Краща гра Ubisoft – Far Cry 5 отримує перші оцінки преси

Один з найбільш очікуваних проектів цього року – Far Cry 5 вже вийшов і отримує перші оцінки ігрової преси і простих геймерів. Думки про шутере різняться: деякі називають гру far Cry 5 найкращим проектом в серії, який у всіх аспектах набагато краще легендарної 3 частини, а інші видання менш прихильні до нового проекту Ubisoft і ставлять грі посередні оцінки.

Судячи з сумарним балом гри на Metacritic, який був поставлений на підставі численних оглядів, гру в цілому прийняли дуже позитивно, хоч і підсумковий бал не дотягує до попередніх частин серії. Оцінка гри на PS4 в даний момент тримається на 81 бал, коли PC-версія отримала більш прохолодні відгуки – 75 балів. У теж час, комп’ютерну версію оцінила майже у 7 разів менше видань, ніж консольну, і підсумкова оцінка може значно покращитися.

Враження ігрової преси

Gaming Age – 100:

Far Cry 5 – краща частина серії і, можливо, найкраща гра Ubisoft.

GameSpace – 95:

Far Cry 5 – це урок для кожного з нас. З одного боку знаходиться група відданих послідовників «Листи світу», які живуть у насильстві. А з іншого боку є холоднокровний лідер, який вміє впливати на людей і розуміє їх проблеми. Обидва товариства об’єднані між собою анархією. Far Cry 5 змушує гравців думати і відповідає на питання «а що якщо?» віри, сім’ї та релігії.

Gamers Temple – 90

Я завжди отримував задоволення за час гри в Far Cry і Far Cry 5 – це, ймовірно, тепер моя улюблена гра в серії. Звичайно, гра не позбавлена недоліків, в ній є деякі механіки, які можна було зробити краще, але в цілому він бере знайому формулу Far Cry і багаторазово покращує її. Якщо вам серія Far Cry ніколи раніше не подобався, то й нова частина навряд чи здивує. З іншого боку, будь-який фанат Far Cry або людина, яка ніколи раніше не грав в серію шутерів від Ubisoft, з великою ймовірністю буде насолоджуватися усіма годинами, які він проведе в Монтані.

Everyeye.It – 80

Far Cry 5 – це повернення великої серії і новий стандарт для всіх шутерів від першої особи з відкритим світом. Тим не менш, навіть враховуючи численні переваги, ця гра, яка, на жаль, не пропонує нічого нового в кожному своєму аспекті.

Giant Bomb – 60

Потенційно хороша гра, яка спотикається про численні проблеми в геймплеї і поганих персонажів з нелогічною мотивацією. Грайте в Far Cry 5 з товаришем в кооперативі і намагайтеся не звертати увагу на персонажів. В такому разі, напевно, ви добре проведете час.

FANDOM – 60

Гра стала більш примітивна, але при цьому є щось веселе в Far Cry 5. Але в будь-якому випадку, ця гра не додає нічого нового ні жанру шутерів, ні серії Far Cry.

Ми вирішили не відставати від наших західних колег і теж встигли написати . А якщо ваш ПК не тягне новий проект Ubisoft, то нічого страшного, ви завжди зможете ознайомитися з іншими частинами .

 

Джерело: http://gyrus.org.ua/