Forza horizon 5 демонструє величезний онлайн і хорошу оптимізацію

Внутрішньоігровий лічильник forza horizon 5 показав, що аудиторія проекту всього за 2 дні перевищила 1 мільйон чоловік. Слід врахувати, що в даний час доступ до нього мають тільки володарі преміального видання. Офіційний реліз гонки відбудеться лише завтра, 9 листопада.

Крім того, на цифровому майданчику steam дана гра вже змогла на піку показати 95 тисяч одночасно грають в неї користувачів. Швидше за все, після повноцінного релізу даний показник запросто подолає позначку в 200 тисяч.

В інтернеті також почали з’являтися різні відео, записані користувачами. Наприклад, в одному з них ігрові локації порівнюються зі справжніми місцями з мексики. Як виявилося, багато туристичні об’єкти і пам’ятки скопійовані розробниками з неймовірною точністю.

Гравці також продемонстрували відмінну оптимізацію проекту. Наприклад, його вдалося запустити на комп’ютері з бюджетним процесором amd athlon 3000g і вбудованим гпу vega 3. На низьких налаштуваннях графіки і full hd дозволі він видавав 30 кадрів в секунду.

Гонку також встигли запустити в 8к дозволі і на максимальних графічних налаштуваннях. Вона показала хороший fps на комп’ютері з nvidia geforce rtx 3090 і процесором amd ryzen 9 3900x.