Гайд Devil May Cry 5 – Як грати за Неро

Неро – получелок-полудемон, вправний борець з нечистю всіх видів і розмірів і один з головних героїв Devil May Cry 5. Подобається вам Неро і його бойовий стиль чи ні, але в будь-якому випадку гравцеві доведеться освоїти здібності білявого мисливця на демонів, адже саме Неро відводиться в грі велика частина геймплейних фрагментів. Але у нас є позитивна новина – грати за Неро досить просто і в нашому гайде з Devil May Cry 5 ми розповімо про здібності персонажа і дамо кілька дієвих порад по грі.

Основний арсенал Неро залишився практично незмінним з часів Devil May Cry 4: велетенських розмірів меч «Червона Королева» і многозарядный револьвер «Блакитна Троянда». Меч годиться як для нанесення значної шкоди поодинокими атаками, так і для побудови складних комбо, до того ж рекомендуємо стежити за шкалою акселератора, що дозволяє додатково посилити атаки мечем. Револьвер же не може похвалитися істотною шкодою, але корисний, щоб збити атаки противників і тримати їх на зручній відстані від гравця.

По ряду сюжетних особливостей, які ми не будемо розкривати, бо спойлер, Неро позбувся демонічної рукою і обзавівся протезами «Бичі Диявола» – нова механіка в геймплеї Devil May Cry 5, що дозволяє істотно урізноманітнити асортимент бойових здібностей Неро. Кожен протез володіє унікальними особливостями, має звичайну і посилену атаку, але схильний до зносу, тому рекомендуємо заздалегідь обзавестися значною кількістю «Бичів Диявола», щоб дати противникам гідний бій. При зручній можливості не бійтеся використовувати протез – екземпляри «Бичів Диявола» можна знайти на рівні, а перед кожним босом ви зможете викликати інженера Ніко і за червоні орбы поповнити боєзапас.

Гайд Devil May Cry 5 - Как играть за Неро

Останній, але вкрай корисний елемент спорядження Неро в Devil May Cry 5 – трос, який випускається з протезованою руки. Він служить для двох цілей: або притягти до гравця невеликих демонів, або навпаки наблизити Неро до ворогів, якщо демон відрізняється особливо великими розмірами. Часте використання троса дозволяє значно зменшити дистанцію до ворогів, завдяки чому вдасться зберігати високу динаміку бою і не витрачати шкалу комбо-атак на пересування по полю бою. Єдина проблема – базовий діапазон захоплення тросом до образливого малий, тому на початку гри рекомендуємо інвестувати ресурси в здатність «захоплення тросом».

Гайд Devil May Cry 5 - Как играть за Неро

Поради по грі за Неро в Devil May Cry 5

Кожен бос або навіть рядовий противник, при першій зустрічі, може змусити гравця переглянути стиль ведення бою. Однак у нашому гайде з Devil May Cry 5 ми все ж зможемо назвати декілька корисних порад, які будуть результативними за будь-яких сценаріїв бою:

  • Атаки в повітрі – кращий спосіб залишитися в живих. Концепція задоволена проста: багато противники просто не в змозі завдати шкоди за Неро, якщо він знаходиться в повітрі. Як варіант, ми пропонуємо наступну тактику – небезпечного супротивника підкидати вгору з допомогою аперкоту і потім проводити серії атак в повітрі до того моменту, поки він не розпадеться на червоні орбы.
  • Не дозволяйте супротивникам оточити Неро. Немає нічого гіршого, ніж відчувати себе оточеним у кільце ворогів і особливо погані справи, коли шеренга демонів затиснула гравця біля стіни, обмеживши шляхи для відступу. Щоб раз і назавжди убезпечити себе від таких моментів, радимо при грі за Неро в Devil May Cry 5 прокачати відразливі здібності. Наприклад, «Комбо Червоної Королеви З»
  • Використовуйте заряджений постріл «Блакитної Троянди». Якщо натиснути на клавішу, що відповідає за постріл з револьвера, то зброя зможе накопичити заряд і завдати значної шкоди. Годиться такий прийом у двох випадках – щоб кілька разів знищити демонів розміром поменше і пробити захист босів, якщо супротивник відбиває удари мечем.

Щоб додатково підвищити бойові навички рекомендуємо ознайомитися з .