Інтерактивний тизер suicide squad: kill the justice league дозволяє зателефонувати аманді уоллер

На цьому тижні був опублікований новий інтерактивний тизер suicide squad: kill the justice league , який дає людям можливість зв’язатися з амандою уоллер з dc, персонажем, який керує діями “загону самогубців”. Номер може бути викликаний або текстовим повідомленням з різними результатами в залежності від того, який метод ви виберете, але здається, що текстові повідомлення приведуть до більшої кількості повідомлень в майбутньому.

Контактний номер уоллер можна побачити нижче, люб’язно наданий аккаунтом suicide squad: kill the justice league в twitter опублікований без додаткового контексту.

Якщо відправити текстове повідомлення за номером, ви отримаєте повідомлення від аманди уоллер: “це аманда уоллер, у вас є дозвіл a. R. G. U. S. Говорити зі мною?”і надає посилання щоб зареєструватися, яка дозволяє ввести своє ім’я та контактну інформацію, щоб вони могли отримувати подальші новини про гру. Це принесе вам ще одну відповідь від уоллер, який говорить, що ви перебуваєте в системі, але не слід очікувати, що вона відповість відразу ж, коли ви з нею зв’яжетеся.

Незабаром після цього приходить ще одне повідомлення з питанням, як ви отримали цей номер і чи працювали ви на a. R. G. U. S. Відповідь на це повідомлення не дає іншої відповіді від уоллер. У міру наближення як до dc fandome, так і до випуску самої гри, ймовірно, почнуть приходити нові повідомлення.

Однак дзвінок за номером призводить до заздалегідь записаного повідомлення, в якому уоллер, припускаючи, що ви харлі квінн, звинувачує вас у розіграші і дорікає за дзвінок коли вам дали так багато зброї і ресурсів для знищення ваших цілей, і вимагає, щоб ви повернулися до роботи. Послухайте наведений нижче голосовий запис тут.

Dc fandome 2021 стартує 16 жовтня. Suicide squad: kill the justice league планується вийти в 2022 році для playstation 5, xbox series x|s і пк.