Гайд Devil May Cry 5 – 10 рад по проходженню гри

Продовження популярної серії слешерів від Capcom ми чекали довгих 11 років і японським розробникам з виходом Devil May Cry 5 знову вдалося нас приємно здивувати, поєднавши напрацювання класичних ігор з перезапуском DMC. У результаті ми маємо чи не найкращу гру в серії на і проект, який підійде навіть для тих гравців, хто вперше знайомиться з Данте і Неро. А щоб заощадити ваш час і спростити полювання на демонів ми підготували гайд з порадами щодо проходження Devil May Cry 5.

1. Використовуйте різноманітні атаки і руху, щоб отримати SSS-комбо

Почнемо ми з ради, який може здатися очевидним для ветеранів серії. Але якщо ви новачок в жанрі, то майте на увазі, що для отримання максимального рейтингу комбо-атак від вас буде потрібно комбінувати різні рухи і бойові прийоми. Ухиляйтеся, запускайте супротивників в повітря, міняйте зброю і цілі, притягивайте демонів до себе і візьміть за правило постійно змінювати власну тактику при битвах. Саме такий підхід буде кращим способом, щоб вибити SSS-комбо в Devil May Cry 5.

Навіщо цим займатися, якщо гру можна пройти нескінченним спамом найпростіших атак? Крім очевидного моменту, що ви зможете тішити своє его і впиватися власною крутістю, за створення ефектних і тривалих комбо гра заохочує збільшеною кількістю червоних орбов, що використовуються для придбання навичок і спорядження.

2. Не забувайте використовувати насмішку

Якщо ви зможете утримати протягом тривалого часу комбо і не отримувати шкоди – це вже буде непоганий насмішкою над противниками, але крім того в геймплеї Devil May Cry 5 є додаткова механіка, яка дозволяє активувати насмішку. На Playstation 4 вона виконується за допомогою натискання на тачпад контролера і змушує демонів підійти ближче. Насмішка відмінно підходить для продовження комбо-атаки, збільшує загальна кількість нарахованих балів за бій і дозволяє скоротити дистанцію до супротивників.

3. Уважно досліджуйте локації

Незважаючи на той факт, що Devil May Cry 5 цілком орієнтована на невпинний екшн, іноді все-таки корисно не нестися як паровоз за сюжетом і докладно досліджувати околиці. Цікавість гравців нагороджується вже згаданими вище червоними сферами, золоті, спроможними пожвавити героя у разі смерті, а також синіми і фіолетовими осколками сфер, збільшують максимальний запас здоров’я і демонічної форми. Крім того, не забувайте, що можна знайти секретні локації в Devil May Cry 5, виглядають як червоні демонічні друку. Виявити їх не просто і доведеться повозитися з перспективою камери, щоб поєднати між собою розрізнені фрагменти друку.

Гайд Devil May Cry 5 - 10 советов по прохождению игры

4. Не соромтеся включати автоматичні комбо

Даний рада по проходженню Devil May Cry 5 підійде для новачків і всіх, у кого немає бажання витрачати час на вивчення складних комбінацій. За нашими враженнями нова гра вийшла дещо простіше своїх побратимів по серії, але якщо у вас все-таки виникнуть проблеми, не забувайте, що при тривалому натисканні на правий стік ви зможете активувати режим автоматичної допомоги.

5. Відточуйте вміння в тренувальному режимі

Ми рекомендуємо частіше заглядати в режим «Порожнеча» з двох причин: випробувати здібності перед їх купівлею за червоні орбы і щоб поліпшити власні бойові навички. Так як в грі є три іграбельних персонажа: Неро, Данте і Ві з набором різних атак, досить важко утримати в голові всі вивчені комбінації і потім вже в грі набити максимальний лічильник комбо. Вважайте «Порожнечу» бойовим тренажером, який при незначних витратах часу дозволити вам стати справжнім майстром по винищенню демонічних істот.

Гайд Devil May Cry 5 - 10 советов по прохождению игры

6. Першим ділом прокачуйте навички, що відповідають за рухи персонажів

Отримавши доступ до древа прокачування насамперед полювання витратити ресурси на бойові навички. І в цьому немає нічого дивного, адже чим більший боєзапас умінь, тим швидше вийде винищувати супротивників. Ось тільки для початку ми все ж порадимо витрачати окуляри на вміння, що дозволяють відскакувати від супротивників, швидше пересуватися і здійснювати подвійні стрибки. Вони є в арсеналі у кожного з трьох персонажів і здатні не тільки спростити проходження Devil May Cry 5, але і підтримувати лічильник комбо, так як дозволять вчасно ухилитися від атак і в найкоротші терміни наблизитися до супротивників.

7. Не забувайте застосовувати капелюх «Фауст», граючи за Данте

Окремо зупинимося у нашому гайде з Devil May Cry 5 на капелюсі «Фауста» у Данте. Крім того, що це дійсно стильний аксесуар, капелюх може стати грізним і що саме головне – корисним зброєю. Ось тільки застосовувати її потрібно з розумом: якщо позначити обраного супротивника капелюхом і потім вбити його, то вдасться вибити набагато більше червоних орбов. Тільки врахуйте, якщо супротивник позначений встиг першим вдарити Данте, то гравець навпаки втратить кілька червоних орбов.

Гайд Devil May Cry 5 - 10 советов по прохождению игры

8. Парируйте атаки супротивників

Бойова система крім нового головного героя і ряду незвичайних здібностей отримала одну не зовсім очевидну механіку. Мова йде про парируванні і в цьому раді з Devil May Cry 5 ми рекомендуємо постаратися якнайшвидше її засвоїти. Якщо правильно вибрати таймінг і провести удар одночасно з противником, то його можна вибити з рівноваги, залишаючи відкритим для подальших ударів. Крім того, варто враховувати, що парирувати можна в тому числі і спеціальні атаки босів. Наприклад, при належному майстерності Неро зможе ударом меча відобразити вогненна куля Голіафа і запустити його прямо в вогнедишну пащу демона.

9. По можливості викликайте Ніко

Кожна зустріч з босом – завжди перевірка ваших навичок і терпіння, тому рекомендується використовувати всі можливі способи, щоб зрівняти шанси на перемогу. Як варіант – використовувати режим автоматичних комбо, але якщо такий підхід вам не по душі, то звертайте увагу на телефонні будки. Вони розставлені перед кожним босом і дозволяють викликати на допомогу Ніко. В імпровізованій майстерні можна придбати навички, воскрешающие золоті сфери та інше корисне спорядження.

Гайд Devil May Cry 5 - 10 советов по прохождению игры

10. Першим ділом вбивайте лікуючих і закликають супротивників

Закінчимо ми наш гайд по проходженню Devil May Cry 5 досить очевидним секретом, але враховуючи його важливість, ми просто не можемо він ньому промовчати. Як ви вже зрозуміли, мова йде про демонів, які лікують або з завидною регулярністю закликають своїх побратимів на полі бою. Подібних супротивників рекомендується знищувати в першу чергу, щоб спростити бій і не перетворювати його у виснажливу м’ясорубку.

Як би ви діяли в Devil May Cry 5, гра заохочує будь-які способи проходження, зможе дати гідний виклик для шанувальників слешерів і при цьому вмудряється бути привітною грою в жанрі для непідготовлених гравців. Тому любителям ефектного екшену ми категорично рекомендуємо не пропускати Devil May Cry 5 і пам’ятати про швидкий вихід Sekiro Shadows Die Twice, про який ми писали в .