DLE Фотоальбоми (v.0.06)Безкоштовний модуль для системи управління сайтом Data Life Engine. Швидке і легке управління вашими фотоальбомами. Нехай посмішки вас і ваших друзів залишаться такими ж яскравими!

• Автоматизована установка модуля: безпечно, якісно і практично.
• Зберігання і маніпулювання фотографіями – показ картинок.
• Шаблони і гнучка настройка, мовні пакети.
• Категорії та альбоми
• Адмін панель і адмін центр
• Коментарі і мітки фотографій
• Кешування і постеризація
• Додавання фотографій у масових режимах, zip-архівом
• Додавання фотографій по URL, зберігання фотографій на віддаленому сервері
• Ajax технології
• Лінійка фотографій і останні коментарі
• Слайд-шоу і інструмент для зменшення фотографій
• Інформери випадкової фотографії, списку альбомів, тегів і рейтингу
• ЧПУ
• Функціональне управління фотографіями
• Функції для авторських альбомів
• Система фільтрації вхідних потоків даних
• Система безпеки і рівні доступу
• Пошуковий движок
• Система рейтингу
• Підтримка HightSlide
• Підтримка розмірів прев’ю за співвідношенням сторін 1: 1
• Система використання графічних фільтрів
• Скрипти для графічних фільтрів
• Режим роботи модуля як «ФотоКонкурс»
• І багато чого іншого, що необхідно для графічних движків і навіть більше.

Це один з найпопулярніших на сьогоднішній день модулів для системи DLE. На даний момент модуль має дуже широкий функціонал, від рукастого програміста, дизайнера, який до того ж надає технічну підтримку для своїх клієнтів, до функцій по роботі з графікою на рівні пам’яті ЕОМ. Розробка даної версії модуля, версії під назвою «Чаклун», зайняла по часу приблизно півтора місяця, час за який ядро модуля зазнало великі зміни і величезна кількість нововведень по функціоналу. У даному релізі ви знайдете опис лише самих основних нових «фішок». І так, ось вони.

1. Теги (мітки) фотографій.

Цікава функція, яка дозволяє вам додавати фотографії до позначки або позначки. Теги фотографій в подальшому ви можете винести на головну модуля або виводити теги за допомогою інформера. Для тегів створена окрема сторінка з розміткою. В CSS додані відповідні класи для цієї функції. Теги будь-якої фотографії підлягають редагуванню, ну а в подальшому ви побачите, що для будь-якого тега, можна вказати опис. Ця функція широко поширена в багатьох графічних движках, вона дозволяє користувачеві легко орієнтуватися у величезній кількості графічної інформації.


Рис. 1. Сторінка тегів.

2. Підтримка HighSlide

Додана підтримка бібліотеки High Slide. Це значно прикрашає модуль і тим більше це «класно» виглядає для будь-якого користувача. Бібліотека підключена до привьюшкам, інформерами. Дана функція дозволяє користувачеві не завантажуючи окремих вікон завантажити фотографію і переглянути її. Прив’язку цієї функції можливо відключити в адмін-центрі, в налаштуваннях модуля, а так само умовні позначки шаблонів дозволяють використовувати відключення-включення цієї функції в своїх цілях.

3. Обрізання прев’ю фотографій співвідношення сторін 1:1.

Це найбільш затребувана і довгоочікувана функція у новій версії модуля, що дозволяє надати сторінок модуля ще більшу естетичність і красу. Функцію можливо вимкнути в налаштуваннях модуля, що дещо може збільшити продуктивність системи. Всі бажаючі програмісти можуть використовувати відповідний клас у своїх розробках.


Рис. 2. Рівень доступу гостей

4. Новий метод пастеризації сторінок

Тут немає нічого особливого, просто формат виводу списку сторінок фотоальбомів змінився, став більш зручним і ергономічним. Ви можете задати певний рівень пастеризації сторінок в налаштуваннях модуля. Однак дана функція моторошно необхідна для фотоальбомів з великою кількістю фотографій.

5. Останні коментарі

Сторінка останніх коментарів служить не тільки для відображення повідомлень користувачів, а так само як пульт керування коментарями для адміністратора.

6. Пошук

Варто загострювати увагу на даній функції, коли вона повинна була б включена в модуль ще в перші версії?! Хм, напевно скажете немає. Функція пошуку дозволяє дуже швидко користувачеві знайти необхідні йому фотографії, картинки. Пошук йде по багатьом параметрам фотографій.

