DataLife Engine v.8.3 Final ReleaseБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Доданий новий плеєр для програвання flv відеофільмів. Новий плеєр володіє рядом переваг у порівнянні зі старим, а саме: Зменшений у два рази вагу самого плеєра, що істотно прискорює його завантаження в браузер, новий плеєр володіє покращеною прогресивної завантаженням відео, що покращує якість відтворення відео на відносно повільному інтернет-з’єднанні, а також додана підтримка програвання нових форматів файлів з розширенням mov, 3gp, f4v. Приклад нового плеєра ви можете переглянути на нашій сторінці.

2. Додана можливість для відвідувачів сайту підписатися на коментарі до певних новин. Для цього користувачеві при додаванні коментаря до новини потрібно вибрати відповідну галочку і в разі, якщо до новини будуть додані інші коментарі, то він отримає відповідне повідомлення на E-mail. Включення або відключення даного модуля проводитися в налаштуваннях скрипта, а також в налаштуваннях груп ви можете встановити, для яких груп користувачів дозволена підписка на коментарі до новин.

3. Адміністратор має можливість відписати всіх користувачів від всіх новин, для цього передбачена відповідна кнопка на головній сторінці в адмінпанелі. Також користувач може самостійно відписати самого себе від всіх новин, для цього йому необхідно в своєму профілі на сайті вибрати відповідну дію.

4. Додана можливість при підключенні сторонніх модулів в шаблонах сайту передавати як параметр до модулів результати виконання шаблонних тегів скрипта. Наприклад, при додаванні до шаблону повної новини конструкції {include file=”engine/modules/mymod.php?param={news-id}”}, ви можете передавати вашу сторонньому модулю в якості параметра ID новини і т. д. до Уваги розробників: Передаються скрипт параметри, це GET параметри, відповідно, при виборі передаються тегів ви повинні враховувати ограчения GET рядка, іншими словами ви не можете передати як параметр вміст повної новини наприклад.

5. У фільтр слів додана можливість вибору дії, у разі знаходження яка додається слова в тексті. Ви можете вибрати дію при якому слово, що знаходяться в тексті, буде замінюватися на зазначене, а можете вибрати дію, при якому додавання тексту повністю відхилятися, і новина або коментар не будуть додані на сайт, а користувачеві буде виведене відповідне повідомлення про те, що його текст містить заборонені до публікації слова.

6. Для додаткових полів профілів користувачів, доданий новий тип поля “Список (select)”, що дозволяє вибирати відвідувачами додаткову інформацію про своєму профілі з певного списку. Наприклад вибирати свою стать і т. д.

7. Додана підтримка підключення сторонніх модулів не тільки в стандартних файлах шаблону, але і в сторонніх файлах шаблону, які ви підключаєте в основні файли. Наприклад: в шаблоні main.tpl ви можете підключити сторонній шаблон {include file=”mytemplate.tpl”}, а в сторонньому файлі шаблону використовувати підключення сторонніх модулів {include file=”engine/modules/mymod.php”}.

8. Додана підтримка режиму “галереї” при показі видалених зображень, опублікованих у тегу img

9. Доданий новий плеєр для програвання аудіофайлів mp3, для даного плеєра також діють колірні настройки, які були встановлені для відеопрогравача.

10. У налаштування скрипта для більш зручного візуального сприйняття додано відображення поточного часу сервера з урахуванням корекції при вказівці налаштувань корекції часових зон.

11. Додана підтримка мультикатегорий при обробці тега [category=x] текст [/category] і перегляді повної новини. Якщо новина опублікована в кількох категоріях одночасно, то при перевірці тега [category=x] текст [/category] будуть враховані всі категорії новини, а не тільки перша категорія за списком як раніше.

12. В логіку шаблону addcomments.tpl внесені зміни полегшують створення шаблону. Доданий новий тег {editor} , який виводить повністю редактор BBCODES або WYSIWYG відповідно налаштувань скрипта. Для оформлення BBCODES редактора введений клас .editor. Відповідно з шаблону прибрана обробка тегів {wysiwyg}, {bbcode}, [not-wysywyg], {text}.

13. Аналогічно коментарям, для персональних повідомлень (шаблон pm.tpl), також введено використання тегу {editor} для виведення редактора, за допомогою якого буде проводитись написання персональних повідомлень.

18. У налаштування груп додана можливість вказувати для розмірів аватара не тільки максимальну величину якоїсь із сторін, але і указаывать безпосередньо ширину і висоту завантаження аватара, наприклад 100×100 при цьому аватар при завантаженні буде пропорційно обрізаний безпосередньо під укаазаные розміри сторін.

14. Додана можливість при відновленні пароля з сайту здійснювати скидання блокування по IP. Раніше блокування по IP одночасно знімалася разом з відновленням та скидання пароля. Тепер же при відновленні пароля на E-mail приходить два посилання: одна на відновлення пароля, інша на скидання блокування по IP, встановленою у налаштуваннях профілю та для скидання блокування, більше не потрібно одночасно з цим скидати пароль.

