Історія CD Project Red, в Steam пробралася гра про ґвалтівника, живі кат сцени в DMC 5 – дайджест ігрових новин цього тижня від Cadelta.Частина перша.

Також читайте про те, що God of War отримала свою назву випадково, чутки про дату виходу The Last of Us II і про новий рекорд Apex Legends.

Геральт з Ривии розповідає історію створення CD Project Red

Днями Playstation підготували ролик «CD Project Red: Витоки». В ньому один із засновників студії Марчін Ивиньский розповідає, як вона зароджувалась. Щоб додати автентичності, для читання закадрового тексту запросили Дага Кокла, озвучивавшего Геральта з Ривии. За словами Марчіна, в дитинстві його родина не могла дозволити собі комп’ютер, а тим більше гри. Якось він написав одному знайомому геймеру греку лист: «Привіт, мене звуть Марчін я з Польщі, і хотів би обмінятися з тобою декількома іграми, але у мене їх немає, ти не міг би прислати мені парочку?». Той щедро відправив йому кілька штук і з того часу Марчін почав обмінюватися іграми та аудіодисками.

Пізніше він створив у школі цілу мережу обміну і продажу ігор, зародилася цифрову дистрибуцію. Чорт, а я в школі вчився, а не гроші ділків… Вже потім він став справжніми дистриб’ютором в Польщі, і причому досить знаменитим. Він підхоплював всі сучасні віяння як дискети, касети і в підсумку CD. Він поділився думкою імпортувати диски з іграми в Польщу зі своїм другом Михайлом Кичиньским і той погодився стати партнером. Так, за три місяці вдалої торгівлі була заснована CD Project Red, яка незабаром стала сама робити ігри.

Ще більше історії легендарної студії ви можете довідатися в самому ролику, де вам про це розповість Геральт.

В Steam з’явилася гра, присвячена зґвалтування під час зомбі-апокаліпсису. Геймери засуджують Valve

Valve стверджували, що на їх майданчик може потрапити будь-яка гра, якщо вона не буде порушувати закони або бути прикриттям для троллінгу. Така смутна формулювання не змогла захистити Стім від того, що на майданчик пробралася гра Rape Day, де геймплей зав’язаний на зґвалтування.

За жанром це візуальна новела. В описі Rape Day говориться, що в цій грі вам потрібно гвалтувати і вбивати під час зомбі-апокаліпсису. Дуже красномовно… У сторінки вікове обмеження, а сам розробник попереджає, що в грі є звичайне і сексуальне насильство, а також нецензурна лайка, некрофілія і інцест. Ще красномовнішою… Як особливості виділяють 500 зображень і 7 тисяч слів в сценарії.

Автор даного твору на своєму офіційному сайті заявляє, що гра не порушує ніяких правил і є художнім твором, тому міркувати про її заборону немає сенсу. Також він вважає, що нормалізація зґвалтування в іграх це такий же етап дорослішання геймінга, як прийняття товариством вбивства в іграх як щось нормального.

Схоже, правил Стима вона не порушує, однак девелопер каже, що йому довелося прибрати деякі сцени. Наприклад, зображення вбивства дитини, так як подібне може потрапити під відповідну заборону.

Громадськість стима обурюється на цю тему і бурхливо обговорює її. Valve звинувачують у лицемірстві, так вони цензурят слово «rape» [зґвалтування], але при цьому пропускають на майданчик подібну гру.

Сьогодні гру все ж прибрали з майданчика.

«Живі» карикатурні кат сцени для DMC

Якщо ви дуже любите Devil May Cry, то Capcom пропонує вам Deluxe видання для вірних фанатів з одним бонусом – замінити всі кат сцени в грі на ролики з живими акторами.

Видовище це вже дуже комічне, адже весь реквізит зроблений чи не з гівна і палиць, а під час деяких моментів, замість акторів на екрані з’являються фігурки персонажів на паличках!

Сприймати серйозно це звичайно не варто, і якщо ви не готові посміятися, а вимагаєте більш звичних бонусів, то делюкс видання пропонує наступне:

  • чотири додаткових Devil Breaker для Нейро,
  • 12 музичних композицій з Devil May Cry 1-4,
  • альтернативні варіанти коментатора, оголошує рівень стилю,
  • Cavaliere R — модифікована версія бойового мотоцикла Данте,
  • 100 тисяч червоних сфер

God of War назвали б інакше, якби з капелюха витягли інший папірець

Ось такий ось гэг. Здавалося б, яке ще назву має бути в ігри про Бога війни? Виявилося, що назва God of War– всього лише випадковість. Про це розповів директор перших двох частин франшизи Девід Яффі.

Внесемо ясність. 4 березня компанія Annapurna Pictures виклала скріншот листа, адресованого авторам фільму «Назад в майбутнє». У листі медіакомпанія MCA Inc ділиться враженнями про сценарії ще не вийшла на той момент картини, і радить змінити назву з «Back to The Future» на «Space man from Pluto» [«Космонавт з Плутона»]. На думку компанії Annapurna, цей лист стане в нагоді киноделам, яким будуть приходити зауваження від кіностудій.

На цей твіт відреагував творчий керівник останньої God Of War Кору Барлог. Він покекал, сказавши, що назва «Space man from Pluto» дуже безглузде, і пожартував, що God of War спочатку мала називатися «Сердитий мужик з давньої Греції».

На його жарт пізніше відреагував Яффі, який розповів, що спочатку, коли вони робили перший GoW, то вибирали між трьома назвами – God of War, Dark Odyssey [«Темна одіссея»] і At the Hands of the Gods [«В руках богів»]. Вони не могли визначитися, тому вирішили просто закинути всі варіанти в капелюх і наосліп витягнути один з них. Переможця ми знаємо.

Хвала Богам Олімпу! Як йдеться…

Чутки:The Last of Us II вийде в жовтні цього року

Офіційний анонс гри відбувся ще в 2016 році, і з тих пір ми не знали дату релізу. За слуху, який запустила компанія з Перу LawGamers, виклавши у свій твіттер постер гри з датою виходу, реліз відбудеться в жовтні 2019. Постер виглядає дивно, але слуху є підтвердження.

Нещодавно Sony провела захід Destination PlayStation, на якому зазвичай присутні представники торговельних мереж, де їм розповідають про найближчі релізах. Судячи з фото, там була і The Last of Us II. Також передбачається, що ігри представлені на заході будуть випущені до кінця першого кварталу 2020-того.

Швидше за все, Sony не упустять можливість випустити свій хіт в урожайний сезон року. Будемо чекати.

50 мільйонів – новий рекорд в Apex Legends

Батл рояля на цьому тижні виповнився місяць. В честь цього розробник опублікував відео, в якому говориться, що гра подолала планку в 50 мільйонів гравців.

Також у відео є ще кілька цікавих цифр. В цілому гравці використовували 158 мільйонів добивань, активували «ульту» 1.23 мільярда разів, відродилися 170 мільйонів разів і т. д.

Плани на гру у видавця та розробника великі. Вони збираються додати в Апекс бойові пропуску, нових героїв, зброю і лут. Загалом планується, що в гру будуть активно заходити ще найближчі 10 років.

Це були всі важливі ігрові новини початку тижня. Залишайтеся з нами.