Epic Games Store завойовує світ: нові ексклюзивні ігри і перші зведення продажу

Коли наприкінці минулого року Epic Games вирішили створити власний електронний магазин і скласти конкуренцію Steam, мало хто насправді серйозно сприймав Epic Games Store. Але, як виявилося, агресивна політика з купівлею тимчасових ексклюзивів та низький відсоток з продажів для розробників дали свої плоди і тому можна з повною впевненістю заявити, що Epic Game Store завойовує світ і стає повноцінним конкурентом Steam. Найбільш красномовно про успіхи і серйозні наміри Epic Games свідчить вчорашня презентація Epic Games на GDC 2019 з анонсом нових ексклюзивів і першими зведеннями продажів Metro Exodus The Division 2.

Найголовніша новина – несподіваним чином Heavy Rain, Beyond Two Souls і в особливості торішній виходять на ПК з тимчасової ексклюзивністю для Epic Games Store. Рішення Sony викликало шквал невдоволення в співтоваристві прихильників Playstation, адже таким чином повністю нівелюється знаменита фраза «Only on Playstation» на продуктах Sony і виникає закономірне питання з приводу доцільності покупки на консолях майбутніх ігор Sony.

При цьому важливо відзначити, що Heavy Rain, Beyond Two і Detroit Become Human через рік після релізу в EGS з’являться і в інших магазинах на ПК, в якості видавця ігор виступає сама Sony і при цьому ми досі не почули коментарів з приводу даної ситуації від представників японського медіагіганта.

Крім 3 зазначених вище ігор Sony в Epic Games Store на правах тимчасової ексклюзивності вийдуть наступні проекти:

 • Ancestors: The Odyssey Humankind
 • Control
 • The Sinking City
 • Spellbreak
 • Soul Ash
 • Industries of Titan
 • Journey to the Savage Planet
 • Phoenix Planet
 • The Cycle
 • Kine
 • Dauntless
 • The Outer Worlds

Окремо варто сказати про нову рольову гру у фантастичному сеттінгу від творців оригінальної дилогії Fallout – . RPG, видавцем якої виступає Take-Two, разом з Epic Games Store з’явиться одночасно і в Windows Store, і вже потім, наприкінці 2020 року, реліз гри можна очікувати в Steam. Цікавий тут сам видавець гри, який відповідає за реліз інший очікуваної гри Borderlands 3. Гра на даний момент не анонсована, але по численним чуткам презентація проекту відбудеться на виставці PAX East 2019 в кінці березня і ми аніскільки не здивуємося, якщо проект теж увійде в список тимчасових ексклюзивів Epic Games Store на ПК. Особливо, якщо враховувати .

Крім анонсу нових ігор Epic Store похвалилися даними продажів перших великих тимчасових ексклюзивів для Epic Games Store.

Скандальний запуск Metro Exodus не завадив продатися грі в EGS в 2.5 рази краще, ніж Metro Last Light за аналогічний часовий період в Steam.

The division 2 Epic games Store

Про успішних продажах The Division 2 відрапортували Ubisoft, які залишилися задоволені співпрацею з Epic Game Store і тому в майбутньому планує випускати більше ПК-версій ігор в магазині Epic Games. Крім того повідомляється, що вже найближчим часом деякі з великих релізів Ubisoft з’являться в безкоштовній роздачі на теренах EGS.

При всіх численних недоліках Epic Game Store очевидно, що для Valve настають непрості часи і студії Гейба Ньювела необхідно залишити зону комфорту і приймати рішучі дії. Початок вже покладено – в минулому році стало відомо, що .