Epic games підтвердила виплату apple $ 6 млн за рішенням суду

Через більше року судового розгляду суддя івонн гонсалес роджерс (yvonne gonzalez rogers) нарешті винесла рішення у справі «apple проти epic games».

9to5mac

Згідно з рішенням суду, epic games наказано виплатити apple 30% комісійних від усіх продажів за допомогою fortnite, здійснених компанією в минулому році, минаючи систему покупок всередині додатків в app store. Факт виплати підтвердив у twitter генеральний директор epic games тім суїні, який пожартував з приводу виплати штрафу за допомогою apple pay.

В 2020 році epic games випустила оновлення fortnite для ios, в якому була представлена власна система оплати ігрового контенту. Нова система позиціонувалася як дешевший спосіб покупки ігрових предметів, оскільки в ній не була потрібна виплата комісії app store.

Суддя розпорядилася, щоб epic виплатила apple 30% від доходу в розмірі $12 167 719, отриманого компанією, минаючи систему покупок всередині програми в app store, плюс 30% доходу, отриманого з 1 листопада 2020 року до дати винесення судового рішення, на додаток до відсотків.

У свою чергу, компанії apple було наказано дозволити розробникам пропонувати контент всередині додатків з оплатою через сторонні платіжні сервіси, хоча вона не зобов’язана повертати fortnite і epic в app store.