DataLife Engine v.9.7 Final ReleaseБули підготовлені і реалізовані наступні зміни:

1. Повністю перероблений тег користувача виведення новин {custom}, крім зміни алгоритмів його роботи для нього було додано декілька нових можливостей. Зупинимося на всі зміни по порядку:

– Тепер цей тег став дійсно інтерфейсу виводу, для цього додані нові параметри:
{custom id=”1,2″ category=”2,7″ template=”custom” aviable=”global” from=”0″ limit=”10″ order=”date” cache=”yes”}

Як видно з тега додані параметри id order. У параметрі id ви можете через кому вказати ID новин, які ви хочете вивести в даному тезі. У параметрі order ви можете вказати порядок сортування в якості значень даного параметра можна використовувати: date – сортування новин за датою, rating – сортування новин за рейтингом, reads – сортування новин за кількістю переглядів, comments – сортування новин за кількістю коментарів, title – сортування новин за заголовками новин, rand – сортування новин у випадковому порядку.

– Тепер всі параметри даного тега є необов’язковими, потрібно вказати лише як мінімум один параметр, всі інші параметри, якщо вони не задані, будуть взяті з загальних налаштувань скрипта. Наприклад:
{custom id=”1,2″ order=”date”}
виведе новини з ID 1 і 2 і відсортує їх за датою, а тег:
{custom category=”2,7″ from=”5″ cache=”yes”}
виведе новини з категорій 2 і 7 при цьому кількість новин буде взято з налаштувань скрипта, а вибірка буде здійснюватися після 5 новини, що відповідає даній умові, а блок буде закеширован незалежно від налаштувань скрипта.
{custom order=”date” from=”9″ limit=”5″}
виведе 5 останніх новин, починаючи з десятої новини

– Тепер порядок параметрів в тезі не є строгим, і може бути яким завгодно, наприклад теги:
{custom category=”2,7″ from=”5″ cache=”yes”}
{custom from=”5″ cache=”yes” category=”2,7″}
Є повністю ідентичними і виконуються однаково.

Завдяки цим змінам ви можете формувати у себе на сайті які завгодно блоки новин, наприклад, виводити останні новини, виводити популярні новини, виводити популярні новини з певної категорії і т. д. Варіантів комбінацій параметрів безліч.

2. В адмінпанелі скрипта, в розділі керування категоріями, додана нова зручна система встановлення порядку сортування категорій, а також рівнів вкладеності категорій. Тепер для того, щоб встановити новий порядок сортування, достатньо буде перенести потрібні категорії мишкою в необхідні позиції і зберегти порядок сортування. Ця нова система дозволяє набагато зручніше організовувати великі списки категорій.

3. Додана можливість підключати файли шаблонів .tpl, що знаходяться в підпапках вашого шаблону. Наприклад, при використанні тегу {include file=”test/my_block.tpl”} буде підключений файл шаблону що знаходиться в папці: /templates/ваш шаблон/test/my_block.tpl. Тим самим для шаблонів, що містять складну структуру і великий підключення файлів шаблонів, можна буде організувати більш зручну і читабельну структуру.

4. Для всіх шаблонів, де використовується виведення додаткових полів для новин, доданий новий тег [xfvalue_X limit=”X2″], де X це ім’я додаткового поля, який виводить лише текст додаткового поля без HTML форматування, при цьому сам текст скорочується до зазначеного X2 кількості символів. При цьому скорочення тексту відбувається до останнього логічного слова, а не обриває текст на середині слова. Тим самим з використанням даного тега ви можете робити різне оформлення для різних категорій або розділів сайту при виведенні інформації з додаткових полів. Наприклад [xfvalue_test limit=”50″] виведе тільки перші 50 символів значення додаткового поля c ім’ям test.

5. Додано виведення дати відправлення скарг у модулі управління скаргами в адмінпанелі скрипта.

6. У налаштування скрипта додана можливість встановлювати обмеження на вагу завантажується картинки із зображенням в профілях користувачів. Раніше дане обмеження було жорстко встановлено в скрипті розміром до 100 кб. Тепер адміністратори сайту можуть керувати цим параметром в налаштуваннях скрипта в адмінпанелі.

7. Додана можливість включати або відключати підтримку статусу “Онлайн” для користувачів на сайті. У разі відключення даної можливості в налаштуваннях скрипта, якщо ви не плануєте використовувати на сайті цю можливість, ви можете економити ресурси сервера, т. к. оновлення даних профілів користувачів буде відбуватися набагато рідше.

8. У налаштування скрипта додана можливість вказати, по якій стороні перевіряти і зменшувати оригінальне зображення при його завантаженні на сервер, у разі якщо задані ліміти на розміри оригінального зображення в налаштуваннях скрипта. Ви можете вказати зменшення по найбільшій стороні, або по ширині, або висоті.

