Face app онлайн без скачування безкоштовно: чи можливо це?

У матеріалі ми розглядаємо додаток face app онлайн без скачування безкоштовно, способи його установки і принципи роботи.

Безліч популярних додатків для обробки фотографій розроблені саме під платформи мобільних телефонів, тобто не призначені для використання на комп’ютерах.

Телефон немає можливості, і запустити його необхідно саме на пк.

Особливості програми

face app – популярний додаток від російських розробників, призначене для роботи з фотографіями, і отримало широке поширення не тільки в росії, але і в світі. Додаток працює з портретними знімками, застосовуючи до них задані алгоритми обробки.

після процесу обробки користувач може побачити, як би він виглядав, якби був дитиною, старим чи іншої статі.

Додаток відрізняється тим, що навіть при не дуже високій якості початкового фото, справляється з обробкою, працює не тільки з абсолютно анфасними знімками, дає хороший і реалістичний результат, завдяки якісним алгоритмам обробки.

Після обробки вашої фотографії додатком, автоматично формується колаж з чотирьох різних результатів, позначених відповідними смайликами.

Найбільш широку популярність додаток придбало в 2018 році завдяки instagram, в який численні користувачі викладали результати модифікації своєї зовнішності за допомогою програми.

основна відмінна риса додатка 8 –&>- використання нейромереж для обробки фотографії, і в цьому його інноваційність. Цим же пояснюється висока якість обробки і реалістичність результату. В даний час додатки не має аналогів ні за принципом роботи, ні за якістю результату. Крім того, додаток має вільну ліцензію, тобто офіційно поширюється безкоштовно.

Рис.1. Результат обробки

Суть проблеми

Не завжди у користувача є можливість завантажити і встановити додаток на телефон.

статися це може з кількох причин:

  • необхідні фотографії, які підходять для обробки, знаходяться на комп’ютері, а пересохранять їх на телефон немає часу або незручно.
  • на телефоні недостатньо вбудованої пам’яті для установки ще однієї програми – найбільш поширена проблема серед користувачів пристроїв на операційній системі андроїд.
  • під платформу вашого мобільного пристрою додаток не розроблено.
  • телефон занадто слабкий, апаратні / програмні ресурси застаріли, тому додаток працює нестабільно (хоча в цілому воно маловимогливе до апаратних ресурсів).

У перерахованих ситуаціях у користувача може виникнути необхідність у використанні програми або його аналогів в режимі онлайн прямо у вікні браузера з телефону або з комп’ютера.

Кілька способів використання цього додатка або його аналогів розглянуто нижче.

Одночасно, як було сказано вище, хоч скільки-то конкурентно здатних аналогів дана програма не має, а тому онлайн додатків для обробки фото такого типу не існує.

Вам в будь-якому випадку доведеться завантажувати додаток фейс апп для мобільних пристроїв. Але якщо пам’яті на телефоні не вистачає, використовувати його можна і за допомогою комп’ютера.

Завантажити!

Завантаження і установка програми на пк

Ясно, що додаток, призначений для роботи на пристрої, що використовує операційну систему андроїд, не запуститься на стаціонарному комп’ютері з операційною системою віндовс.

Однак, існують спеціалізовані програми-емулятори, здатні створити відповідне робоче середовище для запуску телефонних додатків.

Емулятор для windows

Якщо у вас є необхідність зміни описаним чином фотографій, розташованих на вашому комп’ютері, то найпростіше завантажити на нього додатки фейс апп для телефону і запустити за допомогою емулятора – програмного забезпечення, яке створить відповідну «телефонну» робоче середовище для запуску мобільного додатку.

Ви можете використовувати і онлайн сервісу, проте вони не дають такого ж хорошого результату і зручного візуального колажу результату.

Але фактично, кожен з них виконує одну і ту ж задачу-при його запуску на ваш комп’ютер тимчасово встановлюється робоче середовище операційної системи андроїд, додаток розпізнає її і встановлюється на неї, як на звичайний телефон, а потім запускається стандартним чином.

Типовою проблемою емуляторів є некоректне відображення робочого середовища, особливо, при перших запусках програми, і істотно знижена швидкість роботи програми за рахунок того, що робоче середовище все ж не є повноцінною, і для своєї роботи використовує частину ресурсів вашого пк, оптимізуючи їх «під себе».

