Інсайдери розповіли про дизайн iphone 14 і його очікувані характеристики

Про відмову apple від «чубчика» в серії iphone 14 заявили відразу два надійних джерела. Крім того, інсайдери повідомили про появу нової моделі в лінійці фірмових смартфонів в 2022-му, а в мережі вже з’явилися неофіційні списки характеристик прийдешніх новинок.

Авторитетний галузевий аналітик apple мін-чі куо заявив, що iphone 14 замість вже стала традиційною «чубчика» отримає отвір в дисплеї під фронтальну камеру, а також обзаведеться підекранним сканером відбитків пальців. Про це ж йдеться у звіті журналіста bloomberg марка гурмана — він заодно прогнозує появу iphone 14 max і відмову від mini-версії в майбутній лінійці. Обидва інсайдери також впевнені, що в 2024-му apple випустить складаний смартфон.

До того ж невідоме джерело виклало в мережу можливі специфікації майбутніх новинок. Згідно з цією публікацією, смартфони apple в наступному році будуть оснащуватися процесором a16 bionic, виконаним по 4-нм технології, і акумуляторами збільшеної ємності. Всі моделі, крім базової, отримають потрійну камеру, а в «прошках» її основний датчик буде мати дозвіл 48 мп.

Якщо вірити опублікованим даним, підекранні біометричні сенсори отримають тільки pro-версії нових iphone. Базові моделі, ймовірно, збережуть виріз в дисплеї, а сканер відбитків пальців у них розміститься в кнопці включення живлення. Сама компанія інсайдерські публікації ніяк не прокоментувала.