Google закликає epic games відмовитися від платіжної системи в мобільній fortnite

Компанії google і epic games вже близько року ведуть судовий розгляд через систему прямих покупок, яку epic додала влітку 2020-го року в мобільну версію fortnite. Google оперативно прибрала fortnite з магазину, так як всі внутрішньоігрові покупки відбувалися в обхід платіжної системи google play, що заборонено правилами розміщення додатків в магазині. Тепер же окружний суд каліфорнії зареєстрував зустрічний позов компанії google до epic games.

Позивач стверджує, що epic games спочатку не збиралася дотримуватися обов’язків за укладеним договором. Google не має заперечень проти того, що epic випустила версію fortnite на пристроях android, що використовує внутрішню систему покупок, якщо це зроблено поза магазином google play. Також юристи google відзначили, що що epic всіляко намагалася відвести увагу від порушення контракту, продовжуючи завдавати шкоди google. Також юристи відзначили, що суд повинен призначити компанії відшкодування витрат і витрат, після чого заборонити epic games використовувати свою платіжну систему в мобільній версії fortnite.

Раніше аналогічний розгляд між epic і apple завершився рішенням суду, на яке відразу ж пішли позови від обох сторін. Суд заборонив apple обмежувати розробників платежами через app store, проте компанію не визнали монополістом.