9. У налаштування скрипта додана можливість задавати окремо заголовок для відправлення листів із сайту, який буде автоматично додаватися до листа. Раніше автоматично додавалося встановлене у налаштуваннях назва сайту, тепер ви можете задати для листів окремий свій заголовок, який буде використовуватися тільки для відправлення листів.

10. В налаштування в адмінпанелі скрипта, додана можливість вказувати кількість новин, яке буде виводитися в блоці виведення популярних публікацій на сайті.

11. В налаштування в адмінпанелі скрипта, додана можливість вказувати кількість виведених самих популярних ключових слів з хмари тегів, які виводяться в блоці хмари тегів на сайті.

12. Для рекламних матеріалів, що додаються в адмінпанелі скрипта, додана підтримка нових шаблонних тегів: [banner_x] текст [/banner_x], де X це ім’я банера, які виводять текст ув’язнених у них, якщо зазначений банер виводиться на сторінці сайту. Даний тег буде дуже корисний, якщо частина форматування при виведенні банера необхідно оформити саме в шаблоні, а не безпосередньо в полі написання коду в адмінпанелі скрипта.

13. Додана підтримка одинарних лапок в ключових словах для модуля “Хмара тегів”.

14. Збільшена швидкість роботи сайту і знижено навантаження на базу даних, при включеному кешировании сайту в налаштуваннях скрипта, якщо сторінки переглядає неавторизований користувач. У разі якщо не вимагається отримання даних з бази даних MySQL, то з’єднання з MySQL проводитися не буде.

15. При створенні карти сайту для пошукових систем в адмінпанелі скрипта, додана виняток публікацій і статичних сторінок з карти сайту, якщо для них була заборонена індексація пошуковими системами.

16. Додано заборону на реєстрацію на сайті, якщо ви вже авторизований на сайті.

17. У налаштування скрипта додана можливість включати або відключати заборона на реєстрацію на сайті з одного IP. Якщо включений даний заборона, то у випадку, якщо IP відвідувача використовувався для авторизації під іншим зареєстрованим акаунтом, то реєстрація для нього буде заборонена.

18. Повністю перероблений висновок результатів голосувань на сайті і опитувань в новинах. Висновок результатів повністю переведений на використання CSS шаблону, в результаті чого кожен сайт може налаштовувати вигляд результатів на свій розсуд.

19. З виведення модуля календаря на сайті, прибрано надмірне і застаріле HTML форматування, наприклад, прибрані теги center. Тим самим всі візуальне оформлення робиться цілком в CSS шаблону.

20. Налаштування скрипта: “Розширення файлів, допустимих до завантаження”, “Максимальний допустимий розмір файлу для завантаження на сервер”, “Максимальна швидкість скачування” були перенесені із загальних налаштувань скрипта у налаштування груп. Тим самим ви можете гнучко налаштовувати параметри для різних груп користувачів на вашому сайті.

21. Для шаблонів виведення короткої і повної новини (shortstory.tpl і fullstory.tpl) доданий новий тег {title limit=”x”} , який виводить урізаний до X кількості символів, заголовок новини. При цьому скорочення тексту відбувається до останнього логічного слова, а не обриває текст на середині слова.

22. Додано автоматичне оновлення кількості голосів безпосередньо при виставленні рейтингу публікації з використанням технології AJAX.

23. Додано нативна підтримка HTML5 відео тега , при використанні цього тега при вставці відео, у разі якщо формат відео не підтримується браузером, то для нього буде використаний флеш або silverlight плагін, якщо це можливо для даного формату файлу. Тим самим можливе відтворення на абсолютно всіх типах браузерів (включаючи мобільні пристрої і планшети) mp4 файлів, стислих кодеком h.264, та опубліковано в новини з використанням HTML5 тега .

24. У налаштування груп додана можливість включення або відключення каптчі для форми зворотнього зв’язку. Тим самим ви можете гнучко налаштовувати якої групи дозволена відправка E-mail повідомлень без введення каптчі.

25. У налаштування груп додана можливість включення або відключення системи “Запитання – Відповідь” для форми зворотнього зв’язку. Дана можливість використовується для додаткового захисту від спам ботів форми відправки E-mail повідомлень іншим користувачам на сайті. Дана система може бути включена як спільно з каптчею, так і без неї.

26. У налаштування груп додана можливість включення або відключення системи Питання – Відповідь під час надсилання персонального повідомлення на сайті. Дана можливість використовується для захисту від спам ботів в персональних повідомленнях.

27. Для редактора шаблонів в адмінпанелі скрипта, додана можливість пошуку за шаблоном при його редагуванні. Що полегшує пошук потрібного елемента в великих файлах шаблонів.

28. Додана можливість пошуку по сайту з використанням спеціальних символів, таких як подвійні і одинарні лапки, окличні знаки, знаки питань і т. д.

29. В налаштування програвачів в адмінпанелі, додана можливість зазначення окремих налаштувань для ширини аудіоплеєра за замовчуванням. Раніше налаштування ширини для аудіоплеєра були дорівнюють ширині налаштувань відеоплеєра.