У цій статті весь процес використання описаний на прикладі емулятора nox, що володіє рядом позитивних рис, таких як висока швидкість роботи, мінімальне навантаження на апаратні та програмні ресурси комп’ютера або ноутбука, широкі можливості налаштування робочого вікна для максимально коректного відображення.

1перейдіть для скачування емулятора на російськомовний сайт програмипо посиланням . На головній сторінці ви бачите основні особливості програми та її переваги-ознайомтеся з ними. Тепер знайдіть кнопку всі версії програми в правому верхньому куті і наведіть на неї покажчик миші.

Рис. 2 головна

2 відкриється випадаюче меню , в якому вам необхідно вибрати версію, яка підходить для вашої операційної системи. Виберіть її і клікніть пго назвою.

Рис. 3 версії

3 відкриється нова сторінка, на якій будуть описані се особливості даної версії, принципи роботи . Тут же наведена інструкція по установці і використанню програми. Прокрутіть сторінку вниз і знайдіть зелену кнопку завантажити нокс 8>–>- натисніть на неї.

Рис. 4 завантаження

4 відкриється нова порожня вкладка, яка потім автоматично закриється і почнеться скачування програми. після того, як вона завантажилася, знайдіть її в завантаженнях (якщо ви не змінювали налаштування операційної системи, то за замовчуванням все скачується саме туди), знайдіть файл, запустіть його і встановіть програму, слідуючи російськомовної інструкції на сторінці вашої версії.

Програма представлена на багатьох сайтах, але краще вибирати названий, так як він зручний і повністю російськомовний.

Скачування ж при цьому йде безпосередньо з офіційного англомовного сайту. До того ж, є додаткові інструкції по установці софта.

Варто обмовитися, що даний емулятор створює андроїд-подібну робочу середу, що для користувачів ios може бути дещо незручно (хоча робоче середовище інтуїтивно зрозуміла і проста).

Якщо ви не можете використовувати андроїд, має сенс завантажити інший емулятор, що імітує робоче середовище мобільних пристроїв від apple.

Робота з додатком

Скачайте на свій комп’ютер і встановіть емулятор. У даній статті робочий процес буде розглянуто на емуляторі nox app player.

Сама робота з додатком ніяк відрізнятися не буде, так як будь-який емулятор створює середовище, повністю аналогічну платформі андроїд (що може бути не зовсім зручно для користувачів apple).

Рис. 6 пошук

  • після того, як іконка програми з’явилася на робочому столі віртуального мобільного пристрою, запустіть його. При першому відкритті робочий простір буде незручним і некоректно налаштованим. Налаштуйте його за допомогою значка шестерінки у верхньому лівому кутку – а потім-перезапустіть додаток.

Рис. 7 налаштування

  • після повторного запуску програма автоматично включає вебкамеру, і на екрані з’являється зображення з неї. Якщо воно вам не підходить, слід натиснути на кнопку все фото в нижній частині екрана, і вибрати потрібне з робочого столу вашого пк за допомогою стандартного провідника операційної системи. Натиснувши на шестірню, ви також можете провести налаштування параметрів, редагованих фото.

Рис. 8 параметри фото

  • після вибору, на екрані замість зображення з веб-камери з’явиться те фото, яке ви вибрали – натисніть білу круглу кнопку під ним для початку редагування. По значку смайлика виберіть відповідний фільтр-collage, male, female, young, old, hot.

Хоча даний метод і передбачає скачування програми, проте, він найбільш простий для застосування його на комп’ютерах і ноутбуках. Хоча вам і потрібно два додатки (емулятор і face app) для обробки, вони займають мало місця і практично не навантажують апаратну і програмну частини комп’ютера.

Висновок

Важливо розуміти, що розглядається в матеріалі додаток, фактично, не має аналогів за якістю роботи, так як використовує для забезпечення функціонування інноваційні технології обробки фото.

Тому знайти повноцінні і якісні онлайн-аналоги в інтернеті неможливо, або результат роботи в них виявиться вкрай неякісним.

Для отримання якісного результату підійде тільки сама оригінальна програма face app, яку використовувати можна не тільки на мобільному пристрої, але і на комп’ютері або ноутбуці.