Imager v.1.0.2Даний модуль дозволяє в автоматичному режимі заливати зображення, вставлені в публікації на Вашому сайті зберігаються на інших серверах (безкоштовних сховищах, інших сайтах і т. д.) на ваш сервер. Це може бути той же сервер, де розміщений сам сайт або будь-який інший сервер з підтримкою ftp.

Опис функціонування
Скрипт вибирає з бази сайту всі публікації з картинками, URL яких не містить з домен вашого сайту, “витягує” картинки, зменшує їх до зазначеного в конфігураційному файлі розміру (якщо картинка менше – зміни не проводиться), “заливає” їх на вказаний сервер через ftp, изменняет посилання зображень у вмісті короткої і повної новини посилання на Вашому сервері. Таким чином, Ваш сайт вже не буде залежати від капризів у роботі загальнодоступних сховищ, і автоматично зменшить картинки неправильного розміру.

Вимоги
Версія DLE – 8.2
PHP – 5.x
MySQL(i) – 4.x

Установка
1. Розпакуйте вміст архіву і помістіть в відповідні папки движка DLE.
2. Запустіть браузер скрипт http://site.ru/admin.php?mod=imager&action=install. В адмінпанелі движка з’явиться додатковий модуль в розділі “Сторонні модулі”.
3. При необхідності Ви можете додати завдання в планувальник для автоматичної роботи (скрипт /engine/inc/imager/cron.php).
Для ручного запуску використовуйте кнопку “Запустити Imager” в панелі керування модулем.

Завантажити модуль:
Увага! Перегляд інформації доступний тільки користувачам, що мають ліцензію на скрипт. Якщо ви вже купували скрипт, то вам необхідно зайти на сайт під своїм клієнтським аккаунтом.
50