Gismeteo Import 2.1 for DLE

Призначення: Імпортування блоку погоди в шаблони з сайту www.gismeteo.ru для будь-якого міста.

Зміни: тепер дані отримані з GISMETEO.RU кешуються, включаючи зображення. Мод став дуже гнучким у налаштуваннях, а сам код виведення погоди легко редагується у файлі шаблону show.tpl
Зміни версії 2.1:
+ Картинки тепер зберігається не в один файл, а кожна окремо в спеціальну папку. І коли буде відбуватися оновлення кешу скрипт перевірить, чи немає такої картинки у Вас, і якщо вона є, то він не буде її завантажувати повторно. Тобто ви складаєте архів з картинок і скрипт не буде повторно завантажувати зображення, якщо воно завантажувалася раніше.
+ Змінений файл налаштувань для того, щоб ви могли наприклад папку з зображеннями вказати в будь-якому місці вашого сайту, а не посередньо в папці скрипта. (Так само і для інших папок – шаблони, змінні дані)
+ Доданий файл cash_erase.phpпри заході на який буде очищатися кеш. Для того щоб очистити кеш Вам всього лише потрібно буде в своєму браузері набрати http://www.ВАШ_САЙТ.ru/pogoda/cash_erase.php

У файлі install_documentation.txt лежить повна інструкція по установці.

Після установки ви можете в будь-якому шаблоні свого сайту вивести блок погоди вказавши {GISMETEO_IMPORT}.

Завантажити:
Увага! Перегляд інформації доступний тільки користувачам, що мають ліцензію на скрипт. Якщо ви вже купували скрипт, то вам необхідно зайти на сайт під своїм клієнтським аккаунтом.
56