15. Після відновлення і генерації відвідувачем нового паролю на сайті додана відправка користувачеві E-Mail повідомлення містить його нові дані: логін та пароль. Тепер відвідувачу необов’язково відразу куди-небудь копіювати складний пароль або запам’ятовувати його.

16. Зроблено висновок вибору сортування новини при перегляді профілю користувача.

22. У налаштування скрипта додана можливість включення або відключення об’єднання коментарів від одного користувача, додані користувачем до однієї новини один за одним.

17. Додана можливість видалення користувача безпосередньо при редагуванні його даних, тим самим для того щоб видалити користувача вам немає необхідності заходити в розділ редагування користувачів, і ви можете його видалити, викликавши його профіль з будь-якого розділу сайту, де це передбачено.

18. Додана можливість, при відправці повідомлень через зворотний зв’язок, відправляти також і текст, що містить HTML-теги, раніше скрипт автоматично видаляв будь HTML. Форматування тексту при цьому не здійснюється і повідомлення знаходиться в звичайному текстовому форматі, тому дане нововведення буде корисно в тому випадку якщо відвідувачі сайту повідомляють про будь-які проблеми і необхідно описати наприклад HTML.

19. При редагуванні новин в адмінпанелі скрипта, додана можливість пошуку новин, які не належать до жодної категорії.

20. У налаштування груп додана можливість дозволу або заборони використання HTML коду при додаванні новин з сайту. Незважаючи на те, що скрипт не допускає появи новин зловмисного коду, багато власників сайтів не хочуть бачити в оформленні новин HTML код. У разі заборони користувачі можуть оформляти новини виключно з використанням BB тегів, а все форматування, зроблене за допомогою HTML, буде видалено.

21. Додана можливість задавати різне оформлення при виведенні імені групи. Для цього в налаштуваннях груп доданий префікс і суфікс імені групи, які будуть виводитися до і після імені групи відповідно. Для даний налаштувань дозволено використання HTML коду для завдання форматування.

22. Додана підтримка нових правил форматування RSS “Яндекс новини”, згідно з новими правилами, форматування повної новини для тега yandex:full-text, більше не видаляється, а лише коректно екранується.

23. В шаблони короткої і повної новини доданий новий тег [day-news] текст [/day-news], який виводить посилання на всі новини, опубліковані в той же день що і дана новина. Даний тег наприклад, можна використовувати спільно з тегом {date}.

24. Додана підтримка для сортування новин, при перегляді користувачем своїх закладок.

25. Додана підтримка тегів {date}, {date=формат дати}, {views} при пошуку в статичних сторінках і виведення результатів цього пошуку.

26. Додана перевірка на додавання повторюваних імен для статичних сторінок, а також автоматична транслітерація імені статичної сторінки, що виключає додавання сторінки з неправильним або не підтримується ім’ям.

27. При створенні бекапу бази даних з адмінпанелі додано додавання до сформованого імені файлу бекапу унікального префікса, що робить неможливість пошуку методом перебору файлів з резервними копіями БД в папці, де вони розташовані.

34. При оновленні карти сайту для пошукових систем Google і Яндекс, додано також оновлення і дати редагування новин, замість дати створення новини. Раніше дата змінювалася тільки у випадку була змінена дата новини. А також додано посилання на автоматичні повідомлення пошукової системи Google про наявність нової версії карти сайту.

28. Оновлено до актуальної версії WYSIWYG редактор список змін: http://tinymce.moxiecode.com/js/tinymce/changelog.txt.

29. Виправлена проблема, при якій, при видаленні новини, вона не видалялася з закладок користувача, в результаті чого дана інформація надміру накопичувалася в БД.

30. Виправлена помилка, при якій невірно оброблявся тег [code] при редагуванні новини, якщо включений редактор BBCODES і відключений автоматичний перенос рядків.

31. Виправлена проблема з використанням тегу {%user%} при використанні його в масовій розсилці повідомлень, при якій скрипт звертався до відвідувачем з використанням одного імені.

33. Виправлена проблема з публікацією лапок додавання описів до зменшеними копіями зображень.

34. Виправлена проблема з неможливістю редагувати користувача при редагуванні новин, якщо логін складається з російських символів.

35. Виправлена проблема некоректного автоматичного формування ключових слів для мета-тегів, у разі якщо текст зазнав друкарської обробки.

36. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

Посилання для скачування скрипта з відкритим кодом для клієнтів:
Увага! Перегляд інформації доступний тільки користувачам, що мають ліцензію на скрипт. Якщо ви вже купували скрипт, то вам необхідно зайти на сайт під своїм клієнтським аккаунтом.

Якщо ви ще не є нашим клієнтом ви можете придбати скрипт на нашому сайті.

Обговорити реліз ви можете на нашому форумі
172