Гайд The Division 2 – 10 порад перед початком гри

Оригінальний The Devision був одним з першопрохідців в жанрі «лутшутеров» і навіть незважаючи на ряд істотних недоліків разом з Destiny визначив, як повинні виглядати і гратися онлайнові шутери нового покоління. Сіквел The Division 2 міняє види засніженого Нью-Йорка на сонячний Вашингтон і вирішив головну помилку першої гри – недолік контенту, а значить, якщо ви хочете ознайомитися з лутшутерами, а до душа не лежить, то нова гра від Ubisoft стане кращим вибором у жанрі. Тому в сьогоднішньому гайде The Division 2 ми розповімо кілька корисних порад, як для початківців гравців, так і ветеранів серії.

1. Відкривайте конспіративні квартири і поселення для швидкого переміщення

У порівнянні з першою частиною світ гри The Division 2 значно розрісся в розмірах, а так як доведеться пересуватися на своїх двох, то рано чи пізно дослідження світу зможе набриднути. Є відмінне рішення, як заощадити власний час і в долі секунд переміщуватися по відкритого світу гри: використовуйте конспіративні квартири і поселення, які можна переміститися, зазначивши локацію на карті. В них ви зможете поліпшити спорядження або взяти кілька нових завдань, тому вам у будь-якому випадку доведеться повертатися в безпечні ігрові зони.

2. Розблокуйте другий слот для зброї

Безумовно, це, мабуть, головний рада в The Division 2 для початківців гравців. Як тільки ви дістанетеся до дерева прокачування, то з усіх перків і навичок рекомендуємо насамперед вибрати другий слот для зброї. Таким чином, у вас завжди буде швидкий доступ до додаткового зброї, що стане в нагоді в особливо запеклих баталіях, коли зміна зброї буде кращою тактикою для виживання в умовах дефіциту патронів і різних типів ворогів.

3. Збирайте одяг одного бренду

Подібно рольовим іграм в The Division 2 якість спорядження визначається за кольоровою градацією, починаючи від білого кольору і закінчуючи золотим, яке найчастіше доступно по досягненню 30 рівня. Але крім того в гайде з The Division 2 ми не можемо втратити одне з нововведень гри: розподіл спорядження по брендам. Тут знову ж таки можна провести аналогію з колекційними комплектами броні з RPG начебто комплектів ведьмачих обладунків з The Wither 3. Як і в «Відьмака» в грі від Ubisoft наявність відразу декількох елементів спорядження одного бренду наділяє гравця корисними бонусами.

4. Вибирайте зброю з розумом

Порада може здатися очевидним, але все ж ми вкрай не рекомендуємо вибирати зброю виходячи з показників шкоди. Так, вогнева сила вкрай важлива в грі, де навіть на рядового супротивника може піти підлогу ріжка патронів, але додатково радимо враховувати показники скорострільності, швидкості перезарядження і стабільності. Також рекомендуємо після відкриття двох слотів зброї вибрати стовбур для близьких і дальніх атак, щоб підготувати себе до будь-яких ситуацій на полі бою. На фінальних етапах гри кращим зброєю в The Division 2 буде кулемет Military M60 E4. Мало того, що він відновлює броню при вбивстві, так ще після установки модифікацій на критичний шкоди стає справжньою машиною для вбивств.

Гайд The Division 2 - 10 советов перед началом игры

5. Атакуйте по вразливих точок супротивників

Вороги в The Division 2 можуть похвалитися по-справжньому рекордними показниками здоров’я порівняно з іншими шутерами. Цей момент може засмутити, але якщо діяти тактично і стріляти по вразливих точок, то ви запросто зможете переламати результат битви на вашу користь. Проти броньованих цілей діє стандартна тактика – концентруйтеся на одній точці на тілі противників, так як броня має властивість зношуватися і надалі відкриє швидкий спосіб для ліквідації супостатів. Також не забувайте про критичні точки, які часто відзначаються червоним кольором на тілі як у пересічних ворогів і босів.

6. Не завжди варто витрачати час на лагодження броні

В The Division 2 показники броні вкрай важливі для виживання в складних перестрілках. Отримавши значну втрату спорядження може зноситися чи зовсім зламатися, з-за чого насамперед виникає бажання полагодити броню і з новими силами продовжити бій. Однак, якщо ви бачите, що противники залишилися в меншості, то пропонуємо наступний рада в The Division 2 – не витрачайте час на ремонт і убийте залишилися ворогів, т. к. після завершення бою у гравця заповнюється здоров’я і повертається кілька осередків броні. Також порадимо звернути увагу на збройовий перк Preservation, який за вбивство ворога заповнює 5% броні на три секунди.

Гайд The Division 2 - 10 советов перед началом игры

7. Активуйте як можна більше конспіративних квартир

Як ми вже згадали спочатку гайда по The Division 2 – конспіративні квартири вкрай корисні і не тільки за рахунок того, що дозволяють переміщатися по карті. Серед інших переваг конспіративних квартир – можливість закликати напарника і зустрітися з іншими живими гравцями, які зможуть допомогти при проходженні гри. Додатково активація конспіративної квартири відкриває на карті найближчі точки інтересу, дозволяють обзавестися цінних лутом, зустрітися з босами і отримати величезний запас досвіду.

8. Не забувайте про контрольні точки

При дослідженні світу в The Division 2 гравцеві зустрінуться десятки укріплених форпостів, так званих контрольних точок, позначених на карті іконками з червоними прапорцями. По суті вони нагадують аналогічні форпости з , тому перед ліквідацією супротивників рекомендуємо заздалегідь спланувати всі дії команди. Цінність контрольних точок полягає не тільки в новому луте (не забувайте перевіряти склади біля форпостів), але і в наповненні звільнених зон дружніми NPC, які усунуть від необхідності відбиватися від нової хвилі ворогів при повторному відвідуванні локації.

Гайд The Division 2 - 10 советов перед началом игры

9. Покращуйте поселення і виконуйте «Проекти»

Поселення – одне з головних нововведень в The Division 2, яке зможе стати відмінним способом для поповнення вашої колекції лута і прокачування рівнів. Ось тільки є пара умов: доведеться просунутися по сюжетній кампанії і отримати нових послідовників, що дають так звані «Проекти» для прокачування поселень. «Проекти» не лише видозмінюють населений пункт і дають корисні бонуси на зразок збільшеного сховища, але додатково винагороджують гравця за старання очками досвіду, лутом і новими кресленнями для виготовлення спорядження. Окремо зауважимо в гайде з The Division 2, що для виконання множину початкових «Проектів» доведеться пожертвувати спорядженням, тому на перших порах рекомендуємо не продавати знайдену бронь, а відкласти сховище для подальшого виконання завдань в поселеннях.

10. Заберіть нагороди і не забудьте виконувати челленджи в Uplay

У будь-який момент ви можете відкрити меню Uplay і отримати кілька бонусів. Частина бонусів безкоштовні, інші ж можна придбати за спеціальну валюту, яка набирається при грі в інші проекти Ubisoft. Тому, якщо ви пройшли, наприклад, і накопичили кілька монет у Uplay, то можете без зволікання відправитися в магазин і набрати спорядження. Крім того, не забувайте звертати увагу на колонку челленджей в Uplay, які оновлюються щотижня, ставлять перед гравцем легкі завдання і щедро винагороджують очками досвіду.

Гайд The Division 2 - 10 советов перед началом игры