7. Права доступу для альбомів і категорій

Це так само одна з найбільш очікуваних нових функцій модуля, яка дозволяє адміністратору приховувати альбоми або цілі категорії від окремих груп користувачів. Ось вам, тим, хто хоче показувати графіком за гроші. Тепер вам залишилося тільки знайти модуль для розширеного управління групами системи. Права для перегляду фотографій враховуються скрізь, де тільки може витягнути фотографію користувач, навіть прев’ю фотографії.

8. Новий формат виду статистики модуля.

У стандартах мережі і найбільш популярних движків для сайтів: все для тебе, мій гість, користувач, клієнт!

9. Храние фотографій на віддаленому сервері

Здивувало?! Що тепер ви можете не завантажувати величезна кількість мегабитов графіки на свій сервер, витрачати свої гроші на зберігання терабайтів. Так як модуль Фотоальбоми кешує графіком, то можна з легкістю повідомити, що дана функція буде впливати на швидкість «витягуючи» фотографії з іншого сервера незначно. Безпечно, якісно і швидко.


Рис. 3. Редагування фотографій

10. Спецрежим і режим «пачкою» додавання фотографій

Дані режими створені для ледачих користувачів, 🙂 жарт, звісно. Дана функція дозволяє вам значно заощадити свій час, на основі того, що деякі форми при додаванні фотографії або просто відсутні або створені на подобу масивів. Для любителів скопипастить інформацію з інших порталів.


Рис. 4. Додавання фотографій

11. Видалення префіксів .zip для створення альбомів і категорій автоматично при додаванні фотографій архівом, а також відрізається тип файлу, при автоматичній установці імені файлу як назва фотографії

12. Відправка на ел. пошту фотографії

Уявіть таку ситуацію: Ви користувач, заходьте на свій портал, бачите фотоальбоми, дивіться фотографії, найкращі фотографії дуже швидко можете відправити своїм друзям – поділися емоціями, зроби цей світ яскравішим, змусь друзів посміхатися!


Рис. 5. Сторінка фотографії

13. Змінено формат форми додавання коментаря

Тепер ви можете вказати список груп, які повинні будуть вводити свої дані при заповненні форми відправки коментаря до фотографії.

14. У інформерах застосовується, стандартні шаблони для прев’ю фотографій

Виконана глобалізація деяких шаблонів і тегів для шаблонів модуля, в тому числі шаблони інформерів і оглядами фотографій тепер одного формату. Зрозуміло, що шаблони для інформера і шаблони для прев’ю зберігаються в абсолютно різних файлах системи.

15. Підтримка спеціальних налаштувань для певної папки шаблонів

Кожен верстальник зараз посміхнеться до вух. Тепер ви можете створювати готельні налаштування модуля, для готельної папки шаблонів. Що дозволяє вам точно налаштувати модуль, оптимізувати його для кожного шаблону окремо. Не парся верстальник – просто продублируй файл конфігурації модуля в певну папку шаблонів, відкрий адмін-центр і вибери даний файл для редагування через систему налаштувань.

16. Редагування шаблонів модуля в розділі адмін центру модуля

Тепер розумний модуль контролює цей процес, більше не потрібно вгадувати, де ж ховаються шаблони модуля. Відкрийте адмін-центр щоб побачити список шаблонів модуля для кожної папки шаблонів сайту. Модуль називає і радить вам як редагувати шаблони.


Рис. 6. Редагування шаблонів.

17. Нова система налаштувань в адмін центрі

Такий формат системи налаштувань модуля вам вже повинен бути знайомий. Він заснований на вкладках. Налаштування модуля не викличе у вас ніяких труднощів.

18. Читання журналу модуля

Модуль веде журнал, в який записує деякі дії користувачів. Наприклад, модуль реєструє як саме користувач проголосував за фотографію. Тому, в новій версії модуля стало можливим переглянути журнал фотоальбомів.

19. Відключення Ajax / підтримка мобільної версії модуля повністю стала можливим.

Відключення даної функції модуля дозволяє системі налаштувати роботу колись відключених функцій, таких як, наприклад, управління фотографіями тощо. Керувати фотоальбомами з мобільного телефону стало цілком можливим! Займи своє час при очікуванні, додай на свій сайт пару фотоприколів прямо з мобільного телефону!