30. Доповнені механізми контролю невірних ЧПУ. Виключена поява дублів сторінок за адресами site.ru/page,1,id-post.html і site.ru/id-post.html якщо новину розбита на кілька сторінок. Якщо посилання веде на невірний номер сторінки публікації, то буде здійснюватися 301 редирект на початковий адреса публікації. Якщо для публікації коментарі розбиті на декілька сторінок, то виключено дублювання першої сторінки site.ru/page,1,1,id-post.html буде використовуватися завжди site.ru/id-post.html, а також при зверненні до неіснуючої сторінки з коментарями, проводиться автоматичний 301 редирект на першу сторінку.

31. В шаблони E-Mail повідомлень, для шаблону листа, надісланого при реєстрації користувача, додана підтримка тегу {%email%}, який виводить E-Mail адресу, реєструється користувача. Даний тег буде корисний сайтів, які використовують в налаштуваннях скрипта E-mail адресу, а не логін користувача. Також при відновленні пароля на сайті, користувачеві відправляються нові дані для авторизації також з урахуванням налаштувань скрипта, в залежності від того проводиться авторизація по логіну або по E-mail.

32. З шаблону повної новини (fullstory.tpl) прибрана підтримка тегу [category=x] текст [/category]. Замість нього були додані більш функціональні теги: [catlist=1,2….] текст [/catlist] – виводить текст в тезі, якщо новина належить зазначеним категоріям, [not-catlist=1,2….] текст [/not-catlist] – виводить текст в тезі, якщо новина не належить вказаним категоріям.

33. Додана можливість швидкого редагування публікацій, з використанням технології AJAX, для новин, опублікованих на сайті з використанням тега інтерфейсу виводу {custom}.

34. Додана підтримка лінійки PHP 5.4.x. для сайтів використовують кодування windows-1251. Для сайтів в кодуванні UTF-8 підтримка даної лінійки PHP була раніше, починаючи з версії 9.6.

35. Додані нові механізми роботи з сесіями, які дозволяють керувати сесіями, як з домену, так і з піддомену, дозволяючи тим самим логинится і разлогиниваться c будь-якого піддомену. Також незалежно від налаштувань сервера, встановлюється безпечний режим для роботи з куками сесії, що робить недоступним ідентифікатор сесії через javascript і відповідно неможливим перехопити сесію за допомогою XSS атак.

36. Додана підтримка запуску скрипта крона cron.php з використанням консольних команд PHP, і передачею скрипту відповідно аргументів через консоль. Наприклад, для запуску антивірусу по крону, ви можете використовувати консольну команду php -f cron.php antivirus. При цьому, звичайно, не слід забувати про зазначення правильних шляхів як до інтерпретатору PHP, так і до самого скрипта.

37. В адмінпанелі скрипта додана нумерація сторінок при редагуванні файлів шаблону в редакторі шаблонів. А також було виправлено кілька помилок пов’язаних з редагуванням певних форматирований шаблону.

38. За побажанням багатьох користувачів був повернутий візуальний редактор TinyMCE. При цьому новий візуальний редактор, що з’явився починаючи з версії 9.6 був залишений. Тепер адміністратор сайту в налаштуваннях скрипта може сам вибрати, який редактор він хоче використовувати. На вибір пропонується три редактора: Стандартний (BBCODES), LiveEditor WYSIWYG, TinyMCE WYSIWYG.

39. Для LiveEditor WYSIWYG редактора додана підтримка вставки вмісту буфера обміну як простий текст, при цьому з вставленого тексту повністю видаляється форматування і залишаються тільки переноси рядків. Також доданий режим повноекранного редагування тексту в редакторі, що робить зручним редагування великих текстів.

40. Для LiveEditor WYSIWYG редактора в адмінпанелі скрипта додана можливість вставки HTML 5 відео. Для введення відео ви можете використовувати три різних формату HTML 5 відео (MP4, WebM, Ogg) для підтримки відтворення у всіх браузерах.

41. Покращена система очищення коду від надлишкового форматування коду у візуальному редакторі LiveEditor.

42. Виправлено кілька невеликих проблем у візуальному редакторі LiveEditor, пов’язаних з форматуванням тексту.

43. Виправлена проблема, при якій не очищався відразу автоматично кеш коментарів при редагуванні профілю користувача в адмінпанелі скрипта.

44. Виправлена проблема, при якій неможливо було редагувати додаткові поля при швидкому редагуванні, якщо новина була опублікована в кілька категорій для сайтів в кодуванні windows-1251

45. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

Інформація до завантаження скрипта для клієнтів:

Увага! Перегляд інформації доступний тільки користувачам, що мають ліцензію на скрипт. Якщо ви вже купували скрипт, то вам необхідно зайти на сайт під своїм клієнтським аккаунтом.

Якщо ви ще не є нашим клієнтом ви можете придбати скрипт на нашому сайті.

Обговорити реліз ви можете на нашому форумі
166