Гайд Devil May Cry 5 – Як грати Ві

Ви – людина з таємничим минулим, любитель британської поезії, новачок в серії і третій головний герой в Devil May Cry 5. Очевидно, що Capcom додала персонажа в спробі освіжити геймплей серії і відійти від шаблонних бойових персонажів. Зізнаємося, японські розробники відмінно впоралися з задумкою і гра за Ві істотно відрізняється від Данте або Неро, адже він практично не бере участь в боях особисто і цілком покладається на допомогу призиваються істот, прозваних фамильярами. Персонаж досить простий в освоєнні, але все ж незвичний, тому в даному гайде Devil May Cry 5 ми розповімо, як грати за Ві.

Навіть при всьому бажанні за Ви не вийде відігравати воїна. Він настільки слабкий, що пробігти кілька десятків метрів для нього стає важким випробуванням, та й що там говорити, якщо навіть фамильяры персонажа не забувають кепкує з його фізичними здібностями. Тому при грі за V доводиться використовувати весь потенціал призиваються істот, яких всього три види в грі:

  • Грифон. Гострий на язик ворон, атакуючий блискавками в дальньому бою
  • Тінь. Демонічна істота, що нагадує чорну пантеру і атакуюча супротивників на ближніх дистанціях. Заклик «Тіні» додатково прискорює швидкість пересування головного героя
  • Кошмар. Гігантський демон, який прибуває на полі бою, як метеор, чим завдає супротивникам істотної шкоди. Єдиний фамильяр, якими не можна управляти напряму

Кожен з покликаних демонів самостійно пересувається по арені і вибирає часто мета, на якій гравець сфокусувався в даний момент. Фамильярами можливо управляти, вибравши відповідного супротивника і натиснувши кнопку, що відповідає за певного викликаного істоти. Може здатися, що геймплей за Ві в Devil May Cry 5 нагадує відомий в російському ігровому ком’юніті мем “Press “X” to win”, але все ж рекомендуємо зберігати граничний рівень уваги в кожній сутичці. У «Грифона» і «Тіні» є запас здоров’я і якщо він витратився, то Ві зможе стати легкою поживою для ворога демонів. На повторний виклик витрачається шкала демонічної енергії, відновлення якої можна прискорити читанням книг під час бою.

Ще один важливий момент при грі за Ві в Devil May Cry 5 – фамильяры не здатні знищити супротивників, тільки завдати істотної шкоди і вибити їх з рівноваги. Саме в цей момент саме час для Ві показати свої бойові вміння і героїчно прикінчити демонів тростиною. Якщо не встигли, то ворог заповнить здоров’я і повернеться в стрій, але, на щастя, Ві здатен переміщуватися до оглушеним демонам.

Гайд Devil May Cry 5 - Как играть за Ви

Головний аргумент на полі бою і найкраща тактика для знищення ворогів – закликати «Кошмару» на полі бою. Крім того, що він надзвичайно сильний і зможе навіть босам надати конкурентний бій, «Кошмар» повністю відновлює здоров’я «Грифона» і «Тіні». Додатково в гайде з Devil May Cry 5 порадимо витратити червоні орбы на прокачування умінь, які дають можливість осідлати «Кошмару» і збільшують термін часу, на який викликається демон. Таким чином «Кошмар» стає ще більш грізною зброєю, а Ви може розраховувати на додатковий захист в особливо напружених битвах.

Гайд Devil May Cry 5 - Как играть за Ви

Поради по грі за Ві в Devil May Cry 5

При належному умінні при грі за Ві можна з мінімальними зусиллями будувати тривалі комбо. Навіть більше, на нашу думку Ві – самий сильний персонаж в грі, але щоб ефективніше використовувати вміння пропонуємо слідувати наступним радам:

  • Тримайтеся від ворогів на відстані. Ви завжди виконує роль наглядача під час битв і не здатний в рукопашному бою гідно відповісти супротивникам. Тому помітивши, як ворожі демони втратили інтерес до фамильярам і кинулися до головного героя, скористайтесь подвійним стрибком, щоб переміщуватися за допомогою «Грифона»
  • Атакуйте «Грифоном» і «Тінню» одночасно. Небезпечного ворога найкраще атакувати з усіх видів зброї, і якщо мова йде про Ві, то натисніть одночасно на дві кнопки, що відповідають за «Грифона» і «Тінь», щоб завдати нищівного шкоди супротивнику
  • Слідкуйте за рівнем здоров’я ваших фамильяров. Спостерігати, як б’ють ваших підопічних демонів – жахливе видовище, просто удар по самому хворому, а от залишитися одному на полі бою – ще й смертельно небезпечна ситуація. Тому наступний рада в Devil May Cry 5 – звертайте увагу на рівень здоров’я покликаних істот і по можливості запрошуйте їх до себе. Щоб закликати «Грифона» скористайтеся подвійним стрибком, а щоб закликати «Тінь» виконайте бічне відхилення. Також рекомендуємо поранених фамильяров тримати ближче до Ві, т. к. чим менше дистанція між Ві і демонами, тим швидше у них заповнюється здоров’я

Щоб досягти ще більшої майстерності в Devil May Cry 5 пропонуємо ознайомитися з гайдом, де ми розповідали, і .