Рис. 7. Адмін-панель

20. Інформер тегів (міток)

На будь-яку сторінку вашого сайту ви зможете вивести інформер тегів. «Природа», «Подорожі» та інші мітки, які будуть рости в розмірах в залежності від того для скількох фотографій проставлений даний тег.

21. PhotosLine в профілі користувача, виклик з допомогою JS в будь-яку точку мережі.

Багато адміни переконалися в тому, що просто виводити привьюшки фотографій додані юзером профіль дуже не ефективно і не красиво. Тепер є вихід з даної ситуації – це виклик PhotosLine для певного профілю, з допомогою JS.


Рис. 8. Профіль користувача

22. Фотоефекти для фотографій

Функція дозволяє додавати фотоефекти для привьюшек фотографій, або групи фотоефектів. Наприклад, дуже стильно коли всі маленькі привьюшки фотографій чорно-білі, а звичайний формат фотографії для перегляду кольоровий. Для кожного формату прев’ю можливо вказати свій набір фотоефектів.


Рис. 9. Фотоефекти

23. Іконки для альбомів з доданих в даний альбом фотографій

В шаблони для виведення альбомів і категорій стало можливим вставляти картинку-іконку, яка створюється з випадково взятої фотографії певного альбому. Що дозволяє легко трансформувати модуль як фотоархів.

24. Створення (відновлення) резервної копії налаштувань

При збереженні конфігурації модуля в системі налаштувань, ви можете створити резервну копію попередніх налаштувань і відповідно відновити її. Це дозволить невпевненим користувачам сміливіше пробувати щось нове – робити свої фотоальбоми красивіше.

25. Нові конфігураційні зміни:

1) Введення імені та ел. пошти у коментарях (додавання коментаря)
2) Вкл/викл функцію обрізання картинки прев’ю фотографії до розміру сторін 1 до 1
3) Розмір іконки для альбомів
4) Сортування вибору фотографії для створення іконки
5) Іконка альбому «Квадратиком»
6) Завдання для створення фотоефектів прев’ю фотографій, можливість вибору для яких саме прев’ю
7) Свій набір фотоефектів для прев’ю (у вигляді скрипта)
8) Групування сторінок, рівень пастеризації
9) Показувати фотографії альбомів у категорії
10) Постеризація сторінок “Останні коментарі”
11) Конфігурація модуля теки активного шаблона
12) Ключ активації ліцензії
13) Максимальну кількість голосів (рейтинг) з однієї IP адреси
14) Максимальна кількість доданих фотографій з однієї IP адреси


Рис. 10. Налаштування модуля


Рис. 11. Адмін центр

26. Нові теги в системі шаблонів

У список тегів шаблонів модуля внесені інша пара нових тегів, що дозволяє дуже гнучко оптимізувати модуль під ваші потреби.
Про одному тезі я розповім прямо зараз. Тег для виведення інформації тільки для певної сторінки, саме для тієї, чий адреса вказана в тегу або хоча б частину адреси сторінки співпадає з вказаним.
[if url=”адреса сторінки” id=”ідентифікатор тега” precisely=”точність” return=”повернути”] Тіло [/if id=”ідентифікатор тега” ]
Де «адреса сторінки» – це url сторінки, для якої має вставлятися тіло тега або фрагмент адреси, або група адрес або група фрагментів адрес сторінок через знак «|», «ід тега» – індіфікатор виклику тега (для вкладеної вставки тегів, деревоподібний обхід системою), «точність» – це точність адреси (повинен вказану адресу у тезі повністю співпадати з адресою сторінки або тільки частково), «повернути» – для якогось логічного результату виводити тіло тега (для істини true або для брехні false). Все інше читайте в інструкціях до модуля, а так само на нашому форумі.

27. Виправлені всі заявлені помилки.

Скачати DLE Фотоальбоми v.0.06 «Чаклун»: https://dle-news.ru/files/dle_photo_6_sorcerer.zip

Підтримувані версії DLE: 7.5

Автор: RedRat.

Тип ліцензії: Безкоштовно.

Демо: http://admin-club.ru/photo

Останні версії модуля: http://admin-club.ru/dlephoto

Технічна підтримка: http://admin-club.ru/ ICQ 709-056.
103