Додаток до версії 6.0

Дорогі друзі,

У новій версії пошуку по сайту, яка була використана в DataLife Engine v.6.0, пошук дуже ретельно але з урахуванням того, що скрипт виводить всі можливі варіанти і сортує всі результати по даті, то не завжди найбільш потрібне і відповідне було в перших знайдених результати. А могло перебуває наприклад на десятій сторінці. Тому було вирішено виправити дану ситуацію і внести зміни в систему пошуку. Але так як до виходу нової версії скрипта ще далеченько, то було вирішено внести зміни в пошук для тільки що вийшла версії 6.0. Новий пропонований пошук виводить першими результати найбільш підходить за змістом і тільки потім дати.

Отже, ми пропонуємо вам завантажити даний архів і оновити файл engine/modules/search.php

Увага! Перегляд інформації доступний тільки користувачам, що мають ліцензію на скрипт. Якщо ви вже купували скрипт, то вам необхідно зайти на сайт під своїм клієнтським аккаунтом.

Дистрибутив версії 6.0 на сервері був оновлений.

Також увага всім клієнтам хто не міг раніше завантажити дистрибутив версії 6.0, була оновлена система скачування і додана підтримка докачки при скачуванні дистрибутива, так що тепер зможуть завантажити всі, незалежно від каналу та швидкості скачування.