Гайд Warhammer Vermintide 2 – поради новачкам і досвідченим гравцям

Відразу після виходу Warhammer Vermintide 2 несподівано «вистрілив», окупував топ самих продаваних ігор Стима і з кожним днем знаходить все більше прихильників.

І дивно, що при всій популярності гри в інтернеті практично немає гайдів по Warhammer Vermintide 2. Новий проект від Fatshark здається тільки при поверхневому погляді простеньким розвагою на пару ввечері, що велика помилка. Насправді розробники сховали в грі величезна кількість механік і різних нюансів, які щоб виявити доведеться грати сотні годин.

Ми вирішили заощадити ваш час і в цій статті розповімо про основні геймплейних секрети, які допоможуть з проходженням гри, як новачкам, так і досвідченим геймерам.

Ближній бій

Warhammer Vermintide 2, як і будь-який інший жорстокий екшен в світі темного фентезі, пропонує розправлятися з численними ордами супротивників за допомогою різноманітного зброї ближнього бою. Тому для початку варто зрозуміти базову механіку лобових битв, щоб не осадити по повній вже від першої зграї скавенов або хаоситов.

Всього в бою доступно кілька дій: блоки, відскоки, відштовхування супротивників, сильна атака і звичайний удар, який б’є по діагоналі, горизонталі і вертикалі. При цьому кожен удар залишає за собою невеликий шлейф, за яким видно амплітуда удару. Її завжди необхідно враховувати, так як удари по різних частинах тіла завдають шкоди різний. Намагайтеся цілитися в голову – це найкращий спосіб звалити сильного противника, якщо він не екіпірований міцним шоломом.

Наступний момент – бій з численними супротивниками в Warhammer Vermintide 2. Якщо ви бачите набігаючу на вас орду, то краще притулитися до стіни будівлі і не дати противникам оточити вас. В ідеалі – зустріти орду в невеликому коридорі і розправлятися з ворогами по черзі. Також варто пам’ятати, що будь-яка зброя завдає шкоди одразу по кільком противникам. Наприклад, швидка атака булавою вдарить по 2 ворогам, а сильний удар дворучною зброєю торкнеться відразу 6 супостатів. При сильному ударі рекомендується додатково рухати мишкою, щоб максимально збільшити амплітуду атаки.

Дальній бій

Гра Warhammer Vermintide 2 дозволяє шаткувати супротивників не тільки за допомогою зброї ближнього, але і далекого. У деяких випадках далекобійна амуніція буде навіть більш дієвою. Наприклад, з її допомогою краще розправлятися зі стрілками або з ворогами, які засідають на височинах. Також переважно арбалети, луки, рушниці і інші далекобійні зброї у всіх класів Warhammer Vermintide 2 використовувати проти босів. Вистрілив-відбіг – найкраща тактика проти особливо товстошкірих вражіння.

Warhammer Vermintide 2 стрельба

Щоб швидко розправитися зі спеціальними ворогами, начебто штурм-щури, рекомендується стріляти за допомогою 2 заряджених атак: перший коронний постріл в тіло, щоб оглушити, другий похоронний вже у голову, коли ворог у стані і позбавлена рухливості. Це, По суті, як законний чит у Warhammer Vermintide 2.

Загальні поради з виживання

Ідеальна команда героїв в Warhammer Vermintide 2 – це два бійця з дворучною зброєю для стримування орд супротивників, один щитовик і стрілок. У будь-якому випадку, уникайте команди, де будуть відразу 2 щитовика, так як це значно знизить ефективність команди в боях проти орди.

Warhammer Vermintide 2 команда

Не забувайте ретельно досліджувати локації, щоб знайти заховані гримуары і свитки. Для цього вам доведеться займатися платформингом, стрибати по коморах, балках дахах будівель. Не соромтеся заглядати в самі непримітні місця на карті. Загалом, уявіть, що граєте в кривоватый Mirrors Edge.

При ретельному обшуку локацій можуть зустрічатися гранати, зілля здоров’я і аптечки, тільки на відміну від гримуаров і сувоїв, вони Warhammer Vermintide 2 розташовуються рандомно, а не в заздалегідь фіксованих місцях. Аптечка відновлює 80% життів, тому її рекомендується приберегти для критичних випадків.

Warhammer Vermintide 2 аптечка

Сподіваємося наш короткий гайд допоможе вам розправлятися з ордами супротивників навіть на максимальній складності. А якщо ви ще не почали рубати єретиків і не визначилися з тим, чи варто , то радимо .

Джерело: http://pcforsage.com.ua/