DataLife Engine v.8.5 Final ReleaseБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:


1. Додана можливість вказувати в налаштуваннях груп користувачів, категорії, які їм дозволено додавати новини. У разі встановлення цих обмежень в налаштуваннях груп, користувачі зможуть додавати новини тільки в призначені категорії, і ні в які інші. При цьому при додаванні буде доступний тільки список дозволених категорій.

2. У налаштування скрипта додана можливість включати або вимикати автоматичний парсинг посилань у тексті новин. При включенні даної можливості, всі текстові посилання, що починаються з http://, будуть автоматично перетворені у клікабельні посилання.

3. Додано коректна обробка тега PAGEBREAK в статичних сторінках, при виведенні результатів пошуку по статичних сторінок.

4. У налаштування скрипта додана можливість встановлювати мінімальну кількість символів в коментарі, тим самим ви можете обмежити потенційний флуд в коментарях, і виключити в коментарях незначні фрази, наприклад, “Дякую” чи “+1” і т. д.

5. Додана підтримка скриптом підтримка програвання на сайті контейнера MKV в форматі відео H. 264/MPEG. Тим самим ви можете розміщувати на сайті відео високої чіткості аж до дозволів Full HD, вимагаючи при цьому на 20% менше трафіку, порівняно зі звичайними формати відтворення відео, а також ви можете додавати відео містить звук 5.1, кілька мовних звукових доріжок, а також субтитри. Приклад ви можете переглянути на нашій сторінці.

6. У налаштування скрипта додана можливість, вказівки для завантажуваних зображень, по якій стороні за замовчуванням проводити створення зменшеної копії. Ви можете вказати: “По найбільшій стороні”, “По ширині” або “На висоті”.

7. Додана можливість вказувати для рекламних матеріалів на сайті час початку і час закінчення показу банерів. Дані параметри є необов’язковими, і в разі якщо ці параметри не зазначені, то банер буде відображатися необмежену кількість часу. Також ви можете окремо вказувати, як тільки дату початку показу, так і тільки дату закінчення показу.

8. Змінений принцип включення режиму “галереї” при показі зменшених зображень, даний режим тепер включається тільки при перегляді повних новин, щоб об’єднувати показ галереї тільки в межах однієї новини, і не включається при виведенні коротких новин.

9. Налаштування накладання водяного знаку на відео були перенесені з налаштувань скрипта в налаштування відеоплеєрів.

10. У налаштування груп додана можливість дозволу або заборони для групи змінювати параметри завантаження зображень на сервер. Ви можете вирішити для групи можливість змінювати при завантаженні розміри зменшених копій, накладання водяного знаку і т. д. Раніше така можливість була доступна тільки стандартним групами не нижче статусу “Журналіста”.

11. В антивірус доданий контроль змін в javascript файли. У випадку якщо ви робите знімок системи, в даний знімок вносяться також і всі JS файли, і в разі появи в них змін, антивірус повідомить вам про їх наявність.

12. Додано Gzip стиснення javascript файлів, при включенні даної можливості в налаштуваннях скрипта, всі JS файли скрипта стискаються в gzip архіви і кешируются на сервері. Дана можливість дозволяє до 70% зменшити розмір файлів і відповідно істотно прискорити завантаження веб сторінки в браузері. Також ви можете використовувати gzip стиснення і для CSS шаблону, пізніше, після релізу, ми опублікуємо статтю як це зробити. Ця можливість доступна тільки для PHP 5.1 і вище, якщо версія вашого PHP нижче, то дана можливість автоматично відключається.

13. В цілях безпеки, прибрана можливість скачувати файли бекапів БД з адмінпанелі скрипта, скачати бекапи після створення можливо тільки по FTP, з папки /backup/

14. Додана можливість масового вибору коментарів для їх видалення безпосередньо на сайті. Ви можете вибрати на сторінці кілька коментарів і їх видалити. Для вибору коментарів в шаблоні comments.tpl використовується тег {mass-action}, а оформлення меню вибору дії виконується класом .mass_comments_action. Масові дії над коментарями можна тільки групам, яким у налаштуваннях дозволено видаляти коментарі.

15. В адмінпанелі скрипта додана можливість редагування і видалення всіх коментарів. Раніше можливість редагування новин була тільки для певної новини.

16. Додана можливість в адмінпанелі скрипта, при додаванні або редагуванні новин, редагувати і видаляти знайдені схожі новини.

17. Додана можливість переглядати в адмінпанелі результати голосувань на сайті.

18. У зв’язку з тим що багато адміністраторів необдумано дають можливість додавання новин в адмінпанелі для мало відомих їм людей, дозвіл або заборона в налаштуваннях груп, на використання в новинах HTML, також поширюється і при додаванні новин з адмінпанелі. Хоча ми настійно рекомендуємо не давати доступ в адмінпанелі для всіх підряд, хто це просить.

19. Додана можливість для голосувань на сайті встановлювати дату початку голосування та дату закінчення голосування. При цьому якщо дані параметри встановлені, то голосування буде починатися і закінчуватися автоматично в зазначений час. Якщо вони не встановлені, то голосування буде показуватися незалежно від дати до тих пір, поки воно не буде залишено вручну в адмінпанелі.

20. Для шаблону main.tpl доданий новий тег [static=ім’я сторінки] текст [/static], який виводить текст зазначений в цьому теге при перегляді зазначеної статичної сторінки. Також доданий протилежний йому тег [not-static=ім’я сторінки] текст [/not-static], який виводить текст скрізь, крім зазначеної таблиці. Допускається також використовувати в даних тегів імена кількох сторінок, для цього імена статичних сторінок необхідно перерахувати через кому.

21. Додана підтримка реєстрації користувачів з E-mail адресами, які перебувають у однобуквенных доменах другого рівня. Таких поштових доменів поки один http://i.ua

22. Додана підтримка коду безпеки (CAPTCHA) при використанні на сайті безпечного SSL (https://) протоколу.

23. Додано кешування таких розділів як: перегляд всіх новин користувача і перегляд новин по ключовому слову з хмари тегів. Що веде до зниження навантаження на MySQL сервер.

24. Внесені зміни в алгоритми формування кеша скрипта, в результаті яких були вирішені проблеми з одночасним використанням каталогу на різних мовах, наприклад російські букви і англійські, а також з формуванням тега custom, що містить великі списки категорій.

25. Для додаткових полів новин додано використання редакторів при написанні в них інформації, що робить додавання інформації в дані поля більш швидким і зручним. В залежності від налаштувань скрипта, для додаткових полів включаються BB редактор, або WYSIWYG редактор. А також поле повній новини в адмінпанелі скрипта, отримало свою окрему панель BB редактора.

26. У списку масових дії при редагуванні новин, додана можливість проводити очищення ключових слів для хмари тегів у вибраних новин.

27. При перегляді списку новин при їх редагуванні, у разі якщо до новости був доданий опитування, то доданий висновок відповідної інформаційної піктограми, що полегшує ідентифікацію новин у яких існує опитування.

28. У налаштування скрипта додана можливість вказувати тип графічного оформлення збільшеного зображення з зменшеній копії. Допускається вибір чотирьох типів: Із закругленими краями і тінню, c прямими краями і тінню, тільки тінь, тільки рамка без тіні. Для кожного типу допускається перепризначення виду в CSS шаблону.

29. Додана можливість примусово перемикання на мобільну версію сайту. Для цього вам необхідно розмістити у вашому шаблоні посилання http://site.ru/index.php?action=mobile Дана функція призначена для того, щоб користувачі, що заходять на ваш сайт з мобільного телефону могли вільно перемикатися між повною і мобільною версією сайту за бажанням. А також користувачі бажають заощаджувати свій трафік могли перемикатися на мобільну версію використовуючи при цьому звичайний комп’ютер і браузер.

30. Додана підтримка зафіксованих новин при виведенні новин з використанням тега custom. Якщо новини зафіксовані у цих категоріях, то і при виведенні їх з використанням тега custom, вони також будуть першими.

31. Додано підтримку RSS інформерів в статичних сторінках. Ви можете додавати теги информаров, як в текст статичної сторінки, так і в файли шаблонів статичних сторінок.

32. Додана підтримка реклами, з модуля керування рекламними матеріалами, в статичних сторінках. Ви можете додавати теги банерів, як в текст статичної сторінки, так і в файли шаблонів статичних сторінок.

33. Перероблені механізми створення карти сайту для пошукових систем Google і Яндекса, в результаті чого додана підтримка створення карт сайту, що містять більше 50 000 новин. Якщо на сайті опубліковано більше 50 000 новин, то карта буде розбита на декілька файлів і створений індексний файл для карт.

34. Додана можливість встановлювати зняття новини з публікації на головній сторінці після закінчення терміну дії публікації новини, також додана можливість зняття фіксації новини, після закінчення зазначеного періоду.

35. Додана підтримка підсвічування рядків у списку редагування новин, статичних сторінок і користувачів, скрипт підсвічує рядка на яких знаходиться курсор миші, що полегшує навігацію і орієнтацію в списку при редагуванні великої кількості елементів у списку.

36. Внесено численні оптимізації в початковий код адміністративної панелі, забезпечують однакове відображення панелі в різних браузерах.

37. Виправлена проблема, при якій не відображалися додаткові поля профілів користувачів при перегляді списку останніх коментарів.

38. Виправлена проблема, при якій невірно враховувалися результати опитування у новинах, при великій кількості варіантів відповідей і голосувань.

39. Виправлена проблема, при якій відбувалося аварійне завершення скрипта, якщо при редагуванні користувача його E-mail змінювався на вже існуючий у іншого користувача.

40. Виправлена проблема, при якій невірно конвертувалися в лапки дод. полях профілю і вони автоматично конвертувалися в HTML сутності при повторному редагуванні.

41. Виправлена проблема в браузері Опера з автоматичною функцією транслітерації латинських літер в кирилицю, використовуваної в BB редакторі.

42. Виправлена проблема з некоректною транслітерацією імен файлів, що містять у назві кирилицю масової при завантаженні на сервер.

Посилання для скачування скрипта з відкритим кодом для клієнтів:
Увага! Перегляд інформації доступний тільки користувачам, що мають ліцензію на скрипт. Якщо ви вже купували скрипт, то вам необхідно зайти на сайт під своїм клієнтським аккаунтом.

Якщо ви ще не є нашим клієнтом ви можете придбати скрипт на нашому сайті.

Обговорити реліз ви можете на нашому форумі
138