Гайд по героям Apex Legends: як грати Рейф

Кожен з героїв Apex Legends унікальний, вимагає особливого підходу і кілька десятків витрачених годин, щоб оволодіти здібностями персонажа і побудувати виграшні тактичні схеми, які використовують основні переваги героя. Це правило повною мірою стосується Рейф в Apex Legends, яка не володіє бойовими навичками, але в теж час саме гравці, які вибирають Рейф, найчастіше займають перші місця на турнірній таблиці і стають чемпіонами Apex. Неоднозначний Персонаж, що вимагає звички, але тим цікавий і тому сьогодні ми розповімо, як грати за Рейф.

Головні особливості Рейф

  • Голос з порожнечі. Пасивний навик, який пошепки попереджає про те, що герой потрапив у приціл супротивників
  • В порожнечу. Активна здатність, що дозволяє Рейф викривляти простір і йти з поля зору противників
  • Розлом. Ультимативна здатність, за допомогою якої персонаж відкриває два порталу

Поради по грі за Рейф

Персонаж належить до бойового класу, тому зможе стати негласним лідером і задавати вектор напрямку для пересування команди. Вивести героїв з під масивної атаки, прокласти найкоротший шлях до нової локації з лутом або завести команду прямо за спину нічого не підозрюють супротивникам – в умілих руках Рейф здатна стати найціннішим персонажем в загоні. Зрозуміло, за умови, що гравець буде покладатися на командну роботу.

Але навіть при грі соло герой зможе дати гідну відсіч ворогам. Як ми вже згадували вище, у Рейф в Apex legends немає в арсеналі бойових навичок, але саме за рахунок можливості здійснювати раптові атаки і спішно міняти дислокацію, вона отримує суттєві переваги.

При цьому зазначимо, що в рівних пропорціях Рейф підходить для бою на ближніх і дальніх дистанціях. Головне – підібрати відповідне зброю (огляду зброї ми присвятили Apex Legends) і в залежності від контексту міняти тактику використання спеціальних здібностей.

Рекомендації по використанню здібності «голос з порожнечі»

Вміння вкрай корисно як для самої Рейф, щоб в самій останній момент піти з лінії вогню і не зловити прицільний хедшоти в голову, так і для команди союзників. Коли почуєте «голос з порожнечі», не забудьте натиснути на клавішу, що відповідає за комунікацію з загоном, щоб попередити дружніх гравців про небезпеку і в найкоротший момент дозволити команді зайняти вигідну позицію, наприклад, сховатися у будові. Також окремо рекомендуємо при грі за Рейф в Apex Legends використовувати навушники, так як подсказывающий голос легко прослухати, так і в окремих випадках здатність може збільшити гучність звуку ворожих кроків, що по достоїнству оцінять власники навушників.

Гайд по героям Apex Legends: как играть за Рэйф

Рекомендації по використанню здібності «в порожнечу»

Вкрай корисна здатність, яка наділяє героя 2 важливими перевагами: невразливістю і практично повною невидимістю. Варіантів, при яких може стане в нагоді «відхід у порожнечу» величезна кількість. Назвемо кілька найпоширеніших: щоб не отримати збиток, потрапивши за кордон звужується ігрового поля, наздогнати відступаючих супостатів, змінити дислокацію і як уникнути прицільного вогню, так і від нерівної сутички в ближньому бою, де у вас немає іншого варіанту, окрім як відступити. «Відхід у порожнечу» допоможе гравцям, який люблять відігравати снайпера в Apex Legends: зайнявши затишну позицію і будучи виявлені конкурентним загоном, ви зможете в найкоротший термін змінити позицію.

Зрозуміло, у таких корисної здібності є і недоліки. По-перше, невидимість не абсолютна і при «вході в порожнечу» за Рейф тягнеться синій шлейф, тому не дивуйтеся, коли після застосування здібності і змінивши позицію ви в той же момент опинитеся під перехресним вогнем. Крім того в момент активації здібності Рейф в Apex Legends не може взаємодіяти з предметами: відкривати двері, підбирати спорядження або воскрешати занепалих соратників по команді. Тому рекомендуємо при використанні здатності рухатися по вже відомому маршруту, щоб не наткнутися на безвихідь у вигляді закритої двері.

Гайд по героям Apex Legends: как играть за Рэйф

Рекомендації по використанню здібності “розлом”

Активує два порталу на 60 секунд і може використовуватися в рівному тих же цілях, що і «тросомет» Патфайндера: скоріше втекти від вогняного кільця, направити команду в тил противника або до найближчої локації з лутом, спішно змінити позицію або заманити ворогів в пастку, залишивши біля позицій супротивників портал. Але в теж час ультимативна здатність Рейф в Apex Legends має як недоліки, так і переваги в порівнянні з «тросометом». До недоліків віднесемо меншу відстань між двома точками «ульты» і необхідність Рейф самої торувати доріжку між порталами, а до достоїнств майже миттєве переміщення без остраху потрапити під атаки ворогів.

Як і «відхід у порожнечу» здатність нагоді для швидкої і головне – несподіваної зміни дислокації при веденні снайперської стрільби. Однак торкнемося в гайде Apex Legends за Рейф одну важливу особливість, про яку не часто згадують. Якщо ви потрапите в небезпечну халепу, ваші товариші лежать в нокдауні, і ви відчуваєте, що не зможете дати бій оточили вас супротивникам і не вистачає часу для воскресіння соратників, то залиште біля них точку входу в портал і вже безпечної локації точку виходу. Навіть перебуваючи в нокдауні персонажі можуть переміщатися по порталам, що дозволить їх воскресити в ситуації, де немає страху кожну секунду потрапити під масивний обстріл ворогів. Але й тут слід бути насторожі, так як супротивник, скориставшись порталом, може завітати в гості до вашої команди.

Гайд по героям Apex Legends: как играть за Рэйф

Якщо вам цікаво дізнатися ще більше порад по Apex Legends, то пропонуємо ознайомитися з наступними гайдами:, і .