Для боротьби з токсичністю в league of legends riot games відключать загальний чат

Riot визнають, що загальний чат може бути джерелом веселої соціальної взаємодії між командами, а також добродушного жарту, але, за запевненням розробника, на поточний момент негативні моменти переважують позитивні. Для спілкування між командами у гравців буде дві опції-глобальні емоції під час гри і меню статистики по завершенні матчу, де буде доступний повноцінний загальний чат.

Зміни ніяк не зачіпають командний чат, і ви також можете спілкуватися зі своїми товаришами по команді. Деякі гравці league of legends в сабреддіті дивуються з приводу рішення позбутися загального чату, залишивши командний чат недоторканим.

тільки у мене 95% токсичності відбувається в командному чаті? відключення загального чату нічого не дає, як мені здається.

Own-iron-207, користувач reddit

думаю, що з 60-70% людей з мого списку друзів я познайомився в загальному чаті, а 70% токсичності, з якою я зіткнувся, – з командного чату.

Lord_dust_bunny, користувач reddit

Riot знають про проблему зі спілкуванням в командному чаті, але він виконує важливі функції внутрішньоігрового взаємодії і відключати його немає можливості, а ось відключення загального чату має піти грі на користь.

ми знаємо, що словесні образи трапляються і в командному чаті, тому відключення загального не вирішить проблему цілком. Але командний чат необхідний для координації, тому його цінність набагато вище – і плюси переважують мінуси. Так, відстійно, що тепер не можна буде похвалити образ опонента або запросити всіх на танцювальну вечірку в лігві барона. Однак ми впевнені, що ця зміна піде грі на користь, раз і назавжди перекривши зростаючий потік негативу із загального чату.

Заява riot games

Відключення спільного чату – лише один з багатьох кроків, які останнім часом riot вживають для боротьби з токсичними гравцями в своїх іграх. Ще в квітні студія почала записувати голосовий чат гравців у valorant, щоб пом’якшити “деструктивну поведінку”.