Хто купив «Ігроманію», продажу Judgment призупинили через кокаїну, Dwarf Fortress у Steam – дайджест ігрових новин цього тижня від Cadelta. Частина друга

Також в сьогоднішньому дайджесті читайте про поліпшення в ремастере Assassin’s Creed III, лялькової гри Trüberbrook, а також про вбивцю з «Пили» від світу Fallout 76.

Засновник «Канобу» придбав «Ігроманію»

У лютому стало відомо, що новому власнику. Ім’я покупця не розголошується, але тепер стало відомо, що ним є Гаджі Махтиев, операційний директор «Ігроманії», засновник «Канобу» і сервісу рекомендації ігор RAWG.

Він планує провести реструктуризацію і об’єднати два майданчики в одну. Однак як повідомляє керуючий директор цієї нової компанії Антон Сучків, «Канобу» і «Ігроманія» будуть і далі розвиватися як окремі проекти з різними редакціями і власною політикою. Процес об’єднання займе пару місяців.

Також відомо, що Махтиев укладав угоду не один. Ім’я другого покупця ще не відомо. Натомість, за словами Махтиева, він спробує повернути друковану версію «Ігроманії» назад у продаж. Однак це не буде пріоритетним завданням, головне зараз розвивати майданчик.

SEGA призупинила продажу Judgment з-за того, що одного з акторів озвучення заарештували за прийом кокаїну

Judgment – це спін-офф серії Yakuza. В Японії гра вийшла ще в грудні, а до решти світу вона доповзе лише 25 червня. На жаль, зараз гру не продають і на батьківщині з-за скандалу з наркотиками.

П’єр Таки — актор, який озвучує в Judgment персонажа по імені Кехей Хамура. Нещодавно його зупинила поліція, Таки здався їм трохи не в собі. Вони обшукали його машину, але нічого не знайшли, проте вирішили взяти зразок сечі на аналіз, де і виявили сліди кокаїну. Актор визнав свою провину.

У Японії вживання наркотиків в очах суспільства є серйозним правопорушенням. І якщо в західних кримінальних творах вживання наркотиків і злочинна життя тісно пов’язані, то в подібних японських творіннях допускається тільки алкоголь і тютюн.

Тому, через випадок з Таки, SEGA вирішила призупинити продажі гри, і вибачається перед тими, кому це могло перешкодити. Паралельно компанія думає, як вирішити цю проблему.

У серії ігор Yakuza це вже другий подібний випадок. Перший стався, коли одного з акторів озвучення в четвертій номерний грі звинуватили у вживанні наркотиків, компанії довелося переозвучувати всі репліки його героя з іншим актором.

Все, що відбувається з Judgment зараз пов’язано тільки з японською версією гри. Торкнуться якісь зміни версії для західної аудиторії ще не ясно.

Dwarf Fortress стала платною і з’явиться в Steam

Dwarf Fortress – відома у вузьких колах інді стратегія, в якій потрібно управляти колонією гномів. Гра славиться максимально складною системою деталей в управлінні, з-за чого має непоказний зовнішній вигляд. Щоб ви розуміли, у кожної істоти є набір окремо функціонуючих внутрішніх органів, які індивідуально розраховують швидкість ходьби, ймовірність ушибів і т. д. Подібних деталей в персонажах і в оточенні – неймовірно багато.

Творці стратегії брати Тарн і Зак Адамс люблять жартувати, що в їхній грі ви можете втратити фортеця, випадково наступивши на кішку вашого сусіда, він розлютиться і по ланцюжку довгих зв’язків почнеться війна. Вчора вони повідомили, що поліпшена, платна версія гри переходить в Steam і itch.io. У ній буде: облагороджена графіка, музика, оновлення та підтримка Steam Workshop.

За словами братів Адамс, роблять вони це для того, щоб розширити спільнота ігри, а також, щоб заробити грошей для своїх хворих родичів. Безкоштовна версія гри нікуди не дінеться, її перейменують на Dwarf Fortress Classic і далі підтримувати.

Покращений стелс, економіка та інші нові особливості ремейка Assassin’s Creed III

В кінці місяця набір з ремастеров Assassin’s Creed III і Assassin’s Creed: Liberation добереться до прилавків.

У зв’язку з цим Ubisoft вирішили поділитися ще більшою кількістю раніше не відомих фактів:

  • У грі переробили інтерфейс – наприклад, з’явився режим для дальтоніків, що дозволяє краще помічати ворогів на міні-карті.
  • Ігрова економіка буде суттєвіше впливати на геймплей. Наприклад, дасть гравцям більше переваг, начебто додаткових креслень для зброї.
  • Будуть нові можливості для стелса – які саме, нам не розкрили.
  • У гру додадуть костюми Алексиоса, Байека і Агілара.

У версії для Nintendo Switch додали також фічі пов’язані з консоллю, такі як віддача від вибромотора HD Rumble, навігація по меню за допомогою сенсорного екрану і т. д.

Трейлер Trüberbrook – лялькового квесту про альтернативні 60-ті

Гра з назвою, яку ви навряд чи прочитаєте правильно, від німецькою студією btf зібрала гроші на Kickstarter і обзавелася релізних трейлером. Головна її особливість – всі декорації зібрані розробниками вручну!

На дворі 1960 рік – розпал холодної війни. Американський вчений Ганс Тангейзер виграв поїздку в невелике містечко Трюбербрук. Там у нього крадуть його роботу з фізики, і з сюжетом у підсумку всі загортається в науково-фантастична пригода з таємницями та містикою.

Серед джерел натхнення «Твін Пікс», «Секретні матеріали», «Дуже дивні справи» і гра Monkey Island. Однак проект не буде скупитися на специфічний гумор.

Всі декорації: меблі, дерева, кімнати, дома – зібрані вручну, навіть освітлення для кадрів було зроблено в реальності, а не намальовано! Після, всі об’єкти сканували і переносили на ігровий движок і додавали туди персонажів. Гра вийде 17 квітня на всіх платформах.

Гравець в Fallout 76 заманював інших геймерів у свій лабіринт, де вони вмирали

Герої, які продовжують грати в Fallout 76, і далі вигадують різні способи розважати самих себе. Так, користувач Reddit під ніком Vault101manguy створив лабіринт Кігтя Смерті [аналог лабіринту Мінотавра]. Він зробив павільйон, який прикрасив убранствами подібно карнавальної будівлі. Сам він ходив у махровому халаті, тапочках і циліндром навколо нього і запрошував дружніми жестами інших гравців пройти в павільйон.

Коли бідолахи входили, захлопується двері, а серед лабіринту походжав Кіготь Смерті, сам же Vault101manguy спостерігав за їхньою смертю зверху. Ось так у грі з’явився місцевий маніяк Конструктор, який пропонує всім зіграти в його гру.

Це були всі новини тижня, що минає. Залишайтеся з нами.