DLE Maps v.0.1.1Даний модуль дозволяє додати на ваш сайт інтерактивну карту із зазначенням положення об’єкта і спливаючим вікном з його коротким описом. Модуль надає можливість використовувати карти від Яндекс або Google.

Опис функціонування
Для зберігання координат об’єктів модуль додає додаткові поля в Ваш DLE сайт – адресу, поштовий індекс, місто, область або район, країна, широта і довгота. Для відображення карти та покажчика об’єкта використовуються поля широта і довгота. Інші поля необхідні для функціонування автоматичного пошуку координат засобами модуля. Модуль також надає можливість ручного вказівки координат шляхом прямого “тику” у карту. Після установки у форму додавання новин буде додана інтерактивна карта і відповідні поля за допомогою яких користувачі зможуть самостійно вказати потрібне місце на карті без необхідності наявності будь-яких спеціальних навичок.

Вимоги
Версія DLE 8.0 і вище (використовується DLE API)
PHP 4.x
MySQL(i) 4.x

Установка
1. Розпакуйте вміст папки engine архіву і помістіть в відповідні папки движка DLE.
2. Запустіть браузер скрипт http://site.ru/admin.php?mod=maps&action=install. В адмінпанелі движка з’явиться додатковий модуль в розділі “Сторонні модулі”.

PS: для коректної установки модуля повинні бути доступні для запису вебсерверу файли fullstory.tpl і addnews.tpl з вашого поточного шаблону.

Завантажити модуль (36 Кб):
Увага! Перегляд інформації доступний тільки користувачам, що мають ліцензію на скрипт. Якщо ви вже купували скрипт, то вам необхідно зайти на сайт під своїм клієнтським аккаунтом.
59