпечення валідності XHTML стандартам. Для прикладу сайт dle-news.ru: http://validator.w3.org/check?uri=http://dle-news.ru

36. Виправлена проблема, при якій на деяких кодуваннях і при певних налаштуваннях сервера могла виникати проблема з екрануванням лапок при додаванні або редактирировании з використанням технології AJAX.

37. Виправлена проблема, при якій не відбувалося автоматичної авторизації користувача на сайті, відразу після його реєстрації.

38. Виправлена проблема, при якій гості не могли змінити шаблон на сайті, відбувалося автоматичне повернення шаблону за замовчуванням.

39. В модулі створення карт сайту для Google і Yandex виправлена проблема, при якій в карті з’являлися посилання на новини термін публікації яких ще не настав, у разі якщо вони були опубліковані на майбутнє.

40. Виправлені всі виